Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση στις 27/2. Είναι η Amanda από Avantgarde. Μια από τις λίγες κοπέλες που οι φωτογραφίες τις ανταποκρίνονται τόσο στη πραγματικότητα. Αν φυσικά αφαιρέσετε το επαγγελματικό μακιγιάζ τότε αυτό που βλέπεται στις φώτο, αυτό θα συναντήσετε. Αρκετά συμπαθητικό πρόσωπο, χωρίς να είναι κάτι ιδιαίτερο, καλοσχηματισμένο αλλά πλαστικό στήθος και γενικά ένα σώμα με πολύ ωραίες καμπύλες. Με υποδέχτηκε με ένα ωραίο μαύρο φόρεμα με το οποίο δεν σε προϊδέαζε για σκίσιμο αλλά για να την βγάλεις έξω, καθαρή και όμορφα βαμμένη, ενώ η διάθεση της ήταν πολύ καλή και χαμογελαστή.
Με καλές πρώτες εντυπώσεις πάω για μπάνιο να ετοιμαστώ για τα περεταίρω. Αρχίζουμε με ωραία φιλιά και κατεβαίνει για την πίπα η οποία ήταν πολύ μέτρια και διστακτική. Στο σεξ αυτό που διαπίστωσα ήταν πως δεν αντέχει στο σφυροκόπημα. Μετά από λίγο έδειχνε κουρασμένη και ταλαιπωρημένη και εγώ δεν έγινα ξαφνικά Rocco για να πεις πως έκανα κάτι το ιδιαίτερο. Παρόλο όμως που ήταν εμφανές πως ζοριζότανε δεν γκρίνιαξε. Στα συν της συνάντησης ήταν πως δεν έβγαλε ούτε στιγμή τις γόβες και τις ζαρτιέρες της.
Συμπερασματικά μια όμορφη και ευχάριστη κοπέλα που όμως δεν αντέξε την πιο σκληρή χρήση. Αυτό δεν ξέρω αν οφείλεται στην κούραση (δηλαδή την ξεμουνιάσατε συνάδελφοι!) ή αν είναι συνηθισμένο για αυτήν. Οπότε αν βολέψει θα την ξαναδώ για να δω θα μπει στις καλές επιλογές μου ή αν θα απορριφτεί.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 27, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού