Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
αλλη μια καθυστερημενη κριτικη απο πλευρας μου.προχθες εμαθα ονομα της κοπελας ,ειναι λεει πλεον καπου στα φ134...

βραδυνη βαρδια,ξανθια ρουμανα ωραιο προσωπο,πιπινι,καλο ζουμερο σεξυ κορμακι,μετριο υψος,φορα παντα ενα λευκο διχτυωτο που τη κολακευει τρελα!πολυ ωραιο περασμα απο το σαλονι,ελαφρως ψαρωμενη φαινοταν,ειπαμε ξανθο πιπινακι ομωςΧαμόγελο

μπαινοντας δε βγαζει το φορεμα δυχτακι,καθεται σχετικα μακρυα (μην αγγιζετε) και ξεκινα μια ατεχνη αεροπιπα καπως βαριεστημενα.επικεντρωση στο ομορφο προσωπο της μεχρι να σηκωθει ο μικρος κυριος που ταλαιπωρει τη ζωη μας.χωρις να σηκωθει καλα σταματα και γυρνα στα 4.παιρνει αβολη σταση εντελως,προσπαθησα αλλα ηταν κουραστικη και δεν καταλαβαινε να αλλαξει καπως με αποτελεσμα να μαλακωσω παλι και να βγω.με ρωτα τι κανουμε και τις λεω τωρα ειναι δυσκολα ,δε πηρες καλη πιπα και εχουμε προβλημα.για ξαναπαρε.αρνηθηκε ευγενικα προφασιζομενη το χρονο(αν και η τσατσα ουτε φωναξε ουτε χτυπησε πορτα ποτε),ειδα οτι δε γινεται τιποτα με το μωρο, παρολο που μου αρεσε σαν εμφανιση παρα πολυ,και με τελειωσε με χειροποιητη,κατι που συμβαινει σπανιοτατα στις επισκεψεις μου τα τελευταια χρονια στους οικους.δεν την εδιωξα απλα και μονο μη φυγω εντελως απραγος και ψαχνομαι για αλλου μετα.

συμπερασματικα....πολυ ομορφο πιπινι,δειχνει σεξυ επισης,γλυκια, ευγενικη,αλλα δεν το εχει το σπορ.ισως σε καποιον που ειναι φορτωμενος φουλ και παει για ενα γρηγορο αδειασμα να λεει.

πολυ ομορφο μωρο επαναλαμβανω αλλα μεχρι εκει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2009
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
81
Πόντοι:
3.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού