Νέα

Τρόπος προσέγγισης άγνωστου άντρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 12180
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

12180

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2014
Μηνύματα
96
Like
2
Πόντοι
0
Απευθύνομαι σε πιο έμπειρους.Πως γνωστοποιώ σε κάποιον που δεν ξέρω και δεν πρόκειται να ξαναδώ, ότι θέλω να βάλω τη μούρη μου στα σκέλια του, χωρίς να τον <<τρομάξω>>;Το <<είσαι ωραίος άντρας>> ή το <<θέλω να σου πάρω πίπα>> ακούγεται υπερβολικά gay;Υπάρχει περίπτωση να αρχίσει να βρίζει;Γενικά εδώ στην επαρχία τα πράγματα είναι πιο ήρεμα.Το ότι απεθύνομαι σε άντρες γύρω στα 60 και πάνω αλλάζει κάτι;
 

Stratocaster

Μέγας
Εγγρ.
21 Νοε 2007
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
12
Like
1.674
Πόντοι
4.655
Απευθύνομαι σε πιο έμπειρους.Πως γνωστοποιώ σε κάποιον που δεν ξέρω και δεν πρόκειται να ξαναδώ, ότι θέλω να βάλω τη μούρη μου στα σκέλια του, χωρίς να τον <<τρομάξω>>;Το <<είσαι ωραίος άντρας>> ή το <<θέλω να σου πάρω πίπα>>

Αγαπητέ,
Το είσαι ωραίος άντρας δεν τρομάζει ΑΛΛΑ κινδυνεύεις να το καταλάβει και να την κάνει με την μία (ή να μείνει εάν του αρέσει)
Το Θέλω να σου πάρω πίπα....Ε ναι ακούγεται πολύ gay ..ΟΠΩΣ και αν το δούμε. Δεν είναι κακό πάραυτα. Είναι άμεσο και μπορεί να έχεις μία άμεση ξεκάθαρη απάντηση. Gay δεν είμαι προσωπικά (εάν ήμουν πίστεψε με θα ήμουν πλούσιος και διάσημος με τις προσφορές που είχα ανά καιρούς), αλλά αυτή είναι η γνώμη μου . Το άνδρες άνω των 60 αλλάζει την ανάγκη τους ή όχι για σεξ κατά την γνώμη μου.
Καλή σου μέρα
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
Απευθύνομαι σε πιο έμπειρους.Πως γνωστοποιώ σε κάποιον που δεν ξέρω και δεν πρόκειται να ξαναδώ, ότι θέλω να βάλω τη μούρη μου στα σκέλια του, χωρίς να τον <<τρομάξω>>;Το <<είσαι ωραίος άντρας>> ή το <<θέλω να σου πάρω πίπα>> ακούγεται υπερβολικά gay;Υπάρχει περίπτωση να αρχίσει να βρίζει;Γενικά εδώ στην επαρχία τα πράγματα είναι πιο ήρεμα.Το ότι απεθύνομαι σε άντρες γύρω στα 60 και πάνω αλλάζει κάτι;

Σιγα ρε τυπε μη νομιζει ο αλλος οτι εισαι πουστης αν του πεις οτι θελεις να του παρεις πιπα.  :S :S :S  :effemine: :gay:
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
κοιτα τυπε, αν πας σε καποιον και του πεις 'θελω να σου παρω πιπα' η ξυλο θα φας, η καμια πουτσα.
τα ζυγιζεις και αποφασιζεις, αλλα χωρις ρισκο δεν εχει νοημα τπτ στη ζωη.
καλο θα ειναι πριν χωθεις, να εχεις παρει μηνυματα πως ειναι gay, να γλυτωσεις τα μπινελικια
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Αλλος για Αβερωφ; :pipa3:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
Αλλος για Αβερωφ; :pipa3:

seferlis-2.gif
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Απευθύνομαι σε πιο έμπειρους.Πως γνωστοποιώ σε κάποιον που δεν ξέρω και δεν πρόκειται να ξαναδώ, ότι θέλω να βάλω τη μούρη μου στα σκέλια του, χωρίς να τον <<τρομάξω>>;Το <<είσαι ωραίακούγεται υπερβολικά gay;ος άντρας>> ή το <<θέλω να σου πάρω πίπα>> Υπάρχει περίπτωση να αρχίσει να βρίζει;Γενικά εδώ στην επαρχία τα πράγματα είναι πιο ήρεμα.Το ότι απεθύνομαι σε άντρες γύρω στα 60 και πάνω αλλάζει κάτι;
Αγαπητέ,
Το είσαι ωραίος άντρας δεν τρομάζει ΑΛΛΑ κινδυνεύεις να το καταλάβει και να την κάνει με την μία (ή να μείνει εάν του αρέσει)
Το Θέλω να σου πάρω πίπα....Ε ναι ακούγεται πολύ gay ..ΟΠΩΣ και αν το δούμε. Δεν είναι κακό πάραυτα. Είναι άμεσο και μπορεί να έχεις μία άμεση ξεκάθαρη απάντηση. Gay δεν είμαι προσωπικά (εάν ήμουν πίστεψε με θα ήμουν πλούσιος και διάσημος με τις προσφορές που είχα ανά καιρούς), αλλά αυτή είναι η γνώμη μου . Το άνδρες άνω των 60 αλλάζει την ανάγκη τους ή όχι για σεξ κατά την γνώμη μου.
Καλή σου μέρα


Περιεργο ρε τυποι ... Δεν θα σχολιασει κανεις σας το "πολυ" και το "λιγο" γκει?  :S τουλαχιστον αυριο Κυριακη ? :heavymetalbig:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.727
Πόντοι
6.925
Το <<είσαι ωραίος άντρας>> ή το <<θέλω να σου πάρω πίπα>> ακούγεται υπερβολικά gay;Υπάρχει περίπτωση να αρχίσει να βρίζει;

Εσένα τι σου ακούγεται "μέτριο gay" ? ή "βραστό με ολίγη" ...επίσης εάν αρχίσει να βρίζει ίσως ενδόμυχα να το θέλει και αντιδρά για να πείσει τον ίδιο ότι δεν θέλει.
 
OP
OP
1

12180

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2014
Μηνύματα
96
Like
2
Πόντοι
0
Εσένα τι σου ακούγεται "μέτριο gay" ? ή "βραστό με ολίγη" ...επίσης εάν αρχίσει να βρίζει ίσως ενδόμυχα να το θέλει και αντιδρά για να πείσει τον ίδιο ότι δεν θέλει.
Επειδή πιθανόν να μην είχε άλλη ομοφυλοφιλική εμπειρία λέω ότι είναι πιθανόν να του έρθει απότομα.Υπάρχει κόσμος που στο μυαλό του τα έχει διαβαθμισμένα.Άλλο να σου τον δείξει απλά και άλλο να του τον γλείψεις
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Γιατι αυτες τις αποριες να μην τις εχουν γυναικες;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: straki

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Γιατι αυτες τις αποριες να μην τις εχουν γυναικες;

Αγαπητέ Λούκα Μπαζούκα,

Οι γυναίκες δεν μπορούν ποτέ να έχουν τέτοιου είδους απορίες. Οι γυναίκες, στην συντριπτική τους πλειοψηφία, αν προσέχουν τον εαυτό τους, είναι σε καλή φόρμα και ειδικά όταν είναι κάπως νέες μπορούν εύκολα να "βρουν" κάποιον να τις φλερτάρει. Αν έχεις έστω και τη παραμικρή αμφιβολία ρώτα τη πρώτη διαθέσιμη φίλη σου στο facebook ή στο instagram πόσοι τις την πέφτουν (κυρίως on line αλλά και off line φυσικά). Για να μη πω στους κοινωνικούς κύκλους και τους κύκλους των γνωστών τι πεσίματα πέφτουν... Επομένως είναι ευρέως στους νοήμονες αποδεκτό ότι μια γυναίκα δεν θα είχε ποτέ την απορία του του τύπου: "Τρόπος προσέγγισης άγνωστου άντρα"
 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.340
Κριτικές
1
Like
6.320
Πόντοι
2.356
Αγαπητέ Λούκα Μπαζούκα,

Οι γυναίκες δεν μπορούν ποτέ να έχουν τέτοιου είδους απορίες. Οι γυναίκες, στην συντριπτική τους πλειοψηφία, αν προσέχουν τον εαυτό τους, είναι σε καλή φόρμα και ειδικά όταν είναι κάπως νέες μπορούν εύκολα να "βρουν" κάποιον να τις φλερτάρει. Αν έχεις έστω και τη παραμικρή αμφιβολία ρώτα τη πρώτη διαθέσιμη φίλη σου στο facebook ή στο instagram πόσοι τις την πέφτουν (κυρίως on line αλλά και off line φυσικά). Για να μη πω στους κοινωνικούς κύκλους και τους κύκλους των γνωστών τι πεσίματα πέφτουν... Επομένως είναι ευρέως στους νοήμονες αποδεκτό ότι μια γυναίκα δεν θα είχε ποτέ την απορία του του τύπου: "Τρόπος προσέγγισης άγνωστου άντρα"
Ρητορικη ηταν η ερωτηση,δεν ασχολουμαι με τα social.
 

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
233
Κριτικές
28
Like
2.223
Πόντοι
2.411
Κατεβα Αθηνα η Θεσσαλονικη,πιασε ενα δωματιο ξενοδοχειου πλησιον τσοντοσινεμα,και ξημεροβραδιασου εκει να χορτασεις πουτσο και χυσια.Οι γεροι αν ειναι αδερφες θα σε βολεψουν,αν ειναι στρειτ οχι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom