Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση στις 16/1. Όταν πρωτοέψαξα πληροφορίες για την εν λόγο κοπέλα έπεσα σε σχόλιο συναγωνιστή στο Thread και μου δημιουργήθηκε η εντύπωση πως θα δω μία ρωσίδα που δεν διανύει την πρώτη νιότη της αλλά ξέρει τι κάνει στο κρεβάτι και επειδή μου έχουν βγει σε καλό αυτού του είδους τα ραντεβού είπα να το δοκιμάσω.
Κλείσιμο ραντεβού εύκολο για κεντρικότατο ξενοδοχείο της πόλης μας. Μου ανοίγει η κοπέλα και είναι λεπτή, με πολύ μικρό στήθος, ωραιότατο κώλο, μέτρια προς ψηλή (τουλάχιστον 1,70) και πρόσωπο λίγο σπασμένο. Οι φωτογραφίες της με το ίσιο μαλλί είναι οι πιο ακριβείς. Εμένα μου έδωσε την εντύπωση πως θα μπορούσε να ήταν μοντέλο που πια έχει αποσυρθεί από την πασαρέλα. Πάντως τέτοιου είδος σωματότυπο έχει και όποιος θέλει ζουμερό πιπίνι μην κάνει τον κόπο.
Δυο κουβέντες (δεν μπορεί και περισσότερο αφού τα αγγλικά της είναι άσχημα), ντουζάκι και βουρ στο ψητό. Πίπα καλή αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο και γρήγορα μου λέει για σκουφάκι. Παραξενεύτηκα για την βιασύνη της αλλά το μυστήριο λύθηκε γρήγορα. Η κοπέλα ανέβηκε καβάλα και μετά από λίγο τελείωσε οπότε είτε δεν της πολυαρέσει η πίπα είτε είχε πρεμούρα για κάνει σεξ. Όλη η υπόλοιπη ώρα ήταν σε αυτό το στιλ με εμένα να δίνω τελικές και αυτή να ευχαριστιέται και να ευχαριστεί.
Καταλήγοντας έκανε μία συνειδητή επιλογή πως θα δω μία ρωσίδα 30αρα και λεπτή που γουστάρει το σεξ και δεν έπεσα έξω και για αυτό να ευχαριστήσω και τον φίλο από την Αθήνα για τις έγκυρες πληροφορίες του.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 16, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού