Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση έγινε 1/2. Είχα ξανασυναντήσει την κοπέλα το καλοκαίρι όταν δούλευε σε άλλο πρακτορείο και επειδή είχα περάσει καλά είπα να δω που βρίσκεται τώρα καθώς έχουν περάσει και αρκετοί μήνες. Για την εμφάνιση της έχω να πω πως θα συναντήσετε την κοπέλα των φωτογραφιών χωρίς το επαγγελματικό μακιγιάζ. Είναι αρκετά ψηλή (για αυτούς που το ύψος έχει σημασία) και το μαλλί της πια είναι ίσιο. Έχει ωραίο, φυσικό, μέτριου μεγέθους στήθος με ρώγες που ερεθίζονται αμέσως. Διέκρινα μία μικρή κοιλίτσα που την καμουφλάρει με ένα κορσέ που φοράει. Γενικά στο σώμα κερδίζει πόντους λόγο ύψους και όμορφου στήθους αλλά είναι λίγο χαλαρή και μάλλον πρέπει να αρχίσει γυμναστήριο.
Το σεξ μαζί της κινήθηκε σε επίπεδο PSE. Αγκαλίτσες, χάδια και φιλιά, παρόλο που εμένα μου αρέσουν, δεν έπαιξαν σχεδόν καθόλου αλλά εν τέλει δεν χαλάστηκα καθόλου. Η κοπέλα είτε γουστάρει πολύ να τον τρώει είτε το προσποιείται πολύ καλά με αποτέλεσμα να βαράω αλύπητα σχεδόν όλη την ώρα που ήμασταν μαζί. Μου φάνηκε για αρκετά έξυπνη που πιάνει εύκολα αυτό που θέλει ο πελάτης στο σεξ ενώ κάνει και διάφορα κολπάκια με ένα δονητή. Κάτι σημαντικό επίσης είναι πως μου αρνήθηκε κουλούρι (αντίθετα από ότι διαφημίζει) και είπε πως σε αυτό το τουρ δεν θα κάνει καθόλου πρωκτικό.
Η Lisabell, ή Vikki, είναι μία έξυπνη και συνειδητοποιημένη επαγγελματίας που δεν θα σας κάνει γλύκες αλλά εγώ τουλάχιστον ευχαριστήθηκα πήδημα. Μία καλή επιλογή που θα ξαναπάρω αλλά με προϋπόθεση πως θα έχει «λυθεί το μπλόκο» στο κουλούρι της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 01, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού