Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είναι πραγματικά μια τίμια επιλογή που αξίζει τα λεφτά της. Σε εμφάνιση, στο πρόσωπο καλύτερη σχετικά από τις φωτό, κλασσική φάτσα ρωσίδας. Ψηλή γύρω στο 1,77 με υπέροχο κορμί, λαμπάδα, στήθος μικρομεσαίο. Λοιπόν το κορίτσι άψογα αγγλικά και από την αρχή σε έκανε να νιώθεις άρχοντας. Με το που μπήκα πήρε το μπουφάν μου και το σακάκι μου και τα έβαλε σε κρεμάστες στην ντουλάπα. Μετά τις πρώτες κουβεντούλες, βουρ για μπάνιο και στη μάχη. Φιλιά απίστευτα, το μουνάκι της φρεσκοξυρισμένο και πεντακάθαρο, το περιποιήθηκα δεόντως και φάνηκε ότι το ευχαριστήθηκε πολύ καθώς τελείωσε, μετά ανέλαβε αυτή με μια πίπα εξαιρετική, απίστευτη χρήση της γλώσσας και τελείωμα στα τέσσερα όπου χάζευα το εξαιρετικό κωλαράκι της και τα ψηλά πόδια της. Μόλις τελείωσα έβγαλε με μωρομάντιλο το προφυλακτικό, με άλλο μωρομάντιλο μου καθάρισε το πέος και πήγε για μπανάκι. Ακολούθησα και εγώ και μετά μου λέει...μήπως θέλεις να σου κάνω μασάζ; Της λέω που έμαθες; Δούλευα 3 χρόνια στη Νέα Υόρκη σε μασάζ μου είπε και παραδόθηκα...μάγκες μου έκανε από την κορφή μέχρι τα νύχια για κανά 20 λεπτο...Θεά..αμέσως μετά ξανά στον αγώνα...πίπα απίστευστη, αυτή από πάνω και τελείωμα ξανά στα τέσσερα...μια πολύ καλή περίπτωση...που αξίζει τα χρήματα της

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 23, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
0
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού