Νέα

Βαρέθηκα να γαμάω τη γκόμενά μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 90
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
923
Like
2.930
Πόντοι
446
Ρε τύποι...το τελευταίο 3μηνο είμαι σε σχέση με μια πιτσιρίκα, και αφού την γάμησα αμέτρητες φορές, με όλους τρόπους, πλεον την βαρέθηκα...καμια φορα όταν την γαμάω σκέφτομαι άλλες....Άσε που μου έχει γινει και λίγο κορσες γιατι μένουμε στην ίδια πολυκατοικία + με ακολουθεί σε όλες τις εξόδους...Δεν μπορώ ούτε να ξενογαμήσω!!!!

Όλοι εσείς που είστε παντρεμένοι, τι κάνετε για να μην βαριέστε? Πως γίνεται να είστε με την γυναίκα σας τόσα χρόνια και να μην έχετε μπουχτίσει? Εγώ νιώθω πως εαν ήμουν για χρόνια με μια γυναίκα, δεν θα μου σηκωνόταν καν μαζί της...Και αντίστοιχα, εσείς που είστε σε σχέση, τι κάνετε όταν βαριέστε? Απλά χωρίζεται και πάτε για άλλα? Ρίχνετε κέρατο?
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.891
Like
24.585
Πόντοι
4.656
Καταρχάς τι σχέση είναι αυτή που έχετε;
Κανονική σχέση η τύπου fuck buddies?
Επίσης από το να είσαι μόνος σου αδελφέ και να τη πληρώνουν τα σεντόνια και τα χαρτομάντιλα δεν είναι καλύτερο με το να είσαι με κάποια και να το κάνετε σαν να μην υπάρχει αύριο;
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
5
Like
11.725
Πόντοι
3.786
Ρε τύποι...το τελευταίο 3μηνο είμαι σε σχέση με μια πιτσιρίκα, και αφού την γάμησα αμέτρητες φορές, με όλους τρόπους, πλεον την βαρέθηκα...καμια φορα όταν την γαμάω σκέφτομαι άλλες

Όλοι εσείς που είστε παντρεμένοι, τι κάνετε για να μην βαριέστε? Πως γίνεται να είστε με την γυναίκα σας τόσα χρόνια και να μην έχετε μπουχτίσει? Εγώ νιώθω πως εαν ήμουν για χρόνια με μια γυναίκα, δεν θα μου σηκωνόταν καν μαζί της...Και αντίστοιχα, εσείς που είστε σε σχέση, τι κάνετε όταν βαριέστε? Απλά χωρίζεται και πάτε για άλλα? Ρίχνετε κέρατο?
Αν βασίζεις μια σχέση μόνο στο σεξ,λογικό είναι να τη βαρεθείς στο τρίμηνο.Προφανώς με την πιτσιρίκα δεν έχετε πολλά κοινά και δεν σε καυλώνει ως προσωπικότητα.
 
OP
OP
goustarwnaxunw

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
923
Like
2.930
Πόντοι
446
Κανονική σχέση η τύπου fuck buddies?
Επίσης από το να είσαι μόνος σου αδελφέ και να τη πληρώνουν τα σεντόνια και τα χαρτομάντιλα δεν είναι καλύτερο με το να είσαι με κάποια και να το κάνετε σαν να μην υπάρχει αύριο;

το ξεκίνησα απλα για σεξ, αλλα σιγα σιγα ήρθαμε πιο κοντα...Είναι και άμαθη εντελως μιας και ειναι μικρη, και έπεσε με τα μούτρα
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.891
Like
24.585
Πόντοι
4.656
Η διαφορά ηλικίας που έχετε είναι μεγάλη η μικρή;
Γιατί αν είναι μεγάλη αλλά γούστα στη ζωή γενικά θα έχεις εσύ και αλλά εκείνη.
Επίσης συμφωνώ με αυτό που έγραψε και ο john 282 , αν δεν υπάρχει κάτι άλλο πέρα από το σεξ γενικά στη σχέση σας,δε θα κρατήσει και πολύ καιρό, χωρίς παρεξήγηση
 

Titser

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
73
Κριτικές
3
Like
401
Πόντοι
20
Ρε τύποι...το τελευταίο 3μηνο είμαι σε σχέση με μια πιτσιρίκα, και αφού την γάμησα αμέτρητες φορές, με όλους τρόπους, πλεον την βαρέθηκα...καμια φορα όταν την γαμάω σκέφτομαι άλλες....Άσε που μου έχει γινει και λίγο κορσες γιατι μένουμε στην ίδια πολυκατοικία + με ακολουθεί σε όλες τις εξόδους...Δεν μπορώ ούτε να ξενογαμήσω!!!!

Όλοι εσείς που είστε παντρεμένοι, τι κάνετε για να μην βαριέστε? Πως γίνεται να είστε με την γυναίκα σας τόσα χρόνια και να μην έχετε μπουχτίσει? Εγώ νιώθω πως εαν ήμουν για χρόνια με μια γυναίκα, δεν θα μου σηκωνόταν καν μαζί της...Και αντίστοιχα, εσείς που είστε σε σχέση, τι κάνετε όταν βαριέστε? Απλά χωρίζεται και πάτε για άλλα? Ρίχνετε κέρατο?
Φίλε μου εμείς οι παντρεμένοι πάμε κατευθείαν στις πουτανες . ΤΕΛΟΣ . Στην δίκη σου περίπτωση της εξήγησαι αφού μένετε και δίπλα και την αφήνεις για άλλες πολιτιες… αυτά και καλό βράδυ
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.804
Κριτικές
20
Like
12.600
Πόντοι
4.546
Ρε τύποι...το τελευταίο 3μηνο είμαι σε σχέση με μια πιτσιρίκα, και αφού την γάμησα αμέτρητες φορές, με όλους τρόπους, πλεον την βαρέθηκα...καμια φορα όταν την γαμάω σκέφτομαι άλλες

Όλοι εσείς που είστε παντρεμένοι, τι κάνετε για να μην βαριέστε? Πως γίνεται να είστε με την γυναίκα σας τόσα χρόνια και να μην έχετε μπουχτίσει? Εγώ νιώθω πως εαν ήμουν για χρόνια με μια γυναίκα, δεν θα μου σηκωνόταν καν μαζί της...Και αντίστοιχα, εσείς που είστε σε σχέση, τι κάνετε όταν βαριέστε? Απλά χωρίζεται και πάτε για άλλα? Ρίχνετε κέρατο?

Τόσα χρόνια εδώ μέσα ρεεέεεεε τύπε και τίποτα ΔΕΝ έμαθες τελικά;;;;; :think:
Επιεικώς απαράδεκτος το λιγότερο.. κανονικά θα έπρεπε να σε μπλοκάρουν ως ένδειξη παραδειγματισμού οι υπεύθυνοι του σάι....
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.595
Like
2.620
Πόντοι
456
Σιγά μην ειναι αμαθη.δεν υπάρχει γυναίκα αμαθη..πλέον έχουν πολύ περισσότερη εμπειρία από το να αντρα.αφου ξεκινάνε να τρώνε πουτσες από πολύ μικρές..επίσης..σιγα μη σε ακολουθεί παντου..οι ελλεινιδες έχουν πολλές επιλογές.απο φίλες..και φυσικά από υποψήφιους γαμιαδες..καμία ελλεινιδα δε τρέχει από πίσω σου..
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
282
Κριτικές
61
Like
926
Πόντοι
6.810
Μαλλον η κοπελα είναι μπαζάκι η έχει κάποιο σοβαρο προβλημα για να μην τη θες στο τριμηνο.Αν η κοπέλα ομως είναι ενταξει τοτε έχεις το προβλημα εσυ και πρεπει να το κοιτάξεις. Για μια στιγμη στη ζωη σου σταθηκες τυχερος αφου μεχρι προσφατα τον επαιζες και γαμαγες μόνο στα μπουρδέλα
 
OP
OP
goustarwnaxunw

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
923
Like
2.930
Πόντοι
446
Μαλλον η κοπελα είναι μπαζάκι η έχει κάποιο σοβαρο προβλημα για να μην τη θες στο τριμηνο.Αν η κοπέλα ομως είναι ενταξει τοτε έχεις το προβλημα εσυ και πρεπει να το κοιτάξεις. Για μια στιγμη στη ζωη σου σταθηκες τυχερος αφου μεχρι προσφατα τον επαιζες και γαμαγες μόνο στα μπουρδέλα
Σιγά μην ειναι αμαθη.δεν υπάρχει γυναίκα αμαθη..πλέον έχουν πολύ περισσότερη εμπειρία από το να αντρα.αφου ξεκινάνε να τρώνε πουτσες από πολύ μικρές..επίσης..σιγα μη σε ακολουθεί παντου..οι ελλεινιδες έχουν πολλές επιλογές.απο φίλες..και φυσικά από υποψήφιους γαμιαδες..καμία ελλεινιδα δε τρέχει από πίσω σου..

Τι πράγμα αυτό εδώ πέρα ρε σεις? Το ότι γαμάτε μόνο σε μπουρδελα, ή στο ότι έχετε πέσει σε πουτανες γκόμενες, δε σημαίνει ότι συμβαίνει σε όλους το ίδιο
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.350
Κριτικές
2
Like
18.116
Πόντοι
3.836
Σιγά μην ειναι αμαθη.δεν υπάρχει γυναίκα αμαθη..πλέον έχουν πολύ περισσότερη εμπειρία από το να αντρα.αφου ξεκινάνε να τρώνε πουτσες από πολύ μικρές..επίσης..σιγα μη σε ακολουθεί παντου..οι ελλεινιδες έχουν πολλές επιλογές.απο φίλες..και φυσικά από υποψήφιους γαμιαδες..καμία ελλεινιδα δε τρέχει από πίσω σου..
Ρε τύπε....ΕΛΕΟΣ
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.350
Κριτικές
2
Like
18.116
Πόντοι
3.836
Ρε τύποι...το τελευταίο 3μηνο είμαι σε σχέση με μια πιτσιρίκα, και αφού την γάμησα αμέτρητες φορές, με όλους τρόπους, πλεον την βαρέθηκα...καμια φορα όταν την γαμάω σκέφτομαι άλλες....Άσε που μου έχει γινει και λίγο κορσες γιατι μένουμε στην ίδια πολυκατοικία + με ακολουθεί σε όλες τις εξόδους...Δεν μπορώ ούτε να ξενογαμήσω!!!!

Όλοι εσείς που είστε παντρεμένοι, τι κάνετε για να μην βαριέστε? Πως γίνεται να είστε με την γυναίκα σας τόσα χρόνια και να μην έχετε μπουχτίσει? Εγώ νιώθω πως εαν ήμουν για χρόνια με μια γυναίκα, δεν θα μου σηκωνόταν καν μαζί της...Και αντίστοιχα, εσείς που είστε σε σχέση, τι κάνετε όταν βαριέστε? Απλά χωρίζεται και πάτε για άλλα? Ρίχνετε κέρατο?
Πρώτη σου σχέση είναι;
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.261
Κριτικές
69
Like
12.219
Πόντοι
25.036
Ρε τύποι...το τελευταίο 3μηνο είμαι σε σχέση με μια πιτσιρίκα, και αφού την γάμησα αμέτρητες φορές, με όλους τρόπους, πλεον την βαρέθηκα...καμια φορα όταν την γαμάω σκέφτομαι άλλες....Άσε που μου έχει γινει και λίγο κορσες γιατι μένουμε στην ίδια πολυκατοικία + με ακολουθεί σε όλες τις εξόδους...Δεν μπορώ ούτε να ξενογαμήσω!!!!

Όλοι εσείς που είστε παντρεμένοι, τι κάνετε για να μην βαριέστε? Πως γίνεται να είστε με την γυναίκα σας τόσα χρόνια και να μην έχετε μπουχτίσει? Εγώ νιώθω πως εαν ήμουν για χρόνια με μια γυναίκα, δεν θα μου σηκωνόταν καν μαζί της...Και αντίστοιχα, εσείς που είστε σε σχέση, τι κάνετε όταν βαριέστε? Απλά χωρίζεται και πάτε για άλλα? Ρίχνετε κέρατο?
Άμα βαρέθηκες φίλε, να εξυπηρετήσω....
 

linear

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Νοε 2014
Μηνύματα
762
Κριτικές
15
Like
3.386
Πόντοι
1.436
Αν δεν έχετε κοινά και δεν έχεις κανένα συναίσθημα για εκείνη λογικό είναι να βαρεθείς, όσο καλό και να είναι το γαμήσι.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.220
Like
1.925
Πόντοι
216
Εγώ που είμαι σε σταθερή σχέση με μικρότερη μου, και κοιτάω κα να το συνδυάζω με άλλες φάσεις όποτε κάτσει, θα έλεγα το εξής:

Καλό είναι το να βαριέσαι το ένα ή το άλλο μουνί. Κατεβάζεις στροφές, είσαι πιο κουλ, κι ασχολείσαι και με τίποτα άλλο στη ζωή σου. Έχουμε όλοι μας κι άλλους στόχους, κι άλλες δουλειές.
 

SilverAries

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
315
Κριτικές
34
Like
3.064
Πόντοι
5.271
Ρε τύποι...το τελευταίο 3μηνο είμαι σε σχέση με μια πιτσιρίκα, και αφού την γάμησα αμέτρητες φορές, με όλους τρόπους, πλεον την βαρέθηκα...καμια φορα όταν την γαμάω σκέφτομαι άλλες....Άσε που μου έχει γινει και λίγο κορσες γιατι μένουμε στην ίδια πολυκατοικία + με ακολουθεί σε όλες τις εξόδους...Δεν μπορώ ούτε να ξενογαμήσω!!!!

Όλοι εσείς που είστε παντρεμένοι, τι κάνετε για να μην βαριέστε? Πως γίνεται να είστε με την γυναίκα σας τόσα χρόνια και να μην έχετε μπουχτίσει? Εγώ νιώθω πως εαν ήμουν για χρόνια με μια γυναίκα, δεν θα μου σηκωνόταν καν μαζί της...Και αντίστοιχα, εσείς που είστε σε σχέση, τι κάνετε όταν βαριέστε? Απλά χωρίζεται και πάτε για άλλα? Ρίχνετε κέρατο?
Φίλε λογικά το κορίτσι δεν έχει τίποτα παραπάνω να σου προσφέρει εκτός από το σεξ, εννοώντας πως δεν έχετε κοινά πράγματα να συζητήσετε ή να κάνετε που θα σε κρατάνε σε ένα ενδιαφέρον.

Άκου τι θα κάνεις, θα την ψήσεις για παρτούζα με ένα επίτιμο μέλος του μπου (προσφέρομαι αφιλοκερδώς), αφού γίνει η παρτούζα θα της πεις ότι πλέον ξενερωσες που την είδες να πηδιέται με άλλον, θα την χωρίσεις και μετά αναλαμβάνουμε εμείς να καλύψουμε το κενό σου....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom