Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πάντα έχω αμφιβολίες για κοπέλλες που δεν βάζουν την φωτό τους στο προφίλ τους.Διάβασα όμως την κριτική του φίλου KIWI και αποφάσισα να την δώ απο κοντά.Όντως η κοπελλα ειναι ψηλή και όμορφη με ξανθά μακριά μαλλιά.Της λείπει μόνο λίγο πισινός,που ειναι αδύνατος.Όσοι θέλουν τουρλοτό κωλί δεν θα το βρούν.Φορούσε ένα χαριτωμένο κοντό φουστανάκι ολόσωμο.Μετά το μπάνιο,αρχίσαμε τα φιλιά.Ικανοποιητικά θα έλεγα με χρήση σωστή της γλώσσας.Την ξέντυσα για να την χαιδέψω και απλώς δεν φορούσε τίποτε απο κάτω..Με χάλασε λίγο γιατί περίμενα να την δώ με εσσώρουχο.Την χάιδεψα απαλά και είδα οτι ήταν στεγνή.Αντε λέω να την ανάψω λίγο και να την περιποιηθώ.Προσπάθησα πολύ ώρα,αλλα δεν μπορώ να πώ οτι έγινε τίποτε σπουδαίο.Μετά άρχισε αυτή μια πίπα καλούτσικη,αλλα όταν έφτασε η στιγμή χρησιμοποίησε το χεράκι της και το κοιτούσε σαν χαζή.Αποτέλεσμα τα λούστηκα όλα πάνω μου.Ουτε το χέρι της δεν λέρωσε.Νο CIM λοιπόν,τουλάχιστον αν δεν το ζητήσεις ή το απαιτήσεις.Πλύσιμο πάλι,social time πολύ καλό και μαθαίνω ότι έχει boyfriend..Ολη την ώρα στο κινητό μηνύματα,στο λάπτοπ μηνύματα κ.λ.π. Η πείρα μου μου λέει οτι γκόμενες που έχουν φίλο δεν αποδίδουν στην δουλειά.Και είχα δίκιο.Στο δεύτερο γύρο σηκώθηκα γονατιστός στο κρεββάτι κι αυτή απο κάτω να παίρνει πίπα για να την αναγκάσω να τα πάρει στο στόμα,αλλα μάταια.Ξανά τραβήχθηκε,χεράκι και πέσαν όλα στο κάλυμμα που σκέπαζε το κρεββάτι.Ποιός τυχερος θα ξάπλωσε εκει μετά απο μένα.Γενικά δεν ξετρελλάθηκα.Δείχνει οτι δεν το κατέχει.Απλώς το κάνει γιατί είναι όμορφη και νέα.Πουλαει και παραμύθι στον γκόμενο της ότι ταχα εργάζεται σκληρά και τον κοιμίζει.Λυπάμαι φίλε KIWI αλλα αυτά που δεν ανακάλυψες εσύ τα ανακάλυψα εγώ και δεν μπορώ να πώ οτι είναι καλά.Ο φίλος geo65 μάλλον το κατάλαβε καλύτερα.Δεν τα δίνει φίλε,τα έχει αλλα τα κρατά για τον γκόμενο της.Ειχα δίκιο που πιστεύω οτι ερωτευμένες κοπελλιές δεν ειναι δυνατόν να αποδώσουν.Τα συμπεράσματα δικά σας,συναγωνιστές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 07, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
gpap59
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.010
Πόντοι:
91
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού