Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 126743
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
βραδινη επισκεψη στο νεο στουντιακι στην καρδιτσα στον δρομο προς σοφαδες-λαμια-αθηνα...ο χωρος πολυ καλος...εξωτερικα ειναι ενα ωραιο μεγαλο σπιτακι που περιστοιχιζεται απο φραχτη για λογους προφανεις και εχει μεγαλη φωτισμενη πινακιδα ....hot villa το ονομα και εσωτερικα ο χωρος εχει ενα μεγαλο σαλονι με καναπεδες και ωραια σε παλ χρωματα βαμμενους τοιχους ενω διαθετει και τρια δωματια με το καθενα να εχει ενα διπλο ανετο κρεβατι,καθρεφτη και παρακειμενο εντος του δωματιου μπανιο με ντουζ και λουτηρα-τουαλετα...καθαριοτητα και γενικα περιποημενος χωρος εφαμιλλος στουντιο....η τσατσα ευγενικη ...προγραμματα δεν ανεφερε και δεν ρωτησα κι εγω....
η κοπελα ελενα απο ρουμανια με κοντο καστανο μαλλακι,αδυνατο σωματακι,κωλαρακι καλο αλλα οχι πολυ στρογγυλο οπως μου αρεσει,βυζακι φυσικο και καλο σε μεγεθο....οχι πολυ τουμπανο δυστυχως,μαλλον μαλακο στην υφη....χωρις να δωσω τιποτα παραπανω απο 30 ευρουλακια και αφου το ζητησα εγω καναμε και γλειφομουνι...αρχικα ηταν πολυ θερμη στην συμπεριφορα της με φιλακια παντου,χαδακια,γλειψιμο στις ρωγες ενω και σε πιασιματα και χαδια ηταν πολυ δεκτικη ακομη και στο μουνακι της....
πιπα πολυ βαθια με περιποιηση και στις μπαλες και με γυμνη αρχικα συμμετοχη(σημειωση οτι πηγα φυσικα αψογος,φρεσκοντουζαρισμενος),με βαΘος και deepthroat αλλα και με πολυ δοντι σε σημειο οριακο που πονεσε λιγο...θελει λιγο βελτιωση σε αυτο το θεμα...
με δικη της πρωτοβουλια ανεβηκε απο πανω αρχικα και κουνηθηκε πολυ καλα ενω και στα τεσσερα ηταν αψογη απο στησιμο και συμμετοχη με βογγητα και κουνηματα ειδικα προς το τελειωμα...μια πολυ καλη παρουσια λοιπον στον χωρο της κεντρικης Ελλαδας σε εναν επισης πολυ καλο χωρο που σιγουρα θα ελκυσει πελατες και απο γειτονικες πολεις....

η συγκεκριμενη μου ειπε οτι δουλευε παλια αθηνα....πρωκτικο που ρωτησα μου ειπα δεν κανει.....

ο χωρος ειναι ανοιχτος απο τις 5 το απογευμα για αρχη οπως μου ειπαν και λειτουργει εδω και μια εβδομαδα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 27, 2010
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού