Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συναγωνιστές... Σόρρυ για την καθυστερημένη κριτική, αλλά τώρα ευκαίρησα.
Ο χώρος είναι καινούργιος, πεντακάθαρος, δεν είδα το άλλο δωμάτιο αλλά αυτό που χρησιμοποίησα, αν και μικρούλι, ωραίο, με πεντακάθαρα σεντόνια, ντουζιέρα τελευταίας τεχνολογίας και καθαρές πετσέτες. Η τσατσα υπερευγενέστατη και στην παρουσίαση των προγραμμάτων και στην κουβεντούλα στο φεύγα. Ίσως, η πιο ευγενική που έχω γνωρίσει.
Η Τζέσσυ (γνωστή από ίδρυμα του Μεταξουργείου, με άλλο όνομα), είναι μία κοντούλα αλλά πολύ θηλυκή, σέξυ, Καζακστανή, με μαύρα μαλλιά, πολύ όμορφο πρώσοπο, φυσικό, λίγο πεσμένο αλλά όμορφο, δυαράκι στήθος. Μοιάζει πολύ με Κινέζα ή Ιαπωνέζα και είναι ιδανική για την ικανοποίηση της Γκέισας φαντασίωσης και γενικότερα του αισθησιακού, αργού, χαλαρού σεξ.
Στο δωμάτιο... απίστευτη. Πήρα 69, αλλά προτίμησα να "γλειφτούμε" εναλάξ. Την ξάπλωσα και την έγλειψα από πάνω μέχρι κάτω. Το πεντακάθαρο μουν@κι της, είχε εκπληκτική γεύση. Τα βογγητά και οι εκφράσεις της δήλωναν ειληκρινή απόλαυση. Η ανταπόδοση ήταν εκπληκτική. Τρελή περιποίηση σε όρχεις με ατελείωτο γλείψιμο, ρούφηγμα, χαϊδεμα και μετά από πλήρη ανόρθοση, προφυλακτικό και πίπα για σεμινάριο, πολύ υγρή, χωρίς καθόλου χέρι και τρελό deep throat. Εναλαγή στάσεων με αυτήν από πάνω (και τις βυζάρες στο στόμα μου), εγώ από πάνω (και τις βυζάρες στο στόμα μου), εμένα από πίσω (και τις βυζάρες στα χέρια μου). Τρέλα!!! Ακολούθησε χαλαρή (αισθησιακή ακόμα και εδώ) κουβεντούλα, τσιγαράκι και φιλάκια. Η συνεύρεση διήρκησε γύρω στο μισάωρο. Βέβαια ήταν αργά και όση ώρα είμουν εκεί πελάτης δεν μπήκε, οπότε δεν υπήρχε πίεση.
Το μόνο αρνητικό ίσως για κάποιους, όσον αφορά την Τζέσσυ, δεν μιλάει καθόλου Ελληνικά. Τα Αγγλικά της είναι αρκετά καλά πάντως. Το ΜΕΓΑ αρνητικό για τον χώρο, το οποίο αν δεν διορθώσει σύντομα δεν θα στρώσει ποτέ σαν μαγαζι: δεν έχει πρόγραμμα. Ούτε στην σελίδα, αλλά ούτε απ' το τηλέφωνο (απ'ότι διαπίστωσα) δεν μπορείς να μάθεις πότε δουλεύει το κάθε κορίτσι. Αν δεν ξέρω πότε πρέπει να πάω, τι θα κάνω? Θα περνάω κάθε βράδυ να δικιμάζω την τύχη μου? Φτιάξτε το αυτό παιδιά. Ο πέλάτης χρειάζεται ενημέρωση.
Καλές αναβάσεις, συνάδελφοι!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 31, 2010
Όνομα κοπέλας
Jessy
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
17 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού