Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οντως τεφαρικι η Κλαουντια!

Μιλαμε για γκομενα ΑΑ παιδια, για τα δεδομενα του Μεταξουργειου τουλαχιστον ειναι απιστευτη.

Και αρκετα προσιτη, και με σωματαρα, και με πολυ ομορφα και προσεγμενα ποδια, και αρκετα φιλικη προς τον πελατη!

Στο μπουρδελο αυτο παιζει επισης και μια αλλη κοπελα, ( πηγα να γραψω πουτανα αλλα και καλα την ειδα political correct ) η οποια πρεπει να ειναι Ελληνιδα, που ειναι αρκετα ομορφη επισης, γυρω στο 1.75 με τα τακουνια, αντε να ειναι κανα 1.68 κανονικο υψος. Ειναι αρκετα εμφανισιμη, την εχω πετυχει βραδυνες ωρες, και ηταν για μια περιοδο στο απεναντι ( στο νουμερο 27Α - πολυ παλια ομως )

Εχει μου φαινεται ενα tatoo καπου στο σωμα της δεν θυμαμαι καλα. Αυτη λοιπον η γκομενα αξιζει να την πηδηξετε για το γαμωτο. Εγω τουλαχιστον αυτο εκανα, δεν ηταν καθολου ομιλιτικη μαλλον επειδη ειναι Ελληνιδα, και γενικα δεν την ειδα αρκετα δεκτικη. Γιαυτο και την ξεσκισα Smiley

Αξιζει ετσι για το ενα 20ευρω, και τωρα τελευταια την πετυχα και ηταν αρκετα ωραια καθως ειχε βαφτει σωστα και εδειξε αρκετα χαρακτηριστικα του προσωπου της με σωστο τροπο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 07, 2007
Όνομα κοπέλας
Κλαούντια
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
16
Πόντοι:
5.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού