Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 22 10
Ξενοδοχεία 29067
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Χώρος (γενικά)
 
7.0
Καθαριότητα
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πήγα εκεί την καθαρά Δευτέρα 15/2/10 και πήρα την μοναδική σουίτα που διαθέτει το νούμερο 207 νομίζω. Απέξω είναι αρκετά καλό αλλά στο εσωτερικό το ντεκόρ - ειδικά στους διαδρόμους - θυμίζει έντονα μια μια πιο παλιά εκδοχή τέλη δεκαετίας 60 μέ τέλη 70.
Το συγκεκριμένο δωμάτιο ήταν αρκετά μεγάλο και το μπάνιο είχε ένα τύπο τζακούζι με κάθισμα για δύο άτομα χτιστό απο μπετόν και επιστρωμένο με πλακάκια. Ηταν κάτι που το ευχαριστήθηκα γιατί σε άλλα μπάνια που έχω δεί δεν είναι τόσο ευρύχωρα και βολικά. Η ηχομόνωση ήταν αρκετά καλή δεν άκουγα μέσα απο τους τοίχους τίποτα αν όμως είσαι στο διάδρομο τα πράγματα είναι διαφορετικά. Η επίπλωση του δωματίου μετρά χρονάκια όπως και η ντουλαπίτσα για να κρεμάς τα ρούχα σου υπήρχε όμως. Τηλεόραση CRT με 2 τσοντοπρογράμματα νομίζω και κρεββάτι νομίζω Queen ή King μέγεθος πάντως σίγουρα μεγαλύτερο απο διπλό. Υπηρεσία αρκετά καλή και γρήγορη. Τιμή 36 ευρώ αν θυμάμαι καλά μαζί όμως με ότι παρήγγειλα. Γενικά καλό σχετικά ήσυχο και απόμερο άν κάποιον δεν τον πολυενδιαφέρει το ντεκόρ αλλά όλα τα υπόλοιπα.
Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
9
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού