Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Παρασκευή βραδάκι και ειχα μία ωρίτσα ελεύθερη.¨Εκλεισα την Nicol κυρίως γιατι μου άρεσαν τα ματάκια της.Στην ώρα μου κτυπώ την πόρτα.Η κοπελιά είναι όπως ακριβώς στις φωτό με λίγο φαρδύ πρόσωπο αλλά τέλεια μάτια και χαμογελαστή.Σωματικά ειναι σωστή χωρίς κάτι στραβό με μικρό αλλά στητό στηθάκι.Ειναι λίγο μαζεμένη στην αρχή απ' ότι κατάλαβα.θέλει καλή συμπεριφορά για να πάρει μπρός.Μετά το ντουζάκι την ξέντυσα και αρχίσαμε τα φιλιά.Διστακτικά κι αυτά στην αρχή,αλλα με βελτίωση όσο περνούσε η ώρα.Χαιδεύοντας την χαμηλά δεν ήταν υγρή και μου ζήτησε να βάλω σάλιο."Gently please" με παρεκάλεσε και κατάλαβα οτι φοβάται λίγο για την περιουσία της,το νινάκι της.Της ζήτησα να το περιποιηθώ εγώ και το δέχθηκε.Κατάλαβα οτι της αρέσει να το κάνεις αργά και απαλά.Υγράθηκε αρκετά και μετά άρχισε αυτή την πίπα.Αρκετά καλή και τεχνική με λίγη χρήση χεριών.Οταν ήρθε η ώρα να τελειώσω,προσπάθησε να τα πάρει στο στόμα,αλλα δεν τα κατάφερε και τραβήχθηκε.Ειναι φανερό οτι δεν το θέλει και δεν την πίεσα.Πλύσιμο,λίγη κουβέντα με καλά αγγλικά και επειδή η μία ώρα περνά γρήγορα προσπάθησα να την ανάψω με γλύψιμο στο νινάκι της,αυτή τη φορά γνωρίζοντας περισσότερα.Πράγματι άρχισε να πέρνει μπρός,μου ζήτσησε να βάλω και δάκτυλο στο κόλπο της ταυτόχρονα και όντως το απολάμβανε.Κάποια στιγμή πετάγεται γονατιστή και μου λέει "fuck me now!!!!" Μου τον πήρε λίγο στο στόμα και πέρασε το σκουφί.Μου γύρισε στα τέσσερα και μου λέει "Slowly,wait for me" ήθελε να την περιμένω να τελείωσει κι αυτή! ¨Ετριβε την κλειτορίδα της,εγώ έσπρωχνα απο πισω με θέα τον ωραίο πισινό της.Μου λέει: "Touch my ASS" βάζω και δάκτυλο στην πίσω τρυπούλα της και αυτό ήταν!Τελειώσαμε με την λήξη του χρόνου μαζί. Απ΄οτι κατάλαβα λοιπόν,το κορίτσι θέλει σιγά-σιγά και όχι σκληρά πράγματα.Αν την ανάψεις μεταμορφώνεται.Θα την ξανασυναντούσα σίγουρα και για περισσότερη ώρα.Αξίζει...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 12, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
gpap59
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.010
Πόντοι:
91
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού