Νέα

Τζένη από Studio Λ.Αθηνών 318, Desire, Θησέως 365 και Θησέως 365

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Liakopoulos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τζένη από Studio Λ.Αθηνών 318, Desire, Θησέως 365 και Θησέως 365

  • Ναι

    Ψήφοι: 10 71,4%
  • Όχι

    Ψήφοι: 4 28,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    14

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Αυτή η Τζένη ναι είναι σχετικά παλιό κορίτσι, δεν είναι μεγάλη. Παλιά στη γερμανοαλυσιδα ητανε.. Μετά ήταν ανεξάρτητη τώρα δε θυμάμαι το όνομα κλπ ήταν σε bdsm φάση κλπ.. Σε καμια περίπτωση δεν είναι τρανς. Από τα καλύτερα κορμιά της Αθήνα, τώρα κάποιοι που λένε βρωμιαρα η διεκπεραιωτικη κλπ ίσως να μη τους έκατσε η να μην ταίριαζαν, εγώ πάντως οποτε έχω πάει έχω περάσει αρκετά καλά. Βουλγαρα είναι.. Μην μπερδεύεστε με μια Jenny που έχει εκείνη είναι αλβανεζα με κάτι μασταρια βυζια πολύ μέτρια.. Η Τζένη είναι άλλη κλάση πάντως..
 

brdla1000

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
124
Κριτικές
4
Like
312
Πόντοι
1
Μέγα κομοδίνο. Συμπεριφορά τελείως μηχανική ντεκαβλέ. Προσπαθεί να είναι τυπική αλλά βγάζει μια ξινίλα. Κλαίω τα λεφτά μου.
 

Mastor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2018
Μηνύματα
48
Κριτικές
11
Like
301
Πόντοι
290
Όπως φαίνεται από τα tatoo είναι η πρώην Karol kinky. Αν υπάρχουν περισσότερες κριτικές είναι ευπρόσδεκτες.
 
OP
OP
L

Liakopoulos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2020
Μηνύματα
73
Like
86
Πόντοι
0
Ακόμα και εάν πούμε ότι δεν είναι χθεσινή (Μπορεί να έχει ξεκινήσει το2020)

Ακόμα δεν έχουν παρουσιαστεί αρκετα στοιχεία ότι δεν ήταν αγόρι.


Γενίκα ύπαρχει μία αίσθηση ότι κατά καιρούς εμφανίζονται στα σπίτια μεταλαγμένα και ερμαφρόδητα που δεν το δηλώνουν, με πολύ σοβαρές συνέπειες για όσους δεν πάρουν χαμπάρι
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Ακόμα και εάν πούμε ότι δεν είναι χθεσινή (Μπορεί να έχει ξεκινήσει το2020)

Ακόμα δεν έχουν παρουσιαστεί αρκετα στοιχεία ότι δεν ήταν αγόρι.


Γενίκα ύπαρχει μία αίσθηση ότι κατά καιρούς εμφανίζονται στα σπίτια μεταλαγμένα και ερμαφρόδητα που δεν το δηλώνουν, με πολύ σοβαρές συνέπειες για όσους δεν πάρουν χαμπάρι
Γυναίκα είναι 1.000% και έχει 8 με 10 χρόνια τουλάχιστον στο επάγγελμα
 

Stefanos the grait

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
110
Κριτικές
59
Like
913
Πόντοι
1.061
Όπως φαίνεται από τα tatoo είναι η πρώην Karol kinky. Αν υπάρχουν περισσότερες κριτικές είναι ευπρόσδεκτες.
Όντως για κάποιο διάστημα ήταν ανεξάρτητη με το όνομα Carol Kinky.
Εκείνη την περίοδο την είχα επισκεφτεί και σε γενικές γραμμές είχα περάσει αρκετά όμορφα.
Το κορμί της συμφωνώ με τον DonJohn πως είναι μακράν για εμένα απο τα καλύτερα που κυκλοφορούν!
ΤΡΟΜΕΡΑ όμορφα πόδια σφιχτά και καλίγραμα μιας και έχει ύψος γύρω στο 1.75-76.
Με είχε υποδεχτεί με τακούνι και ένα σέξι ντύσιμο και απλά μου έπεσε το σαγόνι κάτω.
Έχει στήθος σιλικονάτο, ωραίο πολύ σφιχτό κώλο, όμορφη γυμνασμένη πλάτη και περιποιημένα πάνω και κάτω άκρα.
Το πρόσωπο της να πώ την αλήθεια με τις πλαστικές που έχει κάνει μπορεί εύκολα να σε βάλει σε σκέψεις αν είναι γυναίκα ή όχι.
Επίσης το νινί της ήταν αρκετά ανοιχτό κάτι που δέν μου τυχαίνει καθόλου συχνά οπότε και δεν είχα και την καλύτερη αίσθηση.
Πρωτοβουλίες δυστυχώς δεν έπαιρνε αλλά ότι και να της πείς το κάνει χωρίς μα και μού.
Μύριζε όμορφα και ήταν καθαρή όπως ακριβώς και ο χώρος της.
 

Monicaaa

Call-Girl
Εγγρ.
8 Οκτ 2018
Μηνύματα
882
Like
5.869
Εγώ δεν θα μιλήσω για την κοπέλα θα πω όμως ότι σε αυτή την αλυσίδα των studio που δούλεψα για περίπου 1 χρόνο όλα ήταν ακριβώς πολυτελείας!!!!Πεντακάθαρα, ευγενεστατες όλες κ κυρίως είχε πάρα πολύ καλό κόσμο!!!!Μπορώ πλέον να πω ότι είναι από τα καλύτερα studio αλυσίδας στην αγορά!!!!!!Συγχαρητήρια μου λείπετε!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
811
Κριτικές
11
Like
1.341
Πόντοι
376
Monica εσύ θα γυρίσεις σε αυτό το μαγαζί γιατί δεν σε έχω προλάβει τότε..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom