Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 6 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση στις 23/1. Η συνεννόηση με το πρακτορείο εύκολη. Η κοπέλα είναι ψηλή (άνετα 1,75 εκ.), με μικρό προς μέτριο στήθος και παρόλο που είναι αδύνατη που φάνηκε πως έχει λίγο «φορτωμένα» πόδια . Βρήκα το πρόσωπο της να είναι πιο γλυκό από ότι αυτό στις φωτογραφίες και να δείχνει πως είναι μικρούλα.
Λίγη κουβεντούλα (καλά αγγλικά), ντουζάκι και ξεκινάμε. Πολύ ωραία φιλία, ρηχά ή με γλώσσα, πίπα καλή αλλά μέχρι εκεί χωρίς κάτι το ιδιαίτερο, ωραίες γκαυλωτικές φωνούλες κατά το σεξ και μέτρια κινητικότητα από μέρους της όταν ήταν από πάνω. Γενικά καλή σε όλα, με μία ένσταση όταν ήταν στημένη στα τέσσερα που δεν μου πολυάρεσε αυτό που έβλεπα και το στήσιμο της ήταν λίγο ότι να’ναι.
Αυτό που θα ήθελα να επισημάνω κάτι για την προσωπική της υγιεινή, όταν την γύρισα για 69 μου «μύρισε» και δεν πήρα και επίσης ενώ ήταν φιλική δεν με έκανε να αισθανθώ άνετα στο social time.
Ανακεφαλαιώνοντας είναι συμπαθητικό νταρντανοπιπίνι αλλά δεν μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση και δεν την ξεχωρίζω από τον μέσο όρο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 23, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού