Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με το που πηρα το εμαιλ της Λιντας για τις καινουργιες αφιξεις στην Αθηνα, κολλησε το ματι μου στην Mara. Mετα απο μια συντομη ερευνα σε κριτικες, βρισκω οτι το μωρο αξιζει μια επισκεψη, και μαλιστα πανω απο μια ωρα. Κλεινω λοιπον προς το τελος του τουρ της λογω προσωρινης απουσιας απο την Αθηνα, και με τον φοβο οτι οταν την συναντησω θα την εχουν περασει ουκ και ολιγοι παιχτες που εκαναν την ιδια ερευνα με μενα. Αρχιζω λοιπον να διαβαζω τις πρωτες εντυπωσεις/κριτικες απο τους παιχτες που παρακολουθω, και διαβαζω πολυ ενθαρρυντικα λογια, αλλα καπου στα γραφομενα διαβαζω πολυ GFE το μωρο.

Λεω λοιπον να της κανω λιγη πλακα να δουμε τι θα βγει. Χτυπαω την πορτα του ξενοδοχιου και μου ανοιγει μια ψηλη κοπελα, ξανθια γυρο στα 30, με ωραιο προσωπο και μια σωματαρα κυριολεκτικα για την ηλικια της (Μην συγκρινετε το σωμα μιας 30αρας με το σωμα ενος 21χρονου πιπινιου). Τις εριχνα μερικους ποντους υψους, αλλα με εβλεπε σχεδον ισια στα ματια. Μου λεει "Hi I am Mara, come on in". Της λεω και εγω αστειευομενος με ενα χαμογελο " My name is Buck and I am here for a fuck". "What" μου λεει το μωρο με ενα ερωτιματικο. Ασε της λεω θα δεις.

Παω για μπανακι, και μολις βγαινω καθομαστε στο κρεβατι να της εξηγησω τους κανονες του Λουκ. Πολλοι τους ξερετε αλλα το μωρο δεν ειχε καμια αντηρηση. Πιανουμε μια μικρη συζητηση, οπου της εξηγω οτι ενας απο τους δυο θα πρεπει να περει την πρωτοβουλια, ειναι σαν να χορευεις τανγκο οπου ενας οδηγει και ο αλλος ακολουθει, και της προσφερω να διαλεξει. Μου λεει κανε οτι θελεις και εγω θα σε ακολουθω. Μεγαλο λαθος του μωρου!!!!!!!!!!

Την βαζω ανασκελα στην πλατη και της λεω ανοιξε τα ποδαρακια (ποδαρες)σου. Δυο δαχτυλα στο στομα και μετα μασαζ στην κλειτοριδα της, επαναληψη μερικες φορες, και μετα κατευθειαν μεσα στο νουνακι της. Παει να κλεισει τα ποδια της και της λεω "Noοοοοο, wide open". Εκει να δειτε σπαρταρισμα, με δυο δαχτυλα μεσα της να χορευουν, και να αρχιζουν τα υγρα να ρεουν.

Παμε μετα στο στοματικο οπου της λεω να μου βαλει σκουφακι. Βαζει σκουφακι και προσπαθει να με εντυπωσιασει. Πιπα βαθια χωρις χερια, με το πιερσινγ στην γλωσσα της πολυ διεργητικο, αλλα κατι ελειπε. Της λεω ξερεις να κανεις deep throat? οποτε αρχιζει να τον παιρνει ολο και πιο βαθια. Της λεω πιο βαθια μωρο μου τι ειναι αυτα τα ρηχα πραγματα, και το μωρο ανταποκριθηκε. Τον παιρνει ολο τον γκουσκουνη μεσα περα απο τις αμυγδαλες της και παθαινω πλακα. Πολυ κρυμμενο ταλεντο αυτο το μωρο!

Την σηκωνω απο το κρεβατι και την βαζω ορθια (πολυ γυναικαρα) με τα χερια στην ντουλαπα σε σταυρο και τις ατελειωτες ποδαρες της ανοιχτες, οπου την παιρνω απο πισω. Δυνατο σφηροκοπημα και το μωρο να βογκαει ασταματητα σαν να ηταν η Angel Dark σε τσοντοταινια. Της λεω δεν θα τελειωσουμε εδω, και την παιρνω στην πολυθρονα του δωματιου με το λιπαντικο στο χερι. Την ανεβαζω στην πολυθρονα και βαζω δυο σταγονες στην κωλοτρυπιδα της και με το μαλακο μεσα. Το μωρο στην αρχη δυσκολευτηκε, αλλα μετα αρχησε να σπρωχνει πισω. Την πιανω απο τα μαλλια και μου λεει "οχι προσοχη γιατι θα της βγαλω τα extensions". Παμε λοιπον στα χερια γιατι χωρις στηρηξη σφυροκοπημα δεν γινεται, οπου και κανω την πρωτη καταθεση. Ντουζακι γρηγορο και οι δυο, και παλι πισω στο κρεβατι.

Τα Αγγλικα του μωρου ειναι πολυ καλα, και πιασαμε μικροσυζητηση για ενα σωρο θεματα πολιτικα και οικολογικα, οπου κοιταω το ρολοι μου και της λεω να αρχησουμε τον δευτερο γυρο.

Ο δευτερος γυρος παρομοιος με τον πρωτο σε ενταση μονο με το μωρο στην ακρη του κρεβατιου,τα ποδια της πανω απο τους ομους μου, το κεφαλι της πλαγια και με δυο δαχτυλα στο στομα, οπου τα εγλυφε μεταξυ βογκητων και στο τελος τα δαγκωνε ελαφρα. Την γυριζω μπρουμητα, της ανοιγω τα ποδια, δυο σταγονες λιπαντικο, και χωρις πολλα πολλα αυτη την φορα κατευθειαν μεσα. Τον παιρνει ολο τον γκουσγκουνη μεσα και αρχιζουν τα σφηροκοπηματα και οι μελοδιες παλι! Δευτερη καταθεση βαθια μεσα της.

Μπανακι γρηγορο και εχω αλλα 10 λεπτα με το ρολοι. Μου λεει να ετοιμαστω να φυγω γιατι ο επομενος ερχεται ακριβως στην ωρα και δεν θα ηθελε να με βρει στο δωματιο! Ουτε 15 λεπτα μεταξυ πελατων δεν ειχε το μωρο.

Φευγοντας, χωρις να ξερει ποιος ειμαι, μου δινει το προσωπικο της εμαιλ και μου λεει να της γραψω. Επισεις μου λεει να ΜΗΝ γραψω κριτικη πουθενα για αυτα που εκανε γιατι οι επομενοι, αν τα διαβασουν, θα την κουρασουν!!!

Λοιπον παιδες σας τα γραφω για να ξερετε την επομενη φορα που περασει απο Αθηνα οτι το πορνιδιο το εχει μεσα της και κανει ενα φοβερο PSE αν δεν την παρετε στα αγαπουλικα!

ΥΓ. Πεστε της οτι ο Λουκ ηταν αυτος ο χοντρομαλακας που την πηδηξε, αν και μεχρι τοτε θα τα εχει διαβασει στο EG και θα γελαει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 08, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Lucent51
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
149
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού