Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 12 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για την συγκεκριμένη κοπελλα υπήρχε μόνο μια σύντομη κριτική,αλλα έχει κάνει και άλλο τουρ με άλλο όνομα,που δεν το ήξερα.Έκλεισα λοιπόν ένα δίωρο με την Λετονή κοπέλλα κυρίως γιατί ήθελα να δοκιμάζω το αναφερόμενο CIM στις υπηρεσίες της.Ραντεβού εύκολο με το πρακτορείο σε κεντρικό Ξενοδοχείο.Ακριβώς στην ώρα μου κτυπώ.Μπαίνω και αιφνιδιάζομαι καθώς ήταν μέσα η φίλη της που κάνουν duo και μια άλλη μάλλον κι αυτή της δουλειάς.Δεν ειχαν ραντεβού και χαζολογούσαν μέχρι να έρθω.Μόλις μπήκα αμέσως έφυγαν για να μείνω μόνος με τη Λετονούλα.Ειναι όπως οι φωτογραφίες της ακριβώς,ψηλή λεπτή χωρίς πολλές καμπύλες,με ωραία φυσικά στήθη.Ολα πάνω της ειναι φυσικά χωρίς επεμβάσεις.Πολύ ωραία φιλιά με χρήση της γλώσσας,που αργότερα το κατάλαβα πόσο καλά την δουλεύει.Ντουζάκι και μετά αγκαλιές και πολλά-πολλα φιλιά,που το ζήτησα εγώ.Ήθελα GFE και ανταποκρίθηκε πλήρως σαν να ήταν η κοπέλλα μου.Άρχισα πρώτος να εξερευνώ το κορμάκι της και με τα χάδια διαπίστωσα ότι ήταν υγρή και δεκτική.Τα στήθη της ειναι πολύ ευαίσθητα και σκληραίνουν εύκολα.Το νινάκι της ειναι πολύ καθαρο και απαλό και πέρασα αρκετή ώρα για να την ανάψω.Ανταποκρίθηκε με υγρά-πολλά υγρα και αναστεναγμούς.Για οργασμό δεν παίρνω όρκο πάντως συμμετείχε και της άρεσε.Ολα τα λεφτά όμως ειναι η δική της περιποίηση στο επίμαχο σημείο με το στοματάκι της.Κατέχει πραγματικά την τέχνη και πολύ γρήγορα με έκανε να τελειώσω καταπίνοντας και την τελευταία σταγονα..Δεν πήγε ούτε στο μπάνιο..Φανταστική αίσθηση η γυμνή επαφή καθώς με το προφυλακτικό νοιώθω λίγο αποκομμένος απο την παρτεναίρ μου.Η αίσθηση την ώρα του οργασμού με την επαφή της παιχνιδιάρας γλωσσίτσας της ήταν κάτι φανταστικό.Διάλλειμα για τσιγαράκι,ειναι καπνίστρια,και μετά δευτερος γύρος με πολλά φιλιά και αγκαλιές.Το δευτερο κράτησε περισσότερο και απόλαυσα της θέα με την κοπελλα να κινείται πάνω κάτω και να παίζει με το στοματάκι της το σκληρό παιχνίδι μου.Δυνατός οργασμός μέσα στο στοματάκι της,ενώ δεν βιάζεται να σταματήσει,συνεχίζει να ρουφά και την τελευταία σταγόνα μέχρι να καταλάβει ότι δεν χρειάζεται άλλο να επιμένει.Φοβερή εμπειρία το CIM της Gabi.Οσοι πιστοί προσέλθετε και δεν θα χάσετε αφού και η τιμή της (λογω αναδουλειάς?) μειώθηκε και συμπεριλαμβάνεται το CIM μέσα στην τιμή που ειναι πολύ λογική.Thanks my sweet Gabi!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 12, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
320
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
gpap59
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.014
Πόντοι:
91
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού