Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βρέθηκα Θεσσαλονίκη και ειχα λίγο καιρό το απόγευμα,οπότε προσπάθησα να κλείσω τελευταία στιγμή κάποια κοπελλα για μία ωριαία συνάντηση.Ειχα κάποια τηλέφωνα μαζί μου γιατι δεν ειχα υπολογιστή μαζί μου.Τελικά βρήκα διαθέσιμη την Ester.Εχοντας διαβάσει τις αντιφατικές κριτικές της ήμουν λίγο διστακτικός.Η κοπέλλα ηταν απ' οτι κατάλαβα εξω για φαγητό και ηρθε έγκαιρα για το ρεντεβού μας.Στην ώρα μου κτύπησα την πόρτα και με υποδέχθηκε με ένα ελαφρό μίνι φόρεμα.Πράγματι δεν μοιάζει και πολύ με τις φωτό.Στο πρόσωπο ειναι πολύ γλυκειά και χαμογελάστη.Στο σώμα έχει κάποια κιλα παραπάνω στην μεση και κάτω.Τα στήθη της όμως ειναι υπέροχα.Μετά το απαραίτητο ντούζ,αρχίσαμε με χάδια και φιλιά και την ξέντυσα εγώ,όπως της στο ζήτησα.Τα φιλιά της ειναι πολύ καλά.Στο στοματικό ήταν απλώς ικανοποιητική χωρίς τίποτε το ιδιαίτερο,αφού όταν δεν θέλει το CIM πάντα σταματά για να μην το υποστεί.Την περιποιήθηκα κι εγώ και είδα οτι όντως υγραίνεται και της αρέσει.Πέραν τούτου τίποτε το συνταρακτικό δεν βρήκα που να δικαιολογεί την αυξημένη τιμή της.Απλως μια ευγενική ,καθαρή,όμορφη τουρίστρια.Anal δεν ζήτησα,ίσως να ειναι το δυνατό της σημείο,δεν ξέρω.Πάντως,ούτε για πέταμα ειναι,αλλα και ούτε κάτι το εξαιρετικό.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 11, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
230
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
gpap59
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.010
Πόντοι:
91
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού