Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 160 10
Στριπτιτζάδικα 238890
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
8.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αν και όλα είναι υποκειμενικά, καταλήξαμε με την παρέα μου ότι ίσως πρόκειται για το καλύτερο αυτή τη στιγμή μαγαζί του είδους του στην Αθήνα. Καταρχάς, να πω ότι το μαγαζί είναι στριπτιτζάδικο κι όχι sex theatre όπως διαφημιζόταν. Μάλιστα κατά τη γνώμη μου δεν ξέρω κατά πόσο καλό του χει κάνει η συγκεκριμένη διαφήμιση. Βρίσκεται 100 μέτρα από το Χρυσό Μωρό, το παρκάρισμα μας έβγαλε λίγο την πίστη, αλλά Σάββατο βράδυ στη Συγγρού τι να περιμένεις; Το έχω επισκεφτεί και Παρασκευή και βρήκα ευκολότερα πάρκινγκ ακριβώς μπροστά από το μαγαζί. Ο χώρος πολύ ωραία διαμορφωμένος. Έχει και πατάρι. Φύγαμε 6.30 και ήταν ακόμη γεμάτο. Η περιγραφή όπως την έκανε ο pathos gia ta temachia. Αυτό που μου έκανε εντύπωση πέρα από τον χώρο, ήταν το πόσο καθαρές ήταν οι τουαλέτες, κάτι που δεν έχω ξαναπετύχει σε μαγαζί του είδους. Σαν χώρος θυμίζει τα στριπτιτζάδικα που βλέπουμε στις ταινίες. Τώρα από κορίτσια, τολμώ να πω ότι με ελάχιτες εξαιρέσεις, δεν είχε καμία μη γαμήσιμη, ή σαύρα. Ο χωρός τους στην πίστα καθόλου βαρετός, αν και 2-3 φορές ξεβιδώθηκε ο σωλήνας και πάλι καλά που δεν ήταν καμία πάνω. Κωμικοτραγικά. Ανά τακτά χρονικά διαστήματα υπάρχουν διάφορα shows και με το νάνο (δεν γαμάει βέβαια) αλλά πλάκα έχουν. Παίζει λεσβιακό με Λαρίσσα-Τζέσικα, 3 άνδρες-1 γυναίκα με Τουρκάλα Λάουρα και 3 χορευτές, απλό γαμησάκι με μια Εσθονή μικρούλα, που δεν σου κάνει καρδιά να την γαμήσεις έτσι όπως την βλέπεις, αλλά καλά το πήγε, show με δονητές πάλι με Λαρίσσα-Τζέσικα και παρωδία Ηλιάδας. Το show-παρτούζα δεν το προλάβαμε. Από κόσμος έπαιζαν όλες οι ηλικίες και πολλά ζευγάρια (μάλλον λόγω του ότι έχει διαφημιστεί σαν sex theatre). Για χουρό πήρα Λαρίσσα που κατά τη γνώμη μου ήταν πολύ καυλωτική, αλλά αυτό που μου σπασε τα νεύρα και με αναγκάζει να βάλω και χαμηλό βαθμό στην εξυπηρέτηση του προσωπικού, ήταν ότι ήρθε ο τύπος που κάθεται απέξω και της είπε: finish, finish. Να το φροντίσει αυτό το μαγαζί, γιατί είναι τεράστια αγένεια. Ας πει στα κορίτσια πόση διάρκεια θα έχει ο χορός τους και να σταματάνει. Δεν με πείραξε η διάρκεια, αλλά θα προτιμούσα να σταματήσει μόνη της κι όχι να έρχεται ο καθένας να την παίρνει με το έτσι θέλω. Οι υπόλοιποι πήραν Κρίστυ (Ρουμάνα) και ήταν πολύ καλή. Η μικρή αθώα εσθονή (που πηδιόταν) και η Ρωσίδα Λόλα ήταν πολύ τυπικές.
Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού