Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επέλεξα την MIstic κυρίως γιατί ήθελα να δοκιμάσω και το CIM με κατάποση που γράφεται στο προφίλ της.Η χαμηλωμένη τιμή της με υποψίασε λίγο όμως και δεν διαψεύστηκα.Ας τα παρουμε απο την αρχή.Στην ώρα μου κτυπώ την πόρτα και μου ανοίγει το κορίτσι των φωτογραφιών,όπως το βλεπετε.Μόνο το στοματάκι της ειναι λίγο προς τα έξω και μοιάζει με κουνελάκι,αλλα είναι χαριτωμένη.Μέτρια στο ύψος,φορούσε ένα μαύρο κοντό φόρεμα,πολύ ωραίο.Καλή πρώτη εντύπωση.Η ωρα του ραντεβού ήταν 11 το πρωί και ήμουν ο πρώτος.Η κοπέλλα ήταν νυσταγμένη και μου το είπε απο την πρώτη στιγμή.Ήθελε να κοιμηθεί τουλάχιστον μέχρι τις 12.Το πρακτορείο όμως με φόρτωσε σ'αυτήν και της χάλασα τον ύπνο.Μου ζήτησε λίγο χρόνο για να ξυπνήσει.Κάπνιζε τσιγάρο και μέχρι να κάνω μπάνιο της είπα να συνεχίσει.Βγαίνοντας κάθονταν ακόμα στο τραπεζάκι του δωματίου.Αναγκάστηκα να πάω εγώ κοντά της μια κι αυτή δεν το κούνησε απο την καρέκλα.Της είπα αν ήθελε να κοιμηθεί να φύγω και πετάχτηκε τότε για να μην χάσει.Αρχισα να την φιλώ αυτή καθισμένη στην καρέκλα και εγώ γονατιστός δίπλα της.Άρχισα να της κάνω μασάζ το λαιμο και την πλάτη και της άρεσε και μου λέει:τώρα σίγουρα θα κοιμηθώ! Να σου κάνω εγώ μασάζ? Με ρωτά. Εντάξει αφου δεν κάνουμε τίποτε άλλο,δέχτηκα. Ξάπλωσα κι άρχισε να με κάνει μασάζ,ενώ εγώ προσπαθούσα με το ένα χέρι να χαιδέψω το πόδι της.Ωραίο δέρμα και ωραίο σώμα.Εφτασα μεχρι επάνω που φορούσε ένα σέξυ άσπρο thong.Συνέχιζε το μασάζ ενώ εγώ ειχα τρελαθεί από την επιθυμία.Κάποια στιγμή τελείωσε και σηκώθηκα να την πάρω αγκαλιά. "Δεν ξέρεις οτι μετά απο μασάζ δεν σηκώνεσαι αμέσως?" Μου λέει,λές και ήρθα σε μασατζίδικο.ΧΑλάστηκα αρκετά,αλλά έλπιζα για μετά.Αρχίσαμε γονατιστοί στο κρεββάτι τα φιλιά.Διστακτικό θα το έλεγα και όχι πολύ βαθύ.ΑΠλώς φιλί.¨Αρχισα τα χάδια και αφαίρεσα το μαύρο φόρεμα.Ωραίο κορμάκι με piercing στη γλώσσα και στο αφαλό.Στηθάκι μικρό αλλά στητό και ωραίο.Στο χάιδεμα διαπίστωσα οτι υγράνθηκε αρκετά. Οταν της ζήτησα να την περιποιηθώ εγώ,γέλασε και της φάνηκε περίεργο.Δεν της έχει ξανατύχει να της γλείψουν το νινι!!!! Τώρα ή άπειρη είναι ή δεν έτυχε να έχει παρτεναίρ που να γλύφει.Τι να πώ! Της άρεσε πολύ και το παραδέχτηκε. "It was amazing!" ηταν οι λέξεις που χρησιμοποίησε.Αμ τί? Μόνο οι γκόμενες ξέρουν να γλείφουν? ¨Αρχισε αυτή τώρα την πίπα,αλλά την ένοιθα πολλή αεράτη.Τι στο καλό! Σε κάποια στιγμή που άρχισα να φτιάχνομαι και ήμουν έτοιμος,σταματά και ρωτά με ένα ύφος: "You don't want to have sex????" Τι να πώ τώρα? Τι κάνουμε τόση ώρα? Απαντώ θετικά.Βάζει σκουφί και ανεβαίνει επάνω.Καλά κουνήματα και πιασίματα,αλλα καμμιά συμμετοχή απο αυτήν,απλώς εκτέλεση χορευτικού,αφου είναι εξαιρετική χορεύτρια.Δούλευε σε μαγαζί.Τέλειωσα λοιπόν έτσι.Μπανάκι μετά και έμεινε άλλη μια ώρα.Να κάνω τσιγάρο?Να πιώ αναψυκτικό?Να στείλω ενα sms? Στο τραπεζάκι λοιπόν και εγώ να κάθομαι στο κρεββάτι και να την χαζέυω.Φόρεσε το thong της και την χάζευα.Πολλή συζήτηση,έμαθα τα πάντα για την δουλειά της,για την πατρίδα της,για όλα.Να σας γράψω έκθεση να θέλετε.Ήταν προφανές οτι δεν είχε όρεξη για δεύτερο γύρο.Χαλαστηκα κι εγώ,γιατί δεν θέλω να πιέζω τις γυναίκες.Ισως αν την τραβούσα στο κρεββάτι κάτι να γινόταν..Προσπάθησα να πάω στη καρέκλα που καθόταν να την χαιδέψω,αλλα τίποτα.Ετσι πέρασε η ώρα,ντύθηκα και έφυγα. Ευτυχώς τα χρήματα ήταν λίγα για τις δυό ώρες,γιατί πραγματικά δεν ευχαριστήθηκα.Ίσως αν ήταν διαφορετική ώρα να είχε πιό πολύ κέφι,αλλα σε αυτή την δουλειά δεν φτάνει το ίσως και όταν.Ειμαι περίεργος να διαβάσω κριτικές απο άλλους φίλους άν την επισκεφτούν σε διαφορετική ώρα. Εγώ ειμαι επιφυλακτικός....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 13, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
gpap59
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.014
Πόντοι:
91
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού