Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση στις 25/1. Υποψιασμένος από σχόλια παλαιοτέρων μελών επέλεξα την Melissa η οποία ήρθε για πρώτη φορά στην πόλη μας με νέο πρακτορείο. Το ραντεβού κανονίστηκε εύκολα για γνωστό ξενοδοχείο στην περιοχή του Σιδηροδρομικού Σταθμού. Η κοπέλα είναι αυτό που βλέπεται στις φωτογραφίες αν βγάλεις το επαγγελματικό μακιγιάζ. Πολύ όμορφη με ωραία μάτια, κοντούλα-μικροκαμωμένη (γύρω στο 1,60), με καλό κορμί και καλαίσθητα ενισχυμένο στήθος. Εμένα μου φάνηκε πως έχει άνετα χτυπήσει τα 30 αλλά γενικά συνάντησα μία πολύ όμορφη παρουσία.
Στο δια ταύτα τώρα. Μου πρόσφερε μία πολύ καλή και αργή, χωρίς βιασύνες, πίπα ενώ όταν την γύρισα σε 69 το μουνάκι της ήταν καθαρό και μυρωδάτο. Φιλία πολύ καλά, καλή κινητικότητα σε όλες τις στάσεις στο σεξ και φωνούλες πολύ ωραίες, ή έστω πλήρως αληθοφανείς. Κουλούρι πήρα αλλά έδειξε να ζορίζεται και δεν επέμενα για πολύ ώρα. Στο σεξ έμεινα σε πιο GFE κατάσταση γιατί η όλη παρουσία της μου έβγαλα μια πιο «αρχοντική» διάθεση και όχι ένα πορνίδιο που θέλεις να το «σκίσεις αλύπητα».
Όταν άρχισα την ενασχόληση μου με το άθλημα φανταζόμουνα τις τουρίστριες να είναι όμορφες, φινετσάτες και να με κάνουν να περνάω πολύ ωραία στο κρεβάτι. Το μόνο που λείπει στην εν λόγο κοπέλα είναι το ύψος και το ότι έχει χάσει την φρεσκάδα της πρώτης νιότης κατά τα άλλα είναι μία πρώτης τάξεως τουρίστρια και πλέον μία από τις κορυφαίες επιλογές μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 25, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού