Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
επισκεψη πεμπτη μετα τα μεσανυχτα,ξημερωματα παρασκευης δηλαδη.



κοπελα η αλμπινα,μελαχροινη,αδυνατη,170+cm,ηλικια πανω απο 25,λιγο περιεργο αλλα ενδιαφερον μουτρακι,καστανομαυρα ισια μαλλια μετριου μηκους πιασμενα .φορουσε ενα λευκο εφαρμοστο κορμακι που την κολακευε πολυ. 20ευρω και βουρ στο δωματιο.

μπαινει με ενα ομορφο χαμογελο,ελληνικα γιοκ,αγγλικα γιοκ,ιταλιδα λεει..και μου ηρθε στο μυαλο αρχες 90 που οι αλβανεζες το παιζανε ρουμανες και οι ρουμανες ιταλιδες...τι βιτσιο και αυτο!

της κατεβαζω το κορμακι,ζηταω να το βγαλει ολο,αλλα αρνηθηκε,δε νομιζω οτι ειχε κατι να κρυψει,ισως βαριοτανε,ισως εχει κολημα.μικρο βυζακι και πεσμενο.στο σαλονι κερδιζει σαν εμφανιση,οταν τα βγαζει στο δωματιο χανει αρκετα...

μετριοτατη πιπα με αρκετο δοντι σε σημειο να πονεσω μετα απο λιγο,τη σταματω οταν ο πονος εγινε αφορητος και μουπεφτε,με νοηματα προσπαθω να της πω ποναω,προσεχε με τα δοντια σου.σαν να καταλαβε ,το διορθωσε λιγο,αλλα μετα απο 10 μπουκωματακια παλλι τα ιδια ,οπου και τη σταματησα για να μπουμε στο κυριως πιατο.μετριο ιεραποστολικο και πεταγε κατι ξενερωτα "σι σι" και κατι "κοζι κοζι" για γελια λεμε.γυρισμα στα 4 ωστε να αποφυγω τα εντατικα μαθηματα "ιταλικων" που προσφερε.επιασε...στα 4 τα ξεχασε! μετριο στησιμο,οχι τοσο βολικο,εχει ομως ωραια κωλομερια σα ζυμαρακια τα οποια κρατουσα δυνατα στο εντονο σφυροκοπημα(δε δυσανασχετησε) που ακολουθησε και με ζορια ηρθε το τελος της αγγαρειας αυτης.

δε περνα τη βαση και δεν προτεινεται ειναι η γνωμη μου.



χωρος αρκετα καλος οπως εχω ξαναπει και η ξανθια κυρια υποδοχης αξιζει ειδικης μνειας μια και ειναι παντα εξαιρετικα ευγενης!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2009
Όνομα κοπέλας
Αλμπίνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
81
Πόντοι:
3.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού