Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ημερομηνία συνάντησης 27/11.Βλέπω διαφημιζόμενα χαρακτηριστικά και φωτογραφίες και λέω πως αν ισχύουν αξίζει μία επίσκεψη η κοπέλα. Με 2 μηνύματα έχω κανονιστεί το ραντεβού σε πολύ μέτριο προς χάλια ξενοδοχείο. Πάω και μου ανοίγει ένα φρεσκότατος και τραγανός κορίτσαρος πολύ ψηλή, λεπτούλα με στήθος φυσικό και μεγάλο, όπως τα βλέπετε στις φωτογραφίες.
Κουβεντούλα στα γρήγορα και γρήγορα στο ψητό. Πίπα μέτρια άλλα αν την βάλετε σε 69 που της αρέσει πολύ τότε σίγουρα θα ανέβει μία ταχύτητα. Στο σεξ δεν είναι η σούπερ επαγγελματίας που θα κάνει το αεροπλανικό κόλπο άλλα θα την χαρακτήριζα ως μία ερασιτέχνης με πολύ όρεξη. Σε κάθε σημείο της συνεύρεσης μας η συμμετοχής της ήταν σε υψηλά επίπεδα με πολλές φωνούλες, χωρίς γκρίνιες και πολύ διάθεση να με ευχαριστήσει. Ένιωθα πως ήταν μία κοπελίτσα που την είχα «χτυπήσει» έξω και δεν πίστευα την τύχη μου που είχα τέτοιο κορμί στο κρεβάτι μου. Κατάθεση στο στήθος της αφού είπαμε είναι μεγαααάλο και τέτοιες ευκαιρίες δεν χάνονται.
Η κοπέλα έχει την φρεσκάδα της ηλικίας της μαζί με ένα σώμα που δύσκολα συναντιέται και ωραίο χαρακτήρα. Της αρέσει το σεξ αλλά μάλλον δεν της αρέσει και πολύ η δουλεία αυτή και ίσως δεν ξανακάνει τουρ όπως μου είπε. Σε αυτό συνέβαλε και το ξενοδοχείο που της έκλεισε το πρακτορείο το οποίο είναι το χειρότερο που έχω πάει με τουρίστρια και για αυτό γράφω πως η συμπεριφορά του πρακτορείου δεν είναι καλή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 27, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού