Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 126669
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μετά από και τη σημερινή συζήτηση με τους gl και dimmits επισκέφτηκα εντέλει κι εγώ τη βιλλίτσα της Καρδίτσας γύρω στις 18:00.
Γι 'αρχή να πω ένα μπράβω στους συναγωνιστές για τις περιγραφές που δίνουν για χώρους και άτομα μιας και είναι ακριβέστατοι κι έτσι όποιος πηγαίνει για πρώτη φορά δεν υπάρχει περιπτωση να βρεθεί προ εκπλήξεων.
Το πάρκινγκ άφθονο (και διακριτικό, δε φαίνεται το αμάξι από το δρόμο, γιατί ποτέ σεν ξέρεις...έχω και μερικούς φίλους στην Καρδίτσα).
Ο χώρος υποδοχής πολύ ζεστός και με ελληνική μουσική να παίζει, αισθανόμουν σα στο σπίτι μου.
Και το δωμάτιο και το μπάνιο μια χαρά. Γενικά το όλο σκηνικό κοντράρει άνετα στα ίσια τα αθηναϊκά studio και μπράβο σε αυτούς που το έφτιαξαν.
Η τσατσά εντελώς τυπική μου είπε ένα γεια και περίμενε όταν μπήκα και ένα καλό βράδυ όταν έφυγα.
Ήρθε λοιπόν η Έλενα (με εμφάνιση όπως ΑΚΡΙΒΩΣ την περιέγραψε ο dimmits καθώς και άλλοι συναγωνιστές)και αφού έπεσε το 30άρι την έβαλα όρθια με πλάτη στον τοίχο για να της κάνω εγώ μερικά προκαταρκτικά χαδάκια και φιλάκια στο σώμα της. Δύο πράγματα άξια αναφοράς είναι το tattoo που έχει στο μπράτσο (για τους λάτρεις, όπως κι εγώ) καθώς και τα καυλιάρικα ψηλοτάκουνα τα οποία φορούσε (μπορεί να τα εβγαλε μετά στο κρεβάτι αλλά το τακ τακ που άκουγα όταν έρχονταν προς το δωμάτιο έκανε την καρδιά μου να χτυπάει πιο γρήγορα).
Αφού παίξαμε λίγο λοιπόν πήγαμε στο κρεβάτι όπου ακολούθησε πίπα θειϊκή (για τα γούστα μου. δεν είμαι και ο εξπέρ κριτής του είδους)καθώς και γλείψιμο στα @ρχιδ@κια όπως και κάποια ρουφιγματάκια και δαγκωματάκια σε σημεία του σώματός μου που ζήτησα εγώ. Στη συνέχεια και αφού είχαμε "ανύψωση" μου πέρασε το σκουφάκι με το στόμα και ανέβηκε για "ιππασία".
Εκεί και πάλι θα συμφωνήσω με τον dimmits ότι στο χοροπήδημα του δίνει και καταλαβαίνει κι έτσι δεν χρειάστηκε και πολύ για να "καταθέσω" (εκείνη τη στιγμή μέσα στην τρέλα και την καύλα σιγά μην έκανα υπολογισμούς και για άλλες στάσεις, του έδωσα και κατάλαβε ατάκα κι επιτόπου).
'Ολα super λοιπόν και πιστεύω ότι πρόκειται για έναν από τους κορυφαίους χώρους του είδους στη Θεσσαλία και όχι μόνο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 20, 2011
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Μέλος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού