Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Οταν έκλεισα ραντεβού με την Linda δεν ήξερα ποιά ήταν και δεν υπήρχαν κριτικές γι αυτή.Τώρα που μπόρεσα να μπώ και να γράψω την κριτική μου είδα την κριτική του συναγωνιστή puthagoras.Πράγματι στα περισσότερα σημεια συμφωνώ.Εύκολη συνεννόηση με το πρακτορείο,ακριβώς στην ώρα μου κτυπώ.Μου ανοίγει η κοπελιά φορώντας ένα μαύρο ελαφρύ φόρεμα,οπως πιθανό το ίδιο να φορούσε και στον συναγωνιστή.Καλή πρώτη εντύπωση απο μια χαμογελαστή κοπέλλα,ξανθιά και ομορφούλα,χωρίς πολλά φτιασίδια.Ειναι 25 χρονών απο την Λετονία.Συζήτηση λίγο για να σπάσει ο πάγος μια και είναι λίγο μαζεμένη.Πάω για μπάνιο και επανέρχομαι έτοιμος.Στεκόμαστε όρθιοι μπρός στον καθρέπτη και αρχίζω τις αγκαλιές και τα χάδια.Στο φιλί διαπίστωσα μια επιφυλακτικότητα,βελτιώθηκε λίγο στην συνέχεια,αλλα δεν το έχει το πολύ βαθύ φιλί.Χρησιμοποιεί μεν την γλωσσίτσα της αλλά σε ακουμπά μόνο με την κορυφή στη δική σου.Δεν ξέρω πως να το χαρακτηρίσω αυτό το φίλι..Τέλος πάντων αρχίζω να ανασηκώνω το μαύρο φόρεμα της και να κοιτώ στον καθρέπτη απο πίσω.Αυτό με έφτιαξε.Να αποκαλύπτεις λίγο λίγο το πλασματάκι που έχεις μπροστά σου.Φορούσε ένα σέξυ δαντελένιο εσώρρουχο και ψηλές μαύρες κάλτσες.Πήγαινα σιγά-σιγά γιατί όπως έγραψε και ο συναγωνιστής πρίν,διαπίστωσα οτι ειναι το ελαφρού τραγουδιού.Δεν με χάλασε αυτό γιατί κι εγώ δεν ζητώ άγρια πράγματα.ειμαι και κάποια ηλικίας...Βγαλαμε το φορεματάκι,τα στηθάκια,σιλικονούχα αλλα καλά με ωραίες ρόγες.Χάιδεμα κάτω για να μελετήσω το νινάκι.Απαλό,σφικτό αλλά...στεγνό.Το μόνο που με χάλασε ειναι οτι στις δύο ώρες που περάσαμε δεν κατάφερα να το νοιώσω υγρό.Το περιποιήθηκα δεόντως αλλα δεν έδειξε βελτίωση.Η πίπα της καλή με λίγη χρήση χεριών και το πρώτο εύκολο τέλειωμα στο στόμα της αλλα όχι τελείως.¨Εντεχνα απέφυγε τις βολές και το λούστηκα.CIM όχι λοιπόν.Πλύσιμο ξανά,κουβέντα,έχει και μια κορούλα 4,5 χρονών.Δεύτερος γύρος,λίγο καλύτερα φιλιά,χωρίς πολλή γλώσσα όμως.Πιπα ξανά,αλλα δεν τελείωνα εύκολα.Επέμενε και αυτό ειναι στα σύν της.Θέλει να σε ευχαριστήσει,βάλαμε σκουφάκι αυτή απο πάνω,στενό νινί,αλλα στεγνό απο νεράκια.Δεν υγραίνεται με τίποτε.Μετά όρθιος μου παίρνει πίπα βλέποντας στον καθρέπτη,όπου τελείωσα για δεύτερη φορά χωρίς πάλι CIM αλλα πασάλιμμα στα γύρω.Συμπέρασμα: Κορίτσι για light καταστάσεις χωρίς πολλά ζόρια.Γλυκειά,γελαστή,προσπαθεί.Καλή για τα χρήματα που ζητά.Αν ζητάτε wild things ψάκτε αλλού.Thanks for your time Linda.Your dentist

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 27, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
350
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
gpap59
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.010
Πόντοι:
91
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού