Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 126664
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μολις γυρισα απο το καινουργιο σπιτακι που εγινε στην πολη μας...ο χωρος παρα πολυ καλος δεν υπολειπεται σε τιποτα απο τα στουντιο,θα ελεγα οτι ειναι κ ψιλοχλιδατος...πετυχα κ εγω την ελενα ( αληθεια δουλευει αλλη εκει??).η τσατσα δεν μου ειπε ουτε προγραμματα,ουτε τιποτε,καθοταν κ χαζευε τηλεοραση.πληρωσα κατευθειαν την ελενα κ βουρ μεσα.
Ελενα=ξενη ( δεν ρωτησα απο που ειναι ),με φαινομενικα αθωα φατσα,ψιλη,με ωραιο στηθος (2,5 με 3 το κανω),μελαχροινη...μεσα στο δωματιο ιδιαιτερα προστυχη κ επειδη μικροφερνω κιολας στην φατσα (ασχετα αν πατησα τα 30...),με νομισε για 20 αρι κ αρχισε να με δαγκωνει...το ιδιο κ στην πιπα, βαζει αρκετο δοντι...ανεβηκε απο πανω κ κοντεψε να μου τον σπασει...της λεω πιο ηρεμα.στο πισωκολλητο τα ιδια,αγαρμπες κινησεις ,ακονονιστο κουνημα,παρολο που της ειπα οτι δεν χρειαζετια να κουνιεται αυτη...τεσπα,ο στοχος επιτευχθηκε,καλη ειναι η κοπελιτσα αλλα θα πρεπει να προσεχει λιγο ιδιαιτερα στην πιπα ( τα δοντια ειναι για να μασαμε ΜΟΝΟ!).τουαλετα καθαρη,ολα κομπλε..Α!ερχομενος απο καρδιτσα δεν μπορεσα να διακρινω την εισοδο του παρκινγκ,νομιζω ειναι αφτιαχτος απο εκεινη την μερια( εχει κ κατι κοκκινες ταινιες-που βαζουν στα εργοταξια),με αποτελεσμα να το βαλω τοαυτοκινητο μεσα στο διπλανο χωραφι,χε,χε...την καληνυχτα μου κυριοι κ επειδη ειναι σαββατο να ευχηθω κ καλα γαμισια...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 13, 2010
Όνομα κοπέλας
Έλενα
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού