Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντησα την Margo χωρίς να έχω πολλές κριτικές υπ'όψιν μου,αλλά τελικά δεν μετάνοιωσα καθόλου.Αν και ειχα ραντεβού 11 το πρωί ήμουν ο πρώτος πελάτης της.Ίσως και να ήμουν τυχερός.Καθυστέρησε να ετοιμαστεί λίγο και ανέβηκα με 10 λεπτά καθυστέρηση.Με υποδέχτηκε με σέξυ εσώρρουχα.Ειναι όπως τις φωτό και λίγο προς το κοντό θα έλεγα.Ωραία στήθη αν και λίγο μικρά.Δεν με πείραξε καθόλου βλεποντας την.Αμέσως έπεσε στην αγκαλιά μου και άρχισε να με φιλάει,λες και με ήξερε απο καιρό.Μετά άρχισε να με ξεκουμπώνει και να μου βγάζει τα ρούχα!Για μένα πρώτη φορά μου τυχαίνει αυτό.Μου άρεσε.Με ξέντυσε και μετα βίας της είπα να πάω για ντούζ.Οσο για τα λεφτά,ούτε που τα ζήτησε.Εγώ της τά έδωσα και τα άφησε πάνω στο τραπέζι χωρίς να τα μετρήσει.Ντουζάκι και βγαίνοντας με περίμενε με ένα ωραίο χαμόγελο στο κρεββάτι.Αρχίσαμε τα χάδια και τα βαθειά υγρά φιλιά που με έφτιαξαν αμέσως.Αλλα ψάχνοντας την κι εγώ διαπίστωσα οτι ήταν μούσκεμα.¨Αρχισα λοιπόν να την χαιδεύω κι εγώ και πραγματικά της άρεσε,συμμετείχε με φωνές και σπασμούς στο σώμα της.Η πίπα της πολύ καλή,βαθειά και υγρή και το πρώτο ήρθε γρήγορα εκεί,χωρίς να τελειώσω μεσα στο στόμα της.Δεν το ζήτησα άλλωστε.Δεν με άφηνε να πλυθώ,αλλα έπεσε στην αγκαλιά μου και με φιλούσε με πάθος.Πραγματικά μου θύμησε την πρώτη φιλενάδα που ειχα όταν ήμουν νέος.Την παρακάλεσα να παω να πλυθώ και όταν ξαναγύρισα ήταν πάλι έτοιμη και άρχισε τα φιλιά,τα χάδια και τα βογγητά.Την περιποιήθηκα κι εγώ και διαπίστωσα πόσο καθαρή είναι και πόσο εύκολα υγραίνεται.Δεν υποκρίνεται.Ειναι σίγουρο.Της αρέσει και το νοιώθει.Για μένα ειναι το τέλειο GFE.δεύτερος γύρος με σκουφάκι και αλλαγή στάσεων για να τελειώσω στο σώμα της.Προσπάθησε μόνη της και για τρίτη φορά με πίπα,αλλα αργούσα και δεν ήθελα να τη κουράσω.Όταν ήρθε η ώρα να φύγω,με αγκάλιαζε και δεν με άφηνε να φύγω.Τα αγγλικά της δεν ειναι καλά,όποτε για συζήτηση ούτε λόγος,απλως έμαθα ότι έχει 2 κοριτσάκια δίδυμα και έχει σημάδι καισαρικής,που χαλάει λίγο την κοιλιά της,που ειναι πλάκα όμως.Πέρασα καλά γιατί μου αρέσει το GFE και σίγουρα θα την ξαναδώ.Ειναι πολύ γλυκειά στην συμπεριφορά της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 26, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
400
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
gpap59
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
1.014
Πόντοι:
91
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού