Νέα

Τι παιζει με τα call girls στις αγγελιες του αγγελιοφορου?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα beliot89
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ενταξει, ισως η λεξη κονε που χρησιμοποιησα ηταν λαθος, αλλα απο την στιγμη που αυτος ο τυπος μου δινει κατι να ξεκινησω (που στην πραγματικοτητα δεν μου το παρουσιασε σαν την τρελη ευκαιρια) δεν ξερω, για μενα ειναι κατι... εσυ μπορει να θες να βοηθησεις και να με αποτρεψεις απο μια δυσαρεστη περιπτωση, και σε ευχαριστω για αυτο, αλλα μην αποκλειεις και το γεγονος οτι εδω μεσα καποιος θα βρεθει να βοηθησει. τεσπα, τι να πω..
οχι ρε φιλαρακι ουτε κερδος ουτε χασουρα εχω.απλα συζητηση να κανουμε μια που το αρχισαμε.1.το καλο πραμα τουλαχιστον στο συγκεκριμενο ''προιον''δε χρειαζεται διαφημηση τετοιου τυπου. το καλο πραμα δουλευει απο στομα σε στομα και δε προλαβαινει κιολλας.
το ενδεχομενο ο ''κραχτης''να εχει και μια ωραια κοπελιτσα και να περασεις ωραια ενοειτε οτι παιζει κιολλας.εγω βεβαια δινω λιγες πιθανοτητες. απλα εγω σηθελα να σου πω οτι ειτ ετσι ειτε εφημεριδα ειναι σχεδον το ιδιο
 
OP
OP
B

beliot89

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
89
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
οχι ρε φιλαρακι ουτε κερδος ουτε χασουρα εχω.απλα συζητηση να κανουμε μια που το αρχισαμε.1.το καλο πραμα τουλαχιστον στο συγκεκριμενο ''προιον''δε χρειαζεται διαφημηση τετοιου τυπου. το καλο πραμα δουλευει απο στομα σε στομα και δε προλαβαινει κιολλας.
το ενδεχομενο ο ''κραχτης''να εχει και μια ωραια κοπελιτσα και να περασεις ωραια ενοειτε οτι παιζει κιολλας.εγω βεβαια δινω λιγες πιθανοτητες. απλα εγω σηθελα να σου πω οτι ειτ ετσι ειτε εφημεριδα ειναι σχεδον το ιδιο

οκ φιλε, θα δω τι θα κανω. καληνυχτα. αυριο μας περιμενει η  δουλεια.
 
OP
OP
B

beliot89

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
89
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
Παιδια αν δειτε στον αγγελιοφορο αγγελιες μιας 35χρονης με καμπυλες και πλουσιο μπουτσο που τελειωνουν σε 523 και 790 μεινετε μακρια. Εχει 3 αγγελιες (το αλλο τηλ δν θυμαμαι σε τι τελειωνει) η τυπισσα και σε καθε πελατη που παιρνει τηλεφωνο, του λεει να παει στο makedonia palace και μετα τον στελνει στο σπιτι της. Ειναι κακασχημη, με περιττα κιλα (ειδικα η κοιλια της δν ειναι και το καλυτερο θεαμα, εμενα μου δωσε την εντυπωση οτι ειναι πανω απο 40. Το σπιτι της ΒΡΩΜΑΕΙ και ζηταει 100 ευρω. Εγω προσωπικα ξενερωσα απιστευτα.
 

stelios007

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2008
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα εχει παρει κανεις μια με κιν 694...279?Λεει 32χρονη κ μενει καλαμαρια?Ξερει κανεις αν αξιζει η εν λογω κυρια?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
δεν ξερω τι φαση παιζει ρε φιλαρακι. γιαυτο ρωταω. btw γαμω τις αμερικανικες ταινιες. ολες για τον πουτσο ειναι.
Αλλάξτε το θέμα σε: Cinephile λάτρης της nouvelle vague,του ιταλικού νεορεαλισμόυ καιτου ιρανικού σινεμά ψάχνει να τον χώσει
 

chrismore

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Παιδια αν δειτε στον αγγελιοφορο αγγελιες μιας 35χρονης με καμπυλες και πλουσιο μπουτσο που τελειωνουν σε 523 και 790 μεινετε μακρια. Εχει 3 αγγελιες (το αλλο τηλ δν θυμαμαι σε τι τελειωνει) η τυπισσα και σε καθε πελατη που παιρνει τηλεφωνο, του λεει να παει στο makedonia palace και μετα τον στελνει στο σπιτι της. Ειναι κακασχημη, με περιττα κιλα (ειδικα η κοιλια της δν ειναι και το καλυτερο θεαμα, εμενα μου δωσε την εντυπωση οτι ειναι πανω απο 40. Το σπιτι της ΒΡΩΜΑΕΙ και ζηταει 100 ευρω. Εγω προσωπικα ξενερωσα απιστευτα.

Πολύ επικοδομιτικό σχόλιο. Τέτοια χρειάζονται για αποφυγή προβλημάτων από τους υπόλοιπους
Μπράβο... :rockon:
 

stelios007

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2008
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
εχει παρει κανεις απο αγγελιοφωρο μια αγγελια που λεει αισθησιακες ελληνιδες 690...028 κ 690...960.Πηρα τηλ κ λεει υπαρχει μια 35ρα κ μια 25ρα.Ξερει κανεις τπτ?
 

xartaki

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια αν δειτε στον αγγελιοφορο αγγελιες μιας 35χρονης με καμπυλες και πλουσιο μπουτσο που τελειωνουν σε 523 και 790 μεινετε μακρια. Εχει 3 αγγελιες (το αλλο τηλ δν θυμαμαι σε τι τελειωνει) η τυπισσα και σε καθε πελατη που παιρνει τηλεφωνο, του λεει να παει στο makedonia palace και μετα τον στελνει στο σπιτι της. Ειναι κακασχημη, με περιττα κιλα (ειδικα η κοιλια της δν ειναι και το καλυτερο θεαμα, εμενα μου δωσε την εντυπωση οτι ειναι πανω απο 40. Το σπιτι της ΒΡΩΜΑΕΙ και ζηταει 100 ευρω. Εγω προσωπικα ξενερωσα απιστευτα.
Εχεις απόλυτο δίκιο σ' αυτά που λες.Την πάτησα και εγω με την συγκεκριμένη.Δεν πήγα σπίτι της βέβαια, ηρθε αυτη στο δικό μου.
Χάλια μαυρα και ανυπόφορη μπόχα.
ΜΑΚΡΙΑ απ' αυτην παιδια.
 

chrismore

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
εχει παρει κανεις απο αγγελιοφωρο μια αγγελια που λεει αισθησιακες ελληνιδες 690...028 κ 690...960.Πηρα τηλ κ λεει υπαρχει μια 35ρα κ μια 25ρα.Ξερει κανεις τπτ?

εμαθες τελικά τι παιζεί ????
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
μακρια απο την αγγελια λινα με μια ακομα δεν θυμαμαι ονομα.....μοναστηριου εχουν σαν εδρα......εχουν αγγελια με 2 ονοματα......πηγα, πηρα την μια αλλα βρωμουσε απιστευτα......ξενερωσα κ εκλαψα κ το 40αρι.....μακριααααααα
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Δεν είδα κάτι παράξενο, αλλά είναι όντως κορίτσια? μην παω εκεί και με μπαγλαρώσουν τίποτα μπάτσοι... αυτο εννοώ

Έχω πάρει από αγγελιοφόρο. Κορίτσια είναι μην κολλάς. Απλά μην πιστεύεις και 1000% ότι διαβάζεις :dancing:
 

chrismore

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Τουλάχιστον να πιστεύουμε 10% από ότι γράφουν? Γιατί η περίπτωση με τη τύπισα που έστελνε κόσμο στην περιοχή Μακεδονία Παλλάς αρχικά ακούστηκε ότι είναι
πολύ μουφα.. σωστά??
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Τουλάχιστον να πιστεύουμε 10% από ότι γράφουν? Γιατί η περίπτωση με τη τύπισα που έστελνε κόσμο στην περιοχή Μακεδονία Παλλάς αρχικά ακούστηκε ότι είναι
πολύ μουφα.. σωστά??

Δεν ξέρω σε τί αναφέρεσαι, πάντως παλιότερα που έιχα πάρει έκατσε καλή φάση. Τηλ. δε θυμάμαι γτ πάει καιρός. Είναι και θέμα τύχης φίλε μου...
 
OP
OP
B

beliot89

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
89
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
Τουλάχιστον να πιστεύουμε 10% από ότι γράφουν? Γιατί η περίπτωση με τη τύπισα που έστελνε κόσμο στην περιοχή Μακεδονία Παλλάς αρχικά ακούστηκε ότι είναι
πολύ μουφα.. σωστά??

πιο μουφα δεν γινεται.. εκτος αν θελεις μια γρια γυρω στα 50 που μυριζει ασχημα (τουλαχιστον το σπιτι της). εμενα το σκηνικο μου φανηκε πολυ καλτ παντως. μακρια φιλε
 

chrismore

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Τελικά ήρθε ξερεις... κάποιου σε ξενοδοχείο στο λιμάνι όπως έμαθα...
 

enox13

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2012
Μηνύματα
30
Like
24
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια.... ξερετε καμια καλη  για σημερα???? 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom