Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 126597
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
απογευματινη επισκεψη,στο καινουργιο θεμα,που λειτουργει εδω και μια εβδομαδα,στην περιοχη της πολης μας.Ενα ομορφο
studio,σε διακριτικη περιοχη(αψογο),περιποιημενο,με ανετο παρκινγκ,καθαρο(πανω απο ολα)
Ετσι λοιπον,κυριακη απογευματακι (γυρω στις 8)επισκεφτικα,το καινουργιο αυτο μερος.η κοπελλα που προσφερει της υπηρεσιες της,η ΕΛΕΝΝΑ (οπως μου ειπε)ειναι ΦΟΒΕΡΗ.και το τονιζω αυτο,γιατι ετσι ειναι.
καταρχην ,πολυ γλυκομιλητη,διασκεδαστικη,ανετη,που σε κερδιζει απο την πρωτη στιγμη,κανοντας σε να νοιωθεις ανετα,λες και εχεις ξαναεπισκεφτει τον χωρο.
τι να πω για το δωματιο.χαδιαρα,παιχνιδιαρα,με στοματικο ερωτα(deepthroat)που ξεπερναει καθε φαντασια.παιδια στο θεμα αυτο,ανασταινει και πεθαμενο!!!!!απο κορμι,ψιλες ποδαρες,καλο στηθος που το δουλευει ευχαριστα,χαιδευοντας ολο το κορμι ςου,και φρεσκοξυρισμενο,απαλο μουνακι.γενικα οι υπηρεσιες που μου προσφερε,ητανε φοβερες.πολυ καλο στησιμο!!!!!!!!
σε γενικες γραμμες,ολο το σκηνικο ηταν αψογο.απο τον χωρο,μεχρι την εξυπηρετηση,καθως εχει και το φοβερο ατου της διακριτικοτητας ,λογω περιοχης.και μιας και κατεβαινω συχνα αθηνα,και επισκεφτομαι τετοιου ειδους χωρους αυτο που εχω να πω,ειναι:οτι δεν εχει σε τιποτα να ζηλεψει απο τα πρωτευουσιανικα stydios.μαλλον αυτα εχουν να ζηλεψουν απο το συγκεκριμενο!!!!!καυτη βιλλα,λοιπον,και μπραβο ςας!!!!!αυτο ελειπε απο την πολη μας!!!!μπραβο!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2010
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού