Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σημερινη πρωινη καταθεση στην Μαρια απο την Θεσσαλονικη!Ηταν η δευτερη σε διαστημα ελαχιστων ημερων μιας κι απο την πρωτη φορα μου ειχε αφησει αριστες εντυπωσεις!!Εμφανισιακα ειναι ο ορισμος της κρεβατογεμιστρας!Ξανθια νταρντανα με χειλαρες,Κωλαρα και πολυ σεξυ βλεμμα!Οσοι ψαχνουν ανορεξικα μοντελα ας μην κοπιασουν!Οσοι θελουν μια ομορφη Γυναικα με ωραιες καμπυλες και κορυφαια περιποιηση η Μαρια ειμαι σιγουρος οτι θα τους ικανοποιησει οσο καμια αλλη!

Τα προκαταρκτικα της ειναι για οσκαρ και τα οποια περιλαμβανουν γλυψιματα και φιλια σε ολο το κορμι και την Κορυφαιοτερη περιποιηση @@@ που μου εχει τυχει!Η πιπα της επισης σε παρα πολυ καλα επιπεδα!

Την πρωτη φορα που την τιμησα δυστυχως δεν προλαβα να την χαρω στα 4 μιας και με το που την πηρα ιεραποστολικα με ειχε κανει τοσο τουρμπο που δεν αντεξα και κατεθεσα!Σημερα ισα που ανεβηκε απο πανω οποτε και της ζητησα κατευθειαν να γυρισει πισωκολλητο μιας κι ειχα ακουσει τα καλυτερα για την πισω οψη της!!Ρε τι Κωλαρα ειναι αυτη!!Ο πατος της κανει ΤΗΝ κουρμπα οταν στηνεται οποτε ουτε αυτη την φορα αντεξα για πολλα παραπανω και αδειασα υπερευχαριστημενος με το Μαρακι να συνεχιζει να κουνιεται μεχρι να βγει κι η τελευταια σταγονα!!Στανταρ θα ακολουθησουν μπολικες ακομα καταθεσεις οποτε κουτσα στραβα θα τις δοκιμασουμε ολες τις στασεις του Καμα Σουτρα που ειμαι σιγουρος οτι κι αυτο θα το ξερει ολο απεξω και θα το δουλευει πολυ καλα η υπερσεξουαλα Μαρια!

Συμπερασματικα...αν οχι η κορυφαια σιγουρα η Σαλονικια ειναι μια απο τις 5 καλυτερες ιεροδουλες που εχω δοκιμασει!Respect..

Υ.Γ Αν μπορουσα να βαλω 10 με πολλους τονους στο συγκεκριμενο στουντιο θα το εκανα αλλα δυστυχως το site δεν με αφηνει να βαλω παραπανω βαθμολογιες!!Ευκολα το ομορφοτερο στουντιο της Αθηνας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 27, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαρία η Σαλονικιά
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
108
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού