Νέα

Βερολίνο,Πράγα ή Άμστερνταμ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Neymar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papil2006

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
το 2009 ειχα παει αμστερνταμ πηγα στο paradise-club που ειναι swinger club.καλα ηταν θυμαμαι σαν εμπειρια.επισησ γινονται και event  με τραβελια σε club και ζωντανα γυρισματα σε τσοντεσ οπου παιρνεις μεροσ.σε αυτα δεν πηγα γιατι δεν ειχα οργανωθει καλα.στη rld ζητουσαν 50 ε για γαμησι κατι 2 μετρα μουνια αλλα μυριζαν ξεπετα.το μετανιωσα που δεν πηρα μια απο κει.αν το αποφασισετε, να πατε την ανοιξη γιατι ο χειμωνασ ειναι βαρυσ εκει πανω
 

Rygg

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.646
Like
2
Πόντοι
16
και εγω μαλλον το βερολινο θα ελεγα.
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
ΠΡΑΓΑ,τριχες κατσαρες,,,,
πανακριβα κ φεικ καταστασεις...μονο για πουρα που ψαχνουν βλαχοπουτανες,,φυσικα οχι τεχες,,απο χωρια κ σλοβακες η ουκρανες συνηθως

Φιλε θα διαφωνησω.
Θελει λιγο προσοχη στις τιμες και ασφαλως μακρια απο τα στριπ ! !
Εκει παντως γαμησα φοβερα μουνια  :boobies:-απλα θελει αρκετο ψαξιμο . . .
Και η Πραγα ειναι μια φανταστικη πολη  :grin:
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Αλάνια καλησπέρα.Λέμε με τον κολλητό μου να πάμε διακοπές(5 -6 μέρες) σε μια απο τις παραπάνω πόλεις.Ποιό είναι το καλύτερο "combo" απο θέμα μουνιών/νυχτερινής ζωής/αξιοθέατων/τιμής?Τί προτείνετε και γιατί;
Είμαστε μεταξύ Βερολίνο λόγω Άρτεμις  :2on1: αλλά και Άμστερνταμ λόγω γενικότερης ιδεολογίας πουτάνων/ελευθερίας/ανεξαρτησίας.
Ακούω απόψεις παίδες!!



αν και νομίζω πως έχεις είδη αποφασίσει για το που  θα πας λέω να πω και εγώ την γνώμη μου στο τρίλημμα 
που έχεις βάλει για Πράγα δεν έχω άποψη αλλα νομίζω πως είναι πιο πολύ τουριστική
για το Βερολίνο έχω άποψη και είναι η καλύτερη πολύ ωραία πόλη με αρκετά πράγματα να δεις σαν τουρίστας και κάτι μοναδικό στον σέξοτουρισμό τα fkk αν είστε λίγο πουτανιάρηδες είναι ο τελείως προορισμός

το Amsterdam σαν πόλη δεν το ξέρω αλλα την Ολλανδία σαν χωρα μια χρονια είχαμε πέραση από τα σύνορα με Γερμανία κάναμε καμια ώρα δρόμο μέχρι να βρούμε αυτό που ψάχναμε κανένας δεν έμεινε ικανοποιημένος και γυρίσαμε πίσω
 
OP
OP
Neymar

Neymar

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.332
Like
0
Πόντοι
16
Τύπε δεν έχουμε αποφασίσει που θα "παίξουμε μπαλίτσα" ακόμα..

Προς Βερολίνο κλείνουμε έχοντας σχεδόν απορρίψει Πράγα.

Ο σεξοτουρισμός και ειδικά το "κάτι διαφορετικό" (fkk) παίζει πολύ σημαντικό ρόλο στην επιλογή μας,αλλα δεν παμε αποκλειστικά για σεξοτουρισμο.
Θέλουμε να χτυπήσουμε και τα κλαμπάκια μας,να παμε σε μπυραρίες,να κάνουμε καμία γύρα την πόλη,να φάμε τίποτα διαφορετικό κλπ.
all-around φάση θα έλεγα.
Ας πεί πχ καποιος για την νχτερινή ζωή της καθε πολης,τις τιμές κλπ αν θέλει :grin:

ευχαριστώ για την ανταπόκριση σύντροφοι! :rockon:
 

geo70

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.079
Like
58
Πόντοι
16
Δηλαδή θα επέλεγες Βερολίνο ή Άμστερνταμ;
Εφόσον έχεις πάει και στις τρείς θα έχεις διαμορφώσει μια προτίμηση προς κάποια.


Παρεπιπτόντως,μόνο για το Βερολίνο δεν έχουν ακουστεί αρνητικά  :rockon:

Για τουρισμό μόνο ...Άμστερνταμ ! για πήδημα μάλλον κανένα απο τα 3 , ίσως κάτι σε Ρουμανία-Μολδαβία-Ουκρανία
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697
Τύπε δεν έχουμε αποφασίσει που θα "παίξουμε μπαλίτσα" ακόμα..

Προς Βερολίνο κλείνουμε έχοντας σχεδόν απορρίψει Πράγα.

Ο σεξοτουρισμός και ειδικά το "κάτι διαφορετικό" (fkk) παίζει πολύ σημαντικό ρόλο στην επιλογή μας,αλλα δεν παμε αποκλειστικά για σεξοτουρισμο.
Θέλουμε να χτυπήσουμε και τα κλαμπάκια μας,να παμε σε μπυραρίες,να κάνουμε καμία γύρα την πόλη,να φάμε τίποτα διαφορετικό κλπ.
all-around φάση θα έλεγα.
Ας πεί πχ καποιος για την νχτερινή ζωή της καθε πολης,τις τιμές κλπ αν θέλει :grin:

ευχαριστώ για την ανταπόκριση σύντροφοι! :rockon:


Ολλανδια που πηγα βασικα αμα θελεις να πιεις κατι πιες μονο μπυρα,το κοστος ειναι απο 2,30 μεχρι 2,60 το ποτηρι στο Αμστερνταμ και μονο στο Αμστερνταμ θα χαρεις νυχτερινη ζωη σε καθημερινη βαση και σκ γιατι στα υπολοιπα μερη(χωρια)τα μαγαζια κλεινουν απο τις 12 το βραδυ,στο Αμστερνταμ η ζωη ειναι μεχρι τις 4-5 το πρωι.
Σου λεω να πιεις μπυρα γιατι τα ποτα κοστιζουν 6-7 ευρω και ειναι με μεζουρα αλλα οχι την ελληνικη μεζουρα,την κανονικη μεζουρα ενα δαχτυλο(παραληλο με το ποτηρι)οχι καθετο οπως την Ελλαδα!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.796
Like
1.246
Πόντοι
216
Ολοι λενε, ή λεγανε, τα καλυτερα για την Πραγα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom