Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 11 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Προσωπική άποψη μου είναι πως αν για μια κοπέλα έχουν γραφτεί πολλά καλά πράγματα, το να γράψω και εγώ άλλη μια καλή κριτική δεν έχει ιδιαίτερο νόημα. Αυτό το κείμενο λοιπόν που ακολουθεί είναι περισσότερο μία προσπάθεια κάθαρσης και προσωπικής ενδοσκόπησης από τις συναντήσεις που είχα με την κοπέλα καθώς συνάντησα την Barbie 2 φορές σε αυτό της το tour στην πόλη μας και όσο περισσότερο την γνώριζα τόσο περισσότερο με μπέρδευε αυτό το κορίτσι.
Σχετικά με την εμφάνιση της έχουν γράψει πολλοί πριν από εμένα και το μόνο που θα ήθελα να πω έχει αυτή την φρεσκάδα και την γλυκύτητα της νιότης, με λίγα λόγια ένα πιπινάκι μούρλια.
Στο σεξ τώρα την πρώτη φορά που την είδα ήταν μόνο GFE. Φιλάκια, χαδάκια, όχι κουλούρι και γενικά μια πολύ καλή συνάντηση. Έχοντας αισθανθεί πως τα βρίσκουμε σαν χαρακτήρες και πιστεύοντας πως έχει και άλλα να μου δώσει στο σεξ, κανόνισα να την δω και δεύτερη φορά. Πράγματι βρεθήκαμε ξανά και τότε όντας και οι δύο πιο χαλαροί και ύστερα από πολύ πειστική, αλλά όχι πιεστική, συζήτηση τελικά κάναμε και το πολυπόθητο anal. Παίδες αυτό ήταν, το κοριτσάκι μεταμορφώθηκε στα μάτια σε ένα σκληρό anal lover αλλά το φρέσκο κοριτσάκι συνέχιζε να ήταν πάντα παρόν. Μπερδεμένα πράγματα.
Έχουν περάσει αρκετές ώρες από την συνεύρεση μας και ακόμα δεν έχω καταλήξει: GFE ή PSE. Η μικρή με καταβρόχθισε αλλά με τον πλέον γλυκύτατο τρόπο και με έχει κάνει να την κατατάξω στις κορυφαίες μου επιλογές.
Ελπίζω να μην σας κούρασα πολύ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 16, 2010
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
500
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
6
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού