Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
16/9/2009, ώρα 04:00 (η ημερομηνία του site, δεν λειτουργεί)

Είχε προηγηθεί κατάθεση σε άλλον "οίκο" αλλά η Λάουρα είχε αυτό το "κάτι" που μ΄έκανε να την δοκιμάσω & τελικά έκανα καλά. Είναι μάλλον κοντή, ξανθιά με καυλέ ύφος & βλέμα που "σκοτώνει". Πλήρωσα τα 15 ευρώ & πέρασα. Δεν είχε κόσμο & το κορίτσι ήρθε πάραυτα. Είναι, όχι χοντρούλα, αλλά γιά τα γούστα μου έχει παραπάνω κιλά, απ τα λεπτά κορμιά που μου αρέσουν. Είναι ευχάριστη, τρυφερή με απαλό & σφριγιλό δέρμα. Λέει πως είναι από Ολλανδία (ψέμα) αλλά δεν έχει καμιά σημασία. Είναι καθαρή -πολύ σημαντικό αυτό- κι επάκρως συμμετέχουσα. Ξεκίνησε με πίπα, αλλά χωρίς γλυψίματα. Μόνο χάδια στα @ρχδ@ & την ευρύτερη περιοχή. Δεν αφήνει δάχτυλα στο μουνί, μόνο χάδια. Απολαυστικό χούφτωμα του κώλου της & των μεγάλων βυζιών της. Μ΄αυτά & μ΄αυτά ο πούτσος μου "ορθώθηκε" αλλά πριν μπεί στη "φυσική του θέση" έδωσε μερικά πουτσοσκάμπιλα στο καυλιάρικο κι όμορφο μούτρο, με την άδειά της πάντα. Την έβαλα πάνω μου & χαλάρωσα, χουφτώνοντας απολαυστικά καπούλια, βύζους κι όλο το κορμί της. Αίσθηση σούπερ! Μετά ιεραποστολικό όπου & κατέθεσα υπό τους καυλιάρικους αναστεναγμούς της! Άριστη συμμετοχή!

ΥΓ. Το 10 στο πάρκινγκ, λόγω μοτοσυκλέτας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 16, 2009
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Ζ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού