Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 19 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πάνω που ήμουνα έτοιμος να γράψω την τέλεια κριτική μου τα χάλασε στο τέλος. Απ'την αρχή: κοντοπουτανάκι, μελαχρινή, όπως στις φωτό, πολύ ωραίο σώμα, γλυκό προσωπάκι, φανταστικά μάτια, μικρό βυζάκι 1άρι, σφιχτός κώλος. μικροτατουάζ πέρα δώθε. ψηλές πεντακάθαρες γόβες που δεν έβγαλε καθόλου, φανταστικό ακρυλικό μεγάλο νυχάκι με 'κεντήματα'. παίρνει πρωτοβουλίες από την αρχή, σε βάζει κάτω κ αρχίζει γλυψίματα αλλά κυρίως τσιμπούκι. η νεαρά θυμίζει Νικίτα, τσιμπούκι, τσιμπούκι κ άγιος ο θεός. μπόλικο dp κ πολλά κόλπα με τη γλώσσα της. είναι ωραίο κοριτσάκι κ σου βγάζει το gfe οπότε αρχίζεις τα φιλιά κ τα αγκαλιάσματα χωρίς να το θέλεις. 'υπακούει' εύκολα σε ότι 'γύρισμα' κάνεις κ δείχνει να καβλώνει κυρίως με δάχτυλα μέσα της ή με μουνογλυψίματα. Γάμησα ασταμάτητα για κανένα 50λεπτο χωρίς να δείξει σημεία κόπωσης. στο τέλος την έχυσα γύρω κ μέσα στο στόμα. Αν όλα τελείωναν εκεί τα μόνα αρνητικά που θα έγραφα θα ήταν ότι αποφεύγει να σε κοιτάζει στα μάτια κ ότι όταν κάβλωνε πολύ κ ίσως μυριζόταν ότι θα έχυνε το γύριζε γρήγορα στο τσιμπούκι. όμως δεν τελείωσαμε εκεί. της λέω 'you were great' κ μου αρχίζει όχι δεν ήμουνα, είμαι πολύ κουρασμένη, έχω κοιμηθεί μόνο δυο ώρες το βράδυ (το ραντεβού μου ήταν 11.00 το πρωί). προσπαθώ να συνεχίσω την κουβεντούλα με τα λίγα αγγλικά που ξέρει αλλά εκείνη δείχνει πραγματικά κουρασμένη τώρα, ένα ράκος. όταν μου λέει ότι δεν ξέρει για πόσο ακόμα θα είναι αθήνα το λέει μ'ένα τρόπο σαν να περνά ένα μαρτύριο. κάπου εκεί το κόβω κ πάω για μπάνιο. γυρίζοντας τη βλέπω σενιαρισμένη έτοιμη, να μακιγιάρεται για τον επόμενο! εντάξει όλοι έχουμε φανταστεί ότι μπορεί να βρούμε τα χύσια του προηγούμενου στο στόμα των κοριτσιών όταν τα φυλάμε αλλά ένα ντουζάκι που κάνουν ή λίγο Listerine μας ξεγελάει. ακόμα κ οι πουτάνες στα στούντιο βρε παιδιά ένα ξεβγαζματάκι το κάνουν. τι να πω. ότι είναι ωραίο μουνί κ γαμιέται γκομενικά; σίγουρα. λίγη ξεκούραση κ κανένα ντουζάκι μετά θα την έκαναν ακόμα καλύτερη όμως.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 22, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
silverpalm
Σπουδαίος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
12
Πόντοι:
2.930
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού