Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 7 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συναγωνιστές προσπαθώ να συνέλθω...τι ήταν αυτό που αντίκρυσαν τα ματάκια μου;;; Έβλεπα τις φωτό της GEISHA και ήθελα να την δοκιμάσω αλλά κριτική δεν υπήρχε καμία και φοβόμουν. Τελικά μια και η τιμή ήταν εξαιρετική είπα να τολμήσω...στη δική μου περίπτωση επιβεβαιώθηκε ότι Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ!!! Μετά από άψογη συννενόηση με 2 sms με το πρακτορείο πήγα στο κεντρικό ξενοδοχείο και μου άνοιξε την πόρτα ένας άγγελος!!! Ένα πανέμορφο κορίτσι από την Μόσχα όπως μου είπε. Μιλάμε για κουκλί απίστευτο. Έπαθα πλάκα. Με υποδέχθηκε με μαύρο στράπλες μπλουζάκι, στενή φούστα μέχρι το γόνατο, δικτυωτές μαύρες κάλτσες και μαύρες ψιλοτάκουνες γόβες...αφού μιλήσαμε για λίγο πήγα για μπανάκι...βγαίνοντας δεν είχε γθυθεί κάτι που μου άρεσε πολύ...αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα, υπέροχη (θα μπορούσα να την φιλώ για ώρες) και μετά με περιποιήθηκε με μια πίπα εξαιρετική...με χέρια, με χωρίς χέρια, deepthroat, τα πάντα!!! Είπα λοιπόν να την αποζημιώσω και εγώ. Άρχισα να την γλύφω και δεν σταμάτησε δευτερόλεπτο να σπαρταρά!!! Της έγλυφα και την κωλοτρυπίδα την οποία δεν τίμησα (την άφησα για την άλλη φορά). Για κανά δεκάλεπτο την έγλυφα μέχρι που τελείωσε με κραυγές!!! Δεν άντεχα και εγώ...σηκώθηκα όρθιος και αφού μου άρχισε μια πίπα μα τι πίπα...τελείωσα στο στόμα της...όμως τα καλά δεν τελείωσαν εκεί, γύρισε με κοίταξε λάγνα και μου έδειξε το σπέρμα μου στο στόμα της πριν το καταπιεί!!! Μπανάκι μετά, κουβεντούλα και ξανά στον αγώνα...φιλιά με πάθος, 69 απίστευτο, πισωκολλητό και μετά reverse cow που δεν άντεξα και παρέδωσα!!! Να σημειώσω ότι ούτε λεπτό δεν έβγαλε τις μαύρες δικτυωτές κάλτσες της!!! Αχ Geisha θα σε περιμένω πως και πως την επόμενη φορά...GEISHA THANK YOU...I MISS YOU ALLREADY...I HOPE TO SEE YOU AGAIN FOR MANY HOURS...KISSES

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 15, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
0
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού