Νέα

Tραβέλια με προσόντα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tzogarw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.722
Like
2.406
Πόντοι
456
Δεν θα έπρεπε να το πει; ότι έχει χύσει και ότι μια στο 100000 σου λέω εγώ δεν θα μπορεί να σηκωθεί ; Απλά να αρπάξουμε τα λεφτά , και συγνώμη αγάπη μου , είμαι κουρασμένη , έχυσα πριν έρθεις, κτλπ. Είναι άσχημο να παίζουν με την καύλα σου ....
έχεις δίκιο, αλλά όλες έτσι κάνουν
 

Mpirimpas76

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
275
Κριτικές
4
Like
651
Πόντοι
81
εκει που λες ειναι η elena sunrize
Οχι,η sunrise είναι σε χώρο δικό της...
Στο Άγκυρας 1 είναι η Βίκυ, μια κουκλαρα και πολύ καυλα μωρό με εργαλείο και η Μαριάννα μια επίσης κουκλαρα άνευ εργαλείου...
Κάποιες φορές είναι και η Τζούλι επίσης πολυ καλή και αυτή.
 

Leoasslover

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
68
Κριτικές
1
Like
204
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους. Είμαι εντελώς πρωτάρης και θέλω να δοκιμάσω την φαντασίωση μου με μια trans με εμένα σαν παθητικό. Ξέρετε κάποια που να είναι να της αρέσουν οι πρωτάρηδες ή που να μην είναι βιαστική? Θα προτιμούσα να είναι Ελληνίδα
Ελληνίδα φίλε πήγαινε στην Φενια
 

ΓΕΩΡΓΙΟΣ(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2020
Μηνύματα
277
Like
2.056
Πόντοι
441
ts-carol-delavega-large.jpg
Εγω όταν την είδα από κοντά κωλωσα πάντως.Δεν υπάρχει η πουτσα της.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
477
Κριτικές
18
Like
1.484
Πόντοι
491

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
262
Κριτικές
2
Like
116
Πόντοι
1
Γενικά, να το κυνηγάτε να πηγαίνετε γύρω στο μεσημέρι που είναι ακόμη ξεκούραστες και φρέσκιες απ' τον ύπνο.
Η αλήθεια είναι ότι το συγκεκριμένο θέμα με έχει προβληματίσει λίγο, να εξηγήσω τι εννοώ. Γενικά όταν πηγαίνω με τρανς μου αρέσει το πρόγραμμα μέσα να έχει και δικό της χύσιμο. Είχα στο μυαλό μου – ίσως λανθασμένα - ότι είναι καλύτερο να κλείσω βράδυ ίσως τελευταίο ραντεβού με το σκεπτικό πως ότι χύσια έχει κρατήσει να της βγει και πιο αβίαστα να τα πετάξει να ξαλαφρώσει ενώ αν πάω από τα πρώτα ραντεβού ίσως το αποφύγει για να μπορεί να αντέξει στα επόμενα ραντεβού της ημέρας , αλλά τελικά το αντίθετο έγινε δύο τελευταίες φορές που δοκίμασα ενώ θέλανε δε τους ερχόταν να χύσουν λόγω ώρας.
 

mitsakos25

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
196
Like
135
Πόντοι
1

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
451
Like
1.573
Πόντοι
201
εχει αναφερθει οτι δυσκολέυετε πολυ στην στήση της, δεν ειναι τοσο ευκολο το ενεργητικο της δηλαδη
Γενικά οι πολύ μεγάλες ψωλές το παρουσιάζουν συχνά αυτό το πρόβλημα. Ώσπου να αιματωθούν πλήρως αυτά τα στρέμματα...
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
451
Like
1.573
Πόντοι
201
Η αλήθεια είναι ότι το συγκεκριμένο θέμα με έχει προβληματίσει λίγο, να εξηγήσω τι εννοώ. Γενικά όταν πηγαίνω με τρανς μου αρέσει το πρόγραμμα μέσα να έχει και δικό της χύσιμο. Είχα στο μυαλό μου – ίσως λανθασμένα - ότι είναι καλύτερο να κλείσω βράδυ ίσως τελευταίο ραντεβού με το σκεπτικό πως ότι χύσια έχει κρατήσει να της βγει και πιο αβίαστα να τα πετάξει να ξαλαφρώσει ενώ αν πάω από τα πρώτα ραντεβού ίσως το αποφύγει για να μπορεί να αντέξει στα επόμενα ραντεβού της ημέρας , αλλά τελικά το αντίθετο έγινε δύο τελευταίες φορές που δοκίμασα ενώ θέλανε δε τους ερχόταν να χύσουν λόγω ώρας.

Κρίνε από εσένα. Πότε έχεις συνήθως τις μεγαλύτερες καύλες; Δεν είναι μετά τον ύπνο; Αρχές της (δικής τους) ημέρας κιόλας είναι και ξεκούραστες.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
477
Κριτικές
18
Like
1.484
Πόντοι
491
Κρίνε από εσένα. Πότε έχεις συνήθως τις μεγαλύτερες καύλες; Δεν είναι μετά τον ύπνο; Αρχές της (δικής τους) ημέρας κιόλας είναι και ξεκούραστες.
Τελευταίες 4 φορές μέσα σε 10 μέρες με την Kalisee έχυσε και τις 4 .( No Extra με μισάωρο και έχυνε μέσα σε 3 λεπτά περίπου) Ήμουν ο πρώτος - αν δεν κάνω λάθος - και επίσης κατάλαβα τελικά ότι με γουστάρει . Είναι 20 ( ή κάπου εκεί) και είμαι 60 .
Μην γελάτε , έτσι ; Έχω κρυφές χάρες.
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
451
Like
1.573
Πόντοι
201
Τελευταίες 4 φορές μέσα σε 10 μέρες με την Kalisee έχυσε και τις 4 .( No Extra με μισάωρο και έχυνε μέσα σε 3 λεπτά περίπου) Ήμουν ο πρώτος - αν δεν κάνω λάθος - και επίσης κατάλαβα τελικά ότι με γουστάρει . Είναι 20 ( ή κάπου εκεί) και είμαι 60 .
Μην γελάτε , έτσι ; Έχω κρυφές χάρες.
Δεν παίζει ρόλο η ηλικία ρε στο αν αρέσεις ή όχι. Χώρια του αν τους φέρεσαι καλά σε βλέπουν αλλιώς.

Η Καλίσι φαίνεται ενδιαφέρουσα περίπτωση. Την είχα σταμπάρει πριν κάτι μήνες όταν την πρωτοπρόσεξα. Έχει εγκατασταθεί εδώ; Ρωτάω γιατί έχουν περάσει μήνες από τότε.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
477
Κριτικές
18
Like
1.484
Πόντοι
491
Δεν παίζει ρόλο η ηλικία ρε στο αν αρέσεις ή όχι. Χώρια του αν τους φέρεσαι καλά σε βλέπουν αλλιώς.

Η Καλίσι φαίνεται ενδιαφέρουσα περίπτωση. Την είχα σταμπάρει πριν κάτι μήνες όταν την πρωτοπρόσεξα. Έχει εγκατασταθεί εδώ; Ρωτάω γιατί έχουν περάσει μήνες από τότε.
Ναι , βρίσκεται στο σπίτι που ήταν η Cammy .Παρέα με την Mallu .
Για μένα η Kalisee έχει το σωστό μέγεθος. Και θα είναι εδώ για 3-4 μήνες ακόμα ... απ'ότι μου'χει πει.
Και πολύ θερμή αντιμετώπιση .
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
451
Like
1.573
Πόντοι
201
Καλά, αν είναι για άλλους 4 μήνες, ψιλομόνιμη θεωρείται πλέον σαν την Tayla. Μεγαλύτερο διάστημα της χρονιάς θα περνάει εδώ παρά αλλού.
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
262
Κριτικές
2
Like
116
Πόντοι
1
Κρίνε από εσένα. Πότε έχεις συνήθως τις μεγαλύτερες καύλες; Δεν είναι μετά τον ύπνο; Αρχές της (δικής τους) ημέρας κιόλας είναι και ξεκούραστες.
Έχεις δίκιο την επόμενη θα δοκιμάσω νωρίς ραντεβού
 

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
159
Κριτικές
1
Like
116
Πόντοι
1
Γενικά οι πολύ μεγάλες ψωλές το παρουσιάζουν συχνά αυτό το πρόβλημα. Ώσπου να αιματωθούν πλήρως αυτά τα στρέμματα...
Σωστός.

Το είχα ακούσει και εγω πριν πολλά χρόνια, οτι εχει να κάνει με το αίμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom