Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 38 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εδώ και καιρό είχα βάλει στο μάτι τη Τζούλια και διαβάζοντας τις κριτικές των συναγωνιστών ήθελα να έχω και τη δική μου άποψη για την εν λόγω κορασίδα. Χθες το βράδυ λοιπόν έκλεισα εύκολα ένα διωράκι και την επισκέφθηκα σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας. Μου άνοιξε την πόρτα φορώντας ένα μαύρο στενό φόρεμα, βαμμένη, περιποιημένη και χαμογελαστή. Επειδή είχα ακούσει διάφορα για το πρόσωπο τελικά οι περισσότεροι έχουν δίκιο, χωρίς να είναι όμορφη έχει κάτι που σε τραβά. Στο σώμα δεν το συζητώ είναι ακριβώς αυτό που μου αρέσει....χωρίς ίχνος λίπους, όχι τόσο αδύνατη όσο περίμενα από αυτά που είχα διαβάσει (την περίμενα ως δείγμα ανορεξίας), με ένα κολαράκι φωτιά και ένα στήθος ΟΛΑ ΤΑ ΕΥΡΩ!!!
Μετά τις πρώτες αναγνωριστικές κουβεντούλες βουρ για μπάνιο και στη μάχη. Αφού τις έβγαλα σιγά σιγά το φόρεμα, με άρχισε σε υπέροχα γλωσσόφιλα που με έκαναν τούρμπο...ακολούθησε πίπα την οποία θα χαρακτήριζα μέτρια (από την άποψη ότι ήταν τυπική χωρίς τίποτα το ιδαίτερο) και γι αυτό ανέλαβα εγώ δράση...τίμησα δεόντως και τις δυο τρυπούλες της, άλλωστε μοσχοβολούσε...γλώσσες και δάχτυλα παντού, τα δεχόταν με ευχαρίστηση...μετά το γυρίσαμε σε 69 όπου και δεν άντεξα και κατέθεσα στο στόμα της...αφού με στράγγιξε πήγε στην τουαλέτα και τα φτυσε. Μετά κουβεντούλα με την Ρουμανοσλοβάκα, τσιγαράκι και ξεκίνησε ο δεύτερος γύρος...αφού προηγήθηκαν τα προκαταρκτικά, ανέβηκε από πάνω και τον έβαλε αμέσως στον κώλο της...ΥΠΕΡΟΧΗ ΑΙΣΘΗΣΗ...μάλιστα έδειχνε να απολαμβάνει ιδαίτερα αυτή τη στάση, φιλιά παθιασμένα και μετά τη γύρισα πάλι από πάνω μου αλλά να βλέπω το υπέροχο κολαράκι της που ξέσκιζα...κατάθεση δεύτερη εκεί... η τρίτη έγινε με πισοκολλητό όρθιο στον τοίχο...ήταν πραγματικά υπέροχη, στην κουβέντα άψογη και ενδιαφέρουσα ως κοπέλα (σπουδάζει ψυχολογία) και δηλώνει λάτρης της Ελλάδας (άλλωστε έμενε 2,5 χρόνια εδώ αφού είχε βρει γκόμενο). Σίγουρα θα την αποθεώσω άλλη μια φορά στο επόμενο τουρ της καθώς και συμφέρει οικονομικά αλλά και προσφέρει αυτό το κολαράκι που είναι υπέροχο. Άλλωστε την άλλη φορά πρέπει να δοκιμάσω και το μουνάκι της...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 13, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
330
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
0
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού