Νέα

Βαρέθηκα να γαμάω τη γκόμενά μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.261
Κριτικές
69
Like
12.221
Πόντοι
25.036
Εγω δίνω και χαρτζιλίκι στην κοπέλα αμα λαχει...
Με τον τρόπο που θες να τη γαμήσεις εσύ, καλό είναι να της αφήσεις και κάτι για πιθανά μελλοντικά εξοδα:2funny:
 

riding

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.903
Κριτικές
1
Like
4.408
Πόντοι
456
Παντρεμενος δεν ειμαι,ουτε σχεση εχω,οποτε δεν ξενοπηδαω.

Μου εχει τυχει πολλες φορες να γαμαω και να κλειδωνω το μυαλο μου καπου πιο "καυλωτικα" ειτε με την ιδια ειτε και με αλλες.

Ξεκαθαρισε εσυ τι θες απ αυτην,σχεση,τσοντογαμησια ή κατι αλλο.

Βαλε μας μια φωτο της να την δουμε να σου πουμε και αλλα
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.645
Κριτικές
15
Like
11.202
Πόντοι
3.846
Σιγά μην ειναι αμαθη.δεν υπάρχει γυναίκα αμαθη..πλέον έχουν πολύ περισσότερη εμπειρία από το να αντρα.αφου ξεκινάνε να τρώνε πουτσες από πολύ μικρές..επίσης..σιγα μη σε ακολουθεί παντου..οι ελλεινιδες έχουν πολλές επιλογές.απο φίλες..και φυσικά από υποψήφιους γαμιαδες..καμία ελλεινιδα δε τρέχει από πίσω σου..
Ηλίθιε Αλβανε επειδή εσύ είσαι σαν τον Κουασιμόδο και σε σου κάθεται ούτε θηλυκή αμοιβάδα, δε σημαίνει ότι ο υπόλοιπος κόσμος δε βρίσκει γκόμενες που τον γουστάρει.

Μάλλον ποτέ δε θα μάθεις πώς είναι να έχεις σχέση που η γκόμενα σε έχει καψουρευτει και να θέλει όλο να είναι δίπλα σου.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
20
Like
22.593
Πόντοι
8.346
Russell Crowe Gladiator GIF by MOODMAN
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.501
Like
12.244
Πόντοι
2.256
Αδερφέ @goustarwnaxunw. Ξέρεις πόσοι σαν κι εσένα τις ψήνουν για swinging και παίζουν όλοι με άλλες κι αυτές με άλλους;;;;
Βλέπουμε στις παρτούζες νέα κοράσια 22-25 χρονών και μας φεύγει το μυαλό!!!
 

j_thess

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2023
Μηνύματα
152
Like
327
Πόντοι
1
Όλοι εσείς που είστε παντρεμένοι, τι κάνετε για να μην βαριέστε? Πως γίνεται να είστε με την γυναίκα σας τόσα χρόνια και να μην έχετε μπουχτίσει? Εγώ νιώθω πως εαν ήμουν για χρόνια με μια γυναίκα, δεν θα μου σηκωνόταν καν μαζί της...Και αντίστοιχα, εσείς που είστε σε σχέση, τι κάνετε όταν βαριέστε? Απλά χωρίζεται και πάτε για άλλα? Ρίχνετε κέρατο?
Όλοι εχουν μπουχτισει αλλα ειναι σε αρνηση και λενε μαλακιες
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
11.937
Like
15.533
Πόντοι
3.656
Τοσο μπάζο είναι και τη βαρέθηκες στο 3μηνο;
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.718
Κριτικές
10
Like
2.080
Πόντοι
3.187
Ρε τύποι...το τελευταίο 3μηνο είμαι σε σχέση με μια πιτσιρίκα, και αφού την γάμησα αμέτρητες φορές, με όλους τρόπους, πλεον την βαρέθηκα...καμια φορα όταν την γαμάω σκέφτομαι άλλες....Άσε που μου έχει γινει και λίγο κορσες γιατι μένουμε στην ίδια πολυκατοικία + με ακολουθεί σε όλες τις εξόδους...Δεν μπορώ ούτε να ξενογαμήσω!!!!

Όλοι εσείς που είστε παντρεμένοι, τι κάνετε για να μην βαριέστε? Πως γίνεται να είστε με την γυναίκα σας τόσα χρόνια και να μην έχετε μπουχτίσει? Εγώ νιώθω πως εαν ήμουν για χρόνια με μια γυναίκα, δεν θα μου σηκωνόταν καν μαζί της...Και αντίστοιχα, εσείς που είστε σε σχέση, τι κάνετε όταν βαριέστε? Απλά χωρίζεται και πάτε για άλλα? Ρίχνετε κέρατο?
αυτό το θέμα θέλει πολύ συζήτηση. Αν έχεις βαρεθεί και το πιστεύεις αυτό τότε δεν υπάρχει αλλη λύση από το να της το πεις και να την αφήσεις να βρει κάτι άλλο. Το άλλο που ρωτάς πως μπορούμε να είμαστε πολλά χρόνια με μια γυναίκα, θα σου πω οτι εξαρτάται σε τι φάση και σε τι ηλικία είσαι. Εσύ μπορεί να είσαι σε ηλικία που να θέλεις να γαμήσεις οτι αναπνέει και οτι περπατάει. Καλά κάνεις. Οσο μεγαλώνεις θα δεις οτι θα έχεις πιο συγκεκριμένους στόχους και θα σε ενδιαφέρουν συγκεκριμένοι χαρακτήρες και εμφανίσεις. ακόμη και οι γυναίκες αλλάζουν ηλικιακα και βρίσκεις ενδιαφέρουσες περιπτώσεις που θα ήθελες να κάνεις παρέα. Τώρα για το θέμα γάμος, εκεί παίζει και η συνήθεια. Κάπου συνηθίζεις να ζεις με κάποιον και δεν θέλεις και πολλές αλλαγές στη ζωή σου με συντρόφους που δεν ξέρεις τι θα σου ξημερώσει.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.788
Κριτικές
93
Like
45.999
Πόντοι
17.311
@RETRO
αμολυσετο... γιατί αργείς ????
:think:
 
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO

Sofia_Magic

Call-Girl
Εγγρ.
2 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.496
Like
34.232
Φίλε λογικά το κορίτσι δεν έχει τίποτα παραπάνω να σου προσφέρει εκτός από το σεξ, εννοώντας πως δεν έχετε κοινά πράγματα να συζητήσετε ή να κάνετε που θα σε κρατάνε σε ένα ενδιαφέρον.

Άκου τι θα κάνεις, θα την ψήσεις για παρτούζα με ένα επίτιμο μέλος του μπου (προσφέρομαι αφιλοκερδώς), αφού γίνει η παρτούζα θα της πεις ότι πλέον ξενερωσες που την είδες να πηδιέται με άλλον, θα την χωρίσεις και μετά αναλαμβάνουμε εμείς να καλύψουμε το κενό σου....
Παρε και εμένα, μην είσαι παρτακιας
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
282
Κριτικές
61
Like
926
Πόντοι
6.810
Τι πράγμα αυτό εδώ πέρα ρε σεις? Το ότι γαμάτε μόνο σε μπουρδελα, ή στο ότι έχετε πέσει σε πουτανες γκόμενες, δε σημαίνει ότι συμβαίνει σε όλους το

Τι πράγμα αυτό εδώ πέρα ρε σεις? Το ότι γαμάτε μόνο σε μπουρδελα, ή στο ότι έχετε πέσει σε πουτανες γκόμενες, δε σημαίνει ότι συμβαίνει σε όλους το ίδιο
Φίλε μου στο bourdela.com είσαι.Μην ξεχνιέσαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom