Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.923
Like
1.877
Πόντοι
216

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.261
Like
7.067
Πόντοι
1.056
Δεν πάμε στο γυμναστήριο για να βλέπουμε κωλάρες με κολάν, αλλά για να βελτιώσουμε τη σωματική μας υγεία. Έλεος πιαχ με τη μιζέρια για μουνιά...
Για μια τρύπα ρε τύπε. Κάποιοι πουλάνε φίλους ,ομάδα, μάνα, πατέρα, λεφτά , αξιοπρέπεια

Αυτοί κανονικά δε θα έπρεπε να αναπαράγονται

Να βλέπεις τώρα κάτι τύπους που τους τυχαίνει να μιλάνε με κάποια άγνωστη στο λεωφορείο και από τη χαρά τους να μη κατεβαίνουν στη στάση τους , αλλα στο τέλος της διαδρομής κι να αναγκάζονται να πάρουν ταξί μετά.

Και να σου λένε , αν η γκομενα μου ζήταγε το τηλέφωνο θα της το έδινα. Μωρέ και τα χυσια του γαμια της να καθαρίσουν από το πράγμα της θα το κάνανε μερικοί εδώ μέσα. Αυτοί που περιμένουν στο λεωφορείο για παράδειγμα
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.438
Κριτικές
10
Like
2.970
Πόντοι
3.385
Ενώ οι ελλεινιδες έχουν σοβαρές απόψεις..θέλω να μου πεις τη άποψη σου για το Λιάγκα που έχει γκόμενα τη.μαρια αντωνα..είναι ο Λιάγκας όμορφος?και σοβαρός άνθρωπος?δικαίωση λιντερ..ότι Ελλάδα μόνο οι πλούσιοι γαμανε και όσοι έχουν παρέες με μούνια!!
Ο αγώνας σου τώρα δικαιώνεται με τη βοήθεια του Λιάγκα.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.261
Like
7.067
Πόντοι
1.056
Ενώ οι ελλεινιδες έχουν σοβαρές απόψεις..θέλω να μου πεις τη άποψη σου για το Λιάγκα που έχει γκόμενα τη.μαρια αντωνα..είναι ο Λιάγκας όμορφος?και σοβαρός άνθρωπος?δικαίωση λιντερ..ότι Ελλάδα μόνο οι πλούσιοι γαμανε και όσοι έχουν παρέες με μούνια!!
Νόμιζα έλεγες πως και οι Αλβανοί μας γαμάνε τις γυναίκες τύπε. Τους ξέχασες. Έπρεπε να πεις πλούσιοι, παρεατζηδες και τηγανοκεφαλοι
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.923
Like
1.877
Πόντοι
216
Νόμιζα έλεγες πως και οι Αλβανοί μας γαμάνε τις γυναίκες τύπε. Τους ξέχασες. Έπρεπε να πεις πλούσιοι, παρεατζηδες και τηγανοκεφαλοι



Τελευταία έχει χαρακτηρίσει τον εαυτό του κυνηγό και μιλάει για δικαίωση του!

Σαν να έχει ξεφύγει!
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.261
Like
7.067
Πόντοι
1.056

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.923
Like
1.877
Πόντοι
216
Τι κυνηγάει; Τις γίδες στο Τεπελένι ;
Είναι "κυνηγός" τρομαρα
Πιο τρελός από εσένα δεν είμαι..εσύ μιλάς με μια άγνωστη στη..Κολομβία..από το ίντερνετ..και νομίζεις ότι έχει ς σχέση..και τη παρακολουθείς με κάμερες κιόλας.. μηπως πρέπει αν πας σε ψυχολόγο?εγώ ξέρω ότι μετράω σαν άντρας..αλλά οι ελλεινιδες δε τα γουστάρουν αυτά..θέλουν ένα φλορο από τη παρεα τους που να μη μπορεί αν τη πεφτει σε άλλες για να τον ελενχουνε.εγώ είμαι κυνηγός..είναι ότι μισουνε οι ελλεινιδες δηλαδή..

Οι ελλεινιδες δε γουσταρουνε πολύ ωραίους.
Δεν λέει αυτό σου απαντήσαμε κά εγώ μιλάω πάντα με αποδείξεις..οι ελλεινιδες φοβούνται τα αρσενικά..εγώ την έπεφτα σε μια στα τζάμπο.και χθες την έπεσα σε μια άλλη που δουλεύει εκεί..και μου είπε φύγε από εδώ αμέσως
.νομίζεις δεν τα έχουνε συζητήσει μεταξύ τους?σου λένε..αυτός εδώ είναι κυνηγός..τι να τον κάνουμε?εμείς ένα μαλακακο θέλουμε να του τα τρώμε..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom