Νέα

ΤΟΠ δικαιολογίες για να την βγάλεις καθαρή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Tasos78

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
479
Like
146
Πόντοι
1
Καταρχήν να προσέχεις τις λέξεις που χρησιμοποιείς. Δεν νομίζω να σου έχω δώσει το δικαίωμα να με αποκαλείς "λαμόγιο".

Μην το παίρνεις προσωπικά. Λαμόγια αποκαλώ όλους όσους ξενογαμάνε χωρίς να ενημερώνουν τις γυναίκες τους γι' αυτό.
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.045
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Κατ'αρχην εχει μεγαλη  διαφορα αν μιλαμε για γκομενες η συζυγους. Η γκομενα αν σε εχει δει οτι δεν “τραβας” για γαμο θα στο ριξει το κερατο για να παει σε καποιον πιο διαθεσιμο. Η παντρεμενη ειναι πιο δυσκολο να στο κανει εκτος αν της εχεις πρηξει τ'αρχιδια
 

enterpreneur

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
354
Κριτικές
30
Like
345
Πόντοι
1.505
Οι γυναίκες είναι πολύ πιο επιρεπείς σε απιστία και αμαρτίες γιατί πολύ απλά έχει δημιουργηθεί ένα "οικοσύστημα" (cosmopolitan, sex and the city etc) που το προωθεί. Στους άντρες το αντίστοιχο οικοσύστημα προωθεί το αντίθετο. (οκ το παρόν φόρουμ δεν μετράει  :2funny:)

Η δική μου top δικαιολογία πάντως είναι το επαγγελματικό ραντεβού. Αυτό όμως πρέπει να το καλλιεργήσεις. Πρέπει να δείχνεις καριερίστας και ότι η δουλειά είναι η νο1 προτεραιότητα σου. Οπότε όταν είμαι με παράνομο γκομενάκι και με παίρνει η δικιά μου, απλά το κλείνω και στέλνω μήνυμα: "Μωρό μου είμαι σε meeting". Αν είναι αργά το απόγευμα η βράδυ λέω ότι το meeting είναι με αμερικάνους (που είναι πρωί εκεί).

Ποτέ δεν έχω ακούσει μα και μου...

καλά παράνομα γαμήσια μάγκες
:tn04:
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Ρε μάγκες παράνομα βρίσκετε μόνο για πουτσα? Η παράλληλη σχέση? Τώρα μετά κινητά βαιπερ φεισμπουκ δύσκολο η παράλληλη σχέση ειδικά αν έχει απαιτήσεις η αλλη
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Τύπε τί λες; Ίσα ίσα που αν τις απατάς οι πιθανότητες να σε απατήσουν μειώνονται. Αν είσαι πιστός θα σε ταράξουν στο κέρατο.
αυτο ξαναπεσ το . οσο πιο πολλη γραμμενες τις εχεις τοσο το καλυτερο αφου πουτανες ειναι ετσι και αλλιως γιατι να ανχγωνεσε. γαμα οπου βρεις αρκει να αξιζει.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Δεν ξερω την ηλικια σου γιατι αν μιλας ως μεγαλυτερος πιστευω οτι οτι αυτες που ειναι κατω απο 25 ειναι με τη μαλακια ετοιμη στο χερι
δεν εξηγεις τι εννωεις να σε καταλαβουμε? για ποιες μικρες κατω των 25 και μαλακια στο χερι ?
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
36
Δεν απατάνε, γιατί το να γαμηθούν 1-2 ώρες ενώ είναι πολύ καυλωμένες δεν το θεωρούν απάτη. Σας το γράφω στην αρχή: 2-3 ώρες γαμήσι στα γρήγορα με κάποιον τρίτο είναι φυσιολογικό γι αυτές - όταν χρειάζεται περισσότερες ώρες με τον άλλο - τότε αρχίζουν τα μελιστάλαχτα "με άφησες να φύγω", "ήθελα να σε ξεπεράσω", κλπ. Το απλό δίωρο γαμήσι - ιδίως τις μέρες που είναι σε μεγάλη διάθεση - είναι απόλυτα φυσιολογικό γι αυτές και δίνουν χωρίς σκέψη το μουνάκι τους σε οποιονδήποτε τις "εξιτάρει"
σωστος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom