Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 126734
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ενταξει δεν θα το κουρασω πολυ....μολις γυρισα απο ελενα,πηγα στην αρχη της απογευματινης της βαρδιας....υστερα απο πολλα χρονια στο αθλημα ( οπως πολλα παιδια εδω μεσα ),μπορω να πω οτι η ελενα οχι μονο τιμαει το 30 ρικο αλλα ειναι κ καλος χαρακτηρας..λιγο που τα ειπαμε μετα το sex (κανα 15 κ βαλε ),μου ειπε πολλα πραγματα για αυτην,μου ειπε οτι σκοπευει να παραμεινει στην πολη μας,οτι ειναι απο Ρουμανια,κτλ...φαίνεται ο άνθρωπος ο καλος...το sex μαζι της φανταστικο,με πολυ gfe διαθεση απο μερους της,μου πιπιλαγε αυτια,ρωγες,με δαγκωνε στο λαιμο κ αλλα τετοια ωραια...ενταξει εβαλε κ λιγο δοντι στην πιπα,αλλα αρχισε να το μειώνει...στο δωμάτιο συνολικα κλείσαμε 20 λεπτο κ βαλε...οταν την ρώτησα γιατι τοσο gfe διάθεση μου ειπε οτι οταν της αρεσει ο πελάτης ( εξωτερικά)κ δεν ειναι κανας μαλάκας τα δίνει όλα..οπότε παίδες εκεί έξω φερθείτε σωστα κ ανταμειφτείτε ανάλογα...
ΥΓ:μου είπε ότι την Αθήνα την σιχάθηκε κ δεν σκοπεύει να ξαναγυρισει εκει,θα παραμείνει σταθερα πλέον εδω...καλη μας όρεξη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 27, 2010
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού