Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αποφασισα να κανω τον κασκαντερ με την Καρολινα μια και στην επικοινωνια μου φανηκε ευγενικη και προθυμη.

Χτυπαω την πορτα του ξενοδοχειου και μου ανοιγει μια ψηλη ξανθια Πολωνεζα, αλλα το δωματιο μικρο και ........σκοτεινο με μονο δυο κερια αναμμενα. Ανοιγω το φως για να την δω καλυτερα και βλεπω οτι η κοπελα ειναι γυρο στα 30 και οχι μωρο οπως περιμενα. Μετα απο μερικες κουβεντουλες παω για μπανακι. Μολις βγαινω απο το μπανιο, βλεπω παλι το δωματιο σκοτεινο. Αναβω το φως, και το μωρο μου το σβηνει. Της λεω λοιπον οτι δεν ηρθα για ρομαντισμους και οτι οταν βλεπω μια τοσο ωραια κοπελα, θελω φως για να την καμαρωνω. Αναβω ολα τα φωτα του δωματιου και βλεπω μια κοπελα ομορφη με μεγαλα ποδια, φυσικο 2.5 στηθος, λιγο πεσμενο και ενα ωραιο κωλαρακι. Οι φωτογραφειες που εχει ανεβασει ειναι τουλαχιστο 5-6 χρονων παλιες οταν ηταν πολυ πιο αδυνατη.

Παμε στο κρεβατι και ξαπλωνω διπλα της, βαζω το δεξι μου χερι μου πισω απο τον λαιμο της και της πιανω το δεξι της χερι ρομαντικα. Ξεκιναμε φιλακια στο στομα χωρις γλωσσα (κανονας του Λουκ), στα μαγουλακια της, και γλυψιμο πισω απο τα αυτια και τις ρογες. Με το αριστερο μου χερι αρχιζω το μασαζ του αιδοιου της, και οταν παω να βαλω το δαχτυλο μου στο στομα της μου το κλεινει. Της ανοιγω το στομα και βαζω δυο δαχτυλα μεσα βαθια μεχρι τις αμυγδαλες της και το κοριτσι μπουκωνει. Παιρνει το μηνυμα και αρχιζει να μου γλυφει και να πιπιλαει τα δαχτυλα. Με τα δαχτυλα υγρα, μπαινω κατευθειαν στο νουνακι της και αρχιζει ο χορος. Κλεινει τα ματια της και αρχιζει να το ευχαριστιεται μεχρι του σημειου που αρχιζει τα βογγητα. Λεω μεσα μου πολυ καλη ηθοποιος το μωρο αλλα δεν ειμαι εδω για να την ευχαριστησω αλλα για να περασω εγω καλα. Μετα απο μερικα λεπτα της λεω βαλε σκουφακι και δειξε μου την τεχνη σου.

Μου βαζει σκουφακι και αρχιζει ενα στοματικο ρηχο και με πολλα χερια. Δεν το κατεχει το στοματικο αλλα λεω να δοκιμασω κατι αλλο μπας και αντεπεξελθει.

Την σηκωνω απο το κρεβατι και της λεω να γονατισει στο πατωμα ενω εγω παραμενω ορθιος. Με το υψος της το στομα της φθανει κατω απο τον ομφαλο μου, οποτε της λεω ανοιξε τα ποδια σου για να χαμηλωσεις. Με ορθανοιχτα τα ποδια της με κοιτουσε κατευθειαν στο εργαλειο. Αρχιζει παλι την πιπα αλλα παλι με χερια. Της πιανω λοιπον τα χερια και τις τα βαζω πανω απο το κεφαλι σε σταση παραδωσης, και τα κρατω με το αριστερο μου χερι. Παλι ρηχη πιπα. Ισως να εχει ανατομικο προβλημα με το στομα της αλλα δεν το πιστευω. Απλως δεν κατεχει το στοματικο!

Κατεβαινω λοιπον στο πατωμα, και με το δεξι μου χερι της βαζω δυο δαχτυλα στο στομα ενω με το αριστερο της κρατουσα ακομα τα χερια στο κεφαλι. Μετα το στομα κατευθεια στο νουνι, ενω προσπαθουσε ματαια να κλεισει τα ποδια της. Ωραια λεω, παμε στο ψαχνο τωρα. Της ψιθυριζω στο αυτι στα Γαλλικα οτι ηρθε η ωρα να στηθει για πρωκτικο (sodomie).

Στηνεται προθημα στα τεσσερα στην ακρη του κρεβατιου με τα ποδια ανοιχτα. Λεω μεσα μου, παλι τα ιδια θα μου κανει, και δεν θα τον παρει βαθια. Της κλεινω τα ποδια και της λεω σκυψε. Εκει να δειτε φοβερη θεα, γιατι το μωρο δεν εχει ασχημο σωμα και ποδαρες ατελειωτες. Λιγο λιπαντικο και ο γκουσγκουνης μεσα σιγα σιγα στην αρχη. Παει να σηκωθη παλι, και της βαζω τα χερια πισω απο την πλατη με το προσωπο της γυρτο στο πλαει πανω στα σεντονια. Της κρατω τα χερια πισω απο την πλατη και ξεκιναει ενα πιο εντατικο αθλημα με το μωρο να το ευχαρηστιεται αφανταστα και να βογγαει(anal lover σιγουρα). Να και το δεξι χερι στο στομα για να εχει και πιπιλα το μωρο. Δεν κρατησε και πολυ ο πρωτος γυρος και κατευθειαν για πλυσιμο. Γυριζει το μωρο απο το μπανιο με ενα χαμογελο, ανατλλασουμε μερικες κουβεντουλες (μιλαει καλα Αγγλικα) και τωρα πλεον καταλαβαινει οτι δεν ειμαι σε αγαπουλικη προδιαθεση, και θελω να ξεκινησουμε τον δευτερο γυρο.

Στο δευτερο γυρο παλι τα ιδια. Πολυ μετριο στοματικο με αισθηση δοντιων. Α ετσι λεω μεσα μου, δεν σου αρεσε ο πρωτος γυρος και θελεις εκδικηση. Τωρα θα δεις πηδημα. Την γυριζω στην πλατη, την φερνω στην ακρη του κρεβατιου και της ανοιγω τα ποδια σε μια ακραια θεση. Ορθιος κανω εισβολη στο νουνακι της και αρχιζω το σφυροκοπημα με δυο δαχτυλα στο στομα για πιπιλα. Αυτο κρατησε για τουλαχιστον 10 λεπτα. Το μωρο δεν μπορει να αισθανοταν ανετα σε αυτη την σταση, αλλα εδειχνε προθυμια και το επαιζε ανετη. Μιλαμε για ηθοποιο ολκης! Παει και ο δευτερος γυρος με 6-7 λεπτα να περισσευουν στην ωρα. Της λεω να παω να κανω ενα μπανακι για να φυγω, και μου λεει οτι δεν εχει αλλο ραντεβου μετα, και να μην βιαστω. Αυτο το εκτιμησα ιδιαιτερα γιατι το μωρο δειχνει οτι δεν κοιταει ρολοι για να σε ξεπεταξει στην ωρα.

Το συμπερασμα λοιπον. Ωραια γυναικα για την ηλικια της, προθυμη, εμπειρη στο κουρμπετι, καλη στο σεξ, αλλα δεν κατεχει το στοματικο, η δεν της αρεσει ιδιατερα.

Αν την ξαναβλεπα? ισως ναι αν δεν υπηρχε καλυτερη διαλογη. Δεν περασα ασχημα, αν και αυτο ειναι υποκειμενικο. Στο VFM υστερει λογω τιμης. Το ιδιο πακετο το βρησκεις συνηθως στην Αθηνα με λιγο λιγοτερα. Ισως να με εχει επειρεασει η Εβιτα σε αυτο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 22, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
310
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Lucent51
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
149
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού