Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 186K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 844 29,3%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 318 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 310 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 555 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.878

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.292
Κριτικές
1
Like
1.073
Πόντοι
216
Καλά όχι και πολυ βιαστικός και να πιεζεις και αυτό μαλακια ειναι.
Οχι ρε φιλε γιατί αν κάτσεις και σκεφτείς τα one night stand η αλλρς που το δίνουν σε ωρες αντε λιγες μερες εσυ γιατι να το καθυστερεις?
Δεν σου είπα απο το πρωτο ραντεβου ουτε απο 2ο ουτε απο το 3ο.
Αλλα αν φτασει μηνας τι να περιμένεις μετα?
Μεσα σ αυτο το μηνα μαθαινεις πολλα γι'αυτόν και για αυτην εκτος και αν τη βλέπεις μια φορα τη βδομάδα.
Εδω παίζει ρολο η συχνότητα, αλλα τα περισσοτερα ζευγαρια βλέπονται μερα παρα μερα,άλλα καθε μερα άλλα ανα 2η μερα.
Τωρα αν τη βλεπεις 1 φορα τη βδομαδα και συνεχιστει υπαρχει πρόβλημα.
Οπως επισης και πόσο συχνή ειναι η τηλεφωνικη-σοσιαλ επικοινωνία.
Ολα εχουν να κανουν με τη συχνότητα.
 

Ακροατής_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.486
Like
3.445
Πόντοι
456
Κλασσική μουφοατάκα σε προκαταρκτικό κονέ για παντρεμενα γαμίσια. Να υποθέσω ότι μένει ακόμα με το σύζυγο;

Αφού γνωρίζεις τον ιδιοκτήτη γιατί δεν κάνεις cross check;
Μπά αυτό δέν τό πιστεύω ότι θέλει απλά καί μόνο γαμησάκι...άν ήθελε αυτό μόνο...άνετα τό κάνει γιά πλάκα...καί δέν ξέρω άν τό κάνει κιόλας!!
Από ότι μού έχει πεί τόν τελευταίο χρόνο δέν ζούνε μαζί...αλλά αυτό δέν τό γνωρίζω...έτσι λέει αυτή!!
Καί οι γκόμενες λένε αβέρτα ψέματα...μπορεί καί νά μένουν μαζί δέν τό ξέρω αυτό!!
Διασταύρωση δέν κάνω...διότι δέν θέλω νά καρφωθώ στόν ιδιοκτήτη τού εστιατορίου πού ξέρω...αλλά καί στούς άλλους ιδιοκτήτες!!
Βασικά άν τήν βγάλω γκόμενα...δέν θέλω νά ξέρει κανείς από εκεί ότι παίχτηκε σκηνικό μέ τήν μούνα...υπάρχουν καί μουνόπανα μεγάλα!!
Καλά τυπε το δεν βιάζεσαι είναι σχετικό... Μέσα στις δυο βδομάδες που βγαίνετε πρεπει να χει πεσει το μανικακι αλλιώς θα φυγει. Θα βαρεθεί. Εδώ θα βαριόμουν εγώ.

Σαν να μου λες πας μπουρδελότσαρκα 2 βδομάδες τώρα από δυο φορες την εβδομάδα και δεν μπαίνεις σε καμία και λες " Εγώ δεν βιάζομαι " Αυτό τώρα τι νόημα έχει ;
Καλά σίγουρα αυτό πού λές γιά τό γαμήσι θά γίνει 100% άν όχι τήν επόμενη τήν μεθεπόμενη σίγουρα...αλλά αυτό δέν μού λέει κάτι!!
Εγώ θέλω νά τήν βγάλω γκόμενα γιά λίγο καιρό π.χ. 6 μήνες η 1 χρόνο.
Τό νά πάω νά γαμηθούμε 2-3 φορές δέν μού λέει μία!!
Δέν είναι εύκολο γιά εμένα νά βρίσκω τέτοιου επιπέδου γκόμενα...θέλει χρόνο καί άν!!
Φιλε ακροατη πολλες φορες οι αντρες οταν δουν μια ωραια γυναίκα γίνονται πιο δοτικοι.
Το να γίνεις π.χ πιο δοτικος σε μια ωραία δεν εχει θετικο αντίκτυπο.
Γιατι να ξέρεις οτι ολοι οι αλλοι που εχει γνωρίσει είναι το ίδιο δοτικοι.
Εγω π.χ ειχα ρηξει μια πολυ ωραια γκόμενα επειδή ημουν ο ευατος μου.
Δεν έκανα χατίρια και δεν ημουν γλύφτης,η γκομενα στην αρχη σπαστηκε αλλα μετα καταλαβε οτι ημουν αληθινος και το αναγνώρισε.
Περα οτι μου εκατσε γρήγορα και χωρίσαμε μετα γιατι με έπιασε με άλλη.
Δοτικός ?
Καθόλου δοτικός δέν είμαι...καί γενικά σάν άνθρωπος είμαι υπερβολικά εγκρατής!!
Σιγά μήν γίνω οσφυοκάμπτης καί λελές γιά μία γκόμενα...μακριά από εμένα αυτά.
Εδώ δέν τά έκανα τόσα χρόνια τώρα θά τά κάνω ?
Απλά είμαι πολύ επιφυλακτικός διότι διαζύγιο δέν έχει...καί δέν ξέρω πόσο ψέμα πουλάει!! :undecided:

Το ειχα ξαναγραψει,ο χρόνος για τη γυναίκα ειναι υπερ και για τον άντρα κατα.
Σε ενα ντειτινγκ υπαρχει ενας ατυπος ανταγωνισμος μεταξι αντρικης βιασυνης και γυναικείας καθυστερησης.
Οσο καθυστερει η φαση ο χρονος κυλα υπερ της γυναίκα, αν καταφέρει και το δωσει γρήγορα ο χρόνος ειναι υπερ του άντρα.
Εγω γενικά είμαι βιαστικος και δεν το εχω μετανιώσει.
Δεν αφηνω σε χλωρο κλαρι,πιεζω και πρεσαρω τερμα,ενας γαμεας ετσι πρπεεινα κανει γιατι υπαρχουν και οι επιπτώσεις.
Ξερω πολλούς που εκαναν 6 μηνες να πηδησουν,αλλους που εκαναν χρονο αλλοι μηνα κλπ.
Για μενα αν περασει μηνας ειναι κοκκινη καρτα ποτε δεν περιμένω παραπάνω,στις 30 μερες απο την πρωτη γνωριμια το τελιωνω,δεν δινω σημασια και αφηνω να δω αυτης τα ορια,η αλλη οταν δεν της ξαναεστειλα στις 30 μερες επειδή δεν μου το εδινε με ρωταγε τι και πως και μολις της ειπα το λογο μου το εδωσε σε λιγες ώρες.
Αυτό γίνεται σέ άλλες περιπτώσεις...στήν δική μου περίπτωση ο χρόνος κυλάει υπέρ μου!! :undecided:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom