Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 19 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα διαβάσει πολλά και αντιφατικά για αυτό το κοριτσάκι!! ιδιαίτερα για τις πίπες της, καλές και κεκές κρητικές.
Μου κίνησε λοιπόν την περιέργεια και την έκλεισα για μια ώρα χθες το βραδύ, αλώστε το κόστος ήταν πολύ χαμηλό και δεν είχα να χάσω πολλά σε περίπτωση που μου έβγαινε φόλα…
Η Linda λοιπόν εμφανισιακά είναι όπως την περίγραψαν οι περισσότεροι συναγωνιστές του αθλήματος….. κοριτσάκι γύρο στα 21-22, μέτριο ανάστημα ,έξυπνο μουτράκι με όμορφα ματάκια , αρκετά πιασίματα (δεν θα την έλεγες χοντρή), πολύ μικρό βυζάκι και με εξαιρετικά οπίσθια.
Δεν θα την έλεγες ούτε κούκλα αλλά ούτε και χάλια ,μια μέση ενδιαφέρουσα περίπτωση….
Το δυνατό της σημείο όμως είναι πράγματι η πίπα της και το γλείψιμο της γύρο περιοχής…
Περίπου για 45 λεπτά τον είχε στο στόμα της και τον πάλευε με απίστευτη δύναμη και πάθος σε διάφορες στάσεις (δεν θυμάμαι πόσες !!!!) και κάθε λίγο τον κατέβαζε μέχρι το λαρύγγι της…!
Τόσες στάσεις πίπας δεν έχω δει ούτε σε πορνό-ταινίες
Τι να πω ακούραστη !!! ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω πως δεν πνιγόταν
Όταν για λίγο τον έβγαζε από το στόμα της μου άρπαζε τα μπαλάκια και τα ρούφαγε με πάθος.
Έχω αρκετή εμπειρία στο θεμα αλλά τέτοια περίπτωση πίπας δεν μου έχει ξανατύχει
Τελειώνοντας την πιτσίλισα στο πρόσωπο και ότι είχε μείνει το κατάπιε μέχρι την τελευταία σταγόνα…!
Της βάζω άριστα στο τσιμπούκι !!! άλλωστε δεν με ενδιέφερε κάτι άλλο και για αυτό το λόγο πήγα, μια άλλη φορά θα δοκιμάσω τα υπόλοιπα…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 27, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
2
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού