Νέα

Τέα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alpula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 727K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.839
Κριτικές
19
Like
3.004
Πόντοι
7.195
Καλησπερα. Επιστρεφοντας απο την συναντηση μου με την Ναγια οφειλω να ομολογησω οτι πρωτη φορα απολαυσα και ενιωσα τετοια περιποιηση.
Ολες οι περιγραφες για την Ναγια των προηγουμενων απο μενα ανταποκρινοντγαι πληρως στην πραγματικοτητα αυτων που ζεις και της αισθησης που σου μεταδιδει.
Μια λεπτη , ωραιας πολυ προσεγμενης εμφανισης , κοινωνικοτατη κυρια !!!!
Με το κτυπημα της πορτας υποδεχθηκα την Ναγια ντυμενη με ενα απλο αλλα τοσο σεξυ μαυρο φορεμα που αγκαλιαζε και αναδυκνειε το γυμνασμενο κορμι της και ενα ζευγαρι σεξυ μαυρα σανδαλια.
Φιλι καλωσορισμα και οι δυο γυμνοι στο μπανιο οπου πραγματικα απολαυσα περιποιηση γκεισας με σαπουνισμα ξεβγαλμα στεγνωμα σε ολο το κορμι.
στη συνεχεια στο κρεβατι απλωμα λαδιου μασαζ ωρα πολυ παντου με επιμελεια στα πονεμενα και κουρασμενα μερη και στη συνεχεια body to body με το απιθανο κορμι σε ολο το σωμα.
γυρισμα μπροστα περιποιηση παντου και ξαφνικα αισθανεσαι τα περασματα στην ευαισθητη περιοχη.
ενα "ζεματιστο" φιδισιο κορμι σε αγκαλιαζει κολημενο επανω και φυσικα καπου εκει ολοκληρωσαμε την επαφη μας.
συζητηση σοβαρη και η συνεχεια στο μπανιο οπου με παλι με "υπηρεσιες γκεισας" με ετοιμασε για αναχωρηση.
Ραντεβου 2ωρο και θελω και αλλο !!!
Συντομα θα επιδιωξω νεα συναντηση μαζι της !!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
7
Like
2.911
Πόντοι
736
Ετών η Νάγια;
Σωματότυπος;
 

edelweiss21

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
7
Like
16
Πόντοι
0
Συνάντηση με την Νάγια πριν λίγες μέρες. Γενικά σπάνια επιλέγω massage στην Αθήνα αλλά με αφορμή τα καλά λόγια των μελών και την επιστροφή του γραφείου σκέφτηκα να κάνω δοκιμή... Επέλεξα την Νάγια επειδή με παρότρυνε η Τέα, με κέντρισαν οι φωτογραφίες, μου αρέσουν γενικά τα tattoo, piercing και αυτό το στυλ. Πρώτη εικόνα, εντυπωσιακή!! Ακριβώς όπως στις φωτογραφίες ( βασικό γιατί παίζει πολύ επεξεργασία γενικά.) και με ένα φοβερό αέρα που ξεκλειδώνει αμέσως τον χαρακτήρα και σε κάνει να χαλαρώσεις! Ξεκίνημα με ντουζ έπειτα ένα χαλαρωτικό massage ανάσκελα με πολύ όμορφη περιποίηση από μεριάς της σε όλο το σώμα όπου δεν άργησε να έρθει το πρώτο τέλος με το χέρι από εκείνη. Ντουζ και πάλι και ένα μικρό διάλειμμα με λίγη κουβέντα... Πολλά ωραία ενδιαφέροντα! Συνέχεια από εκεί που το αφήσαμε! Body to body με φοβερή περιποίηση όπου ήρθε και το δεύτερο τελείωμα. Καταλάβαινε αμέσως ότι μου άρεσε!! Συνοπτικά, εξαιρετική κοπέλα πανέμορφο γυμνασμένο,σφικτό σώμα!! Καλά για την επικοινωνία με το γραφείο δεν υπάρχει λόγος να πούμε κάτι.... Όλα τέλεια! Ευχαριστώ πολύ Τέα για την πρόταση!!
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Καλησπέρα. Τέα η Ίριδα θα επιστρέψει;
Καλημέρα αν ξανά εργαστεί κοντά μας θα υπάρξει σχετική ανακοίνωση.
Υπομονή αυτές τις μέρες με την κακοκαιρία και κουράγιο σε όσους έμαθα ότι Πλημμύρισαν τα σπίτια τους και αντιμετωπίζουν προβλήματα με διακοπές ρεύματος, με ταλαιπωρία στους δρόμους και κίνηση και παρόλα αυτά είναι κοντά μας και κάνουμε ραντεβού συνεχόμενα .
Ευχαριστούμε πολύ κ δύναμη και υπομονή σε όλους.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Ετών η Νάγια;
Σωματότυπος;
Καλημέρα!!! Με ένα απλό γραπτό μήνυμα στο Viber Σας ενημερώνουμε για τα πάντα.
Αν διαβάσετε όλες τις κριτικές γράφουν:
ψηλή κοπέλα,
γυμνασμένη,
υπέροχα πόδια,
Τρομερό σώμα,
Περιποιημένα άκρα,
Μαύρο μαλλάκι καρέ,
Ευτυχώς τα μέλη έχουν δώσει τρομερή περιγραφή για την εμφάνισή της αλλά και κάποιες βασικές πληροφορίες για τις υπηρεσίες που προσφέρει και αναφέρουν μάλιστα ότι οι φωτογραφίες μας Πάντα Είναι πραγματικές.
Από κει και ύστερα όταν θα έχετε προσωπικό βίωμα θα καταλάβετε ακριβώς Περί τίνος πρόκειται και θα μείνετε και εσείς έκπληκτος.
Το ίδιο ισχύει και για την Ίνα και για την Νάγια .
Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε και γραμμένες σε πάρα πολλές κριτικές δημόσια και φυσικά με γραπτό μήνυμα σας στο Viber φωτογραφικό υλικό ώρες διαθεσιμότητας και υπηρεσίες που προσφέρουν οι θεραπεύτριες.
Όποτε θέλετε είμαστε κοντά σας για να σας φροντίσουμε
Mε γραπτό μήνυμα σας στο
VIBER
6979398952
ΤΕΑ
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
1.035
Πόντοι
86
Αγαπητή Τεα, η Αγνή μπήκε στο ενεργό προσωπικό της ομάδας??? δώσε μας info
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.624
Κριτικές
99
Like
5.170
Πόντοι
4.280
Καλημέρα!!! Με ένα απλό γραπτό μήνυμα στο Viber Σας ενημερώνουμε για τα πάντα.
Αν διαβάσετε όλες τις κριτικές γράφουν:
ψηλή κοπέλα,
γυμνασμένη,
υπέροχα πόδια,
Τρομερό σώμα,
Περιποιημένα άκρα,
Μαύρο μαλλάκι καρέ,
Ευτυχώς τα μέλη έχουν δώσει τρομερή περιγραφή για την εμφάνισή της αλλά και κάποιες βασικές πληροφορίες για τις υπηρεσίες που προσφέρει και αναφέρουν μάλιστα ότι οι φωτογραφίες μας Πάντα Είναι πραγματικές.
Από κει και ύστερα όταν θα έχετε προσωπικό βίωμα θα καταλάβετε ακριβώς Περί τίνος πρόκειται και θα μείνετε και εσείς έκπληκτος.
Το ίδιο ισχύει και για την Ίνα και για την Νάγια .
Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε και γραμμένες σε πάρα πολλές κριτικές δημόσια και φυσικά με γραπτό μήνυμα σας στο Viber φωτογραφικό υλικό ώρες διαθεσιμότητας και υπηρεσίες που προσφέρουν οι θεραπεύτριες.
Όποτε θέλετε είμαστε κοντά σας για να σας φροντίσουμε
Mε γραπτό μήνυμα σας στο
VIBER
6979398952
ΤΕΑ
Κανουν και δευτερη εκτονωση ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Αγαπητή Τεα, η Αγνή μπήκε στο ενεργό προσωπικό της ομάδας??? δώσε μας info
Καλησπέρα.
Όταν υπάρχουν νέες προσθήκες στην ομάδα βγάζω σχετική ανακοίνωση,
οτιδήποτε άλλο θέλετε, διαθεσιμότητα,πληροφορίες, θεραπείες ,διάρκεια, κόστος ,υπηρεσίες,
φωτογραφικό υλικό και διαθέσιμες θεραπεύτριες με γραπτό μήνυμά σας στο
Viber
6979398952
Δευτέρα έως Παρασκευή
( κάποια Σάββατα εργασία Αθήνα)
11:00-00:00
Μόνο με κρατήσεις τελευταία στιγμή δεν υπάρχουν ραντεβού να δώσω γίνεται book.
Κυριακή κλειστά.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Κανουν και δευτερη εκτονωση ;
Καλημέρα αστέρι δεύτερη και τρίτη και Τεταρτη και Πέμπτη εκτόνωση τα χουμε πει αυτά εδώ είναι άλλο έργο ...όσο κ όσες φορές αντέχει ο πελάτης χωρίς Έξτρα χρέωση plus plus ++..όμως το λέω και θα το ξαναλέω προτεραιότητα είναι η υπηρεσία μασάζ / γνωρίζουμε πραγματικά μασάζ το ξέρετε και αυτό είναι το ζητούμενο σε πρώτη φάση .
Οπότε αφήνετε τη θεραπεύτρια να κάνει το πρόγραμμά της...( Φυσικά και θα έρθει και η πρώτη εκτόνωση από το μπάνιο), Φυσικά και με ευγενικό τρόπο τις καθοδηγείται εκεί που θέλετε,όμως προτεραιότητά μας είναι το άρτιο μασάζ,η φροντίδα και όλα τα υπόλοιπα έρχονται χωρίς άγχος χωρίς πίεση.
Αυτός είναι και ο λόγος που γίνεται το μασάζ να φύγει οποιοδήποτε στρες, να υπάρχει ξεκούραση και μετά Χαλάρωση.
Δεν κλείνουμε μασάζ και άντε βουρ στην εκτόνωση δεν πάει έτσι αγαπητέ μου θέλει χρόνο για να βγει ένα ωραίο πρόγραμμα που Θα καλύψει κ εσάς και θα δείξουμε και εμείς τη δουλειά μας.
Επιπλέον αν διαβάσετε κριτικές και σχόλια ακόμα και εδώ στο μπου από πελάτες γράφουν οι άνθρωποι δύο εκτόνωσεις τρεις εκτόνωσεις, αλλά αυτά δεν συμβαίνουν σε καμία περίπτωση σε μόλις 60 λεπτά ραντεβού Δεν βγαίνει χρονικά και να το θέλαμε όλα πρέπει να λειτουργούν Όχι υπό το καθεστώς πίεσης για να το απολαύσουμε όλοι
Φιλιά πολλά
ΤΕΑ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

abcxyz

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2013
Μηνύματα
301
Like
511
Πόντοι
81
Oποτε βγαζω απ την εξισωση τις αναμενομενες εκτονωσεις και αφηνω τα πραγματα να τα οδηγησει ο ερωτισμος που επικρατει, τοτε το μασαζ ειναι πολυ καλο.. Αν ταυτοχρονα καταφερει η γυναικα να "αγνοησει" τις οποιες σωματικες ατελειες εχω, τοτε το αποτελεσμα πλησιαζει το τελειο. Το καλυτερο προγραμμα, ειναι το απρογραμματιστο.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.624
Κριτικές
99
Like
5.170
Πόντοι
4.280
Καλημέρα αστέρι δεύτερη και τρίτη και Τεταρτη και Πέμπτη εκτόνωση τα χουμε πει αυτά εδώ είναι άλλο έργο ...όσο κ όσες φορές αντέχει ο πελάτης χωρίς Έξτρα χρέωση plus plus ++..όμως το λέω και θα το ξαναλέω προτεραιότητα είναι η υπηρεσία μασάζ / γνωρίζουμε πραγματικά μασάζ το ξέρετε και αυτό είναι το ζητούμενο σε πρώτη φάση .
Οπότε αφήνετε τη θεραπεύτρια να κάνει το πρόγραμμά της...( Φυσικά και θα έρθει και η πρώτη εκτόνωση από το μπάνιο), Φυσικά και με ευγενικό τρόπο τις καθοδηγείται εκεί που θέλετε,όμως προτεραιότητά μας είναι το άρτιο μασάζ,η φροντίδα και όλα τα υπόλοιπα έρχονται χωρίς άγχος χωρίς πίεση.
Αυτός είναι και ο λόγος που γίνεται το μασάζ να φύγει οποιοδήποτε στρες, να υπάρχει ξεκούραση και μετά Χαλάρωση.
Δεν κλείνουμε μασάζ και άντε βουρ στην εκτόνωση δεν πάει έτσι αγαπητέ μου θέλει χρόνο για να βγει ένα ωραίο πρόγραμμα που Θα καλύψει κ εσάς και θα δείξουμε και εμείς τη δουλειά μας.
Επιπλέον αν διαβάσετε κριτικές και σχόλια ακόμα και εδώ στο μπου από πελάτες γράφουν οι άνθρωποι δύο εκτόνωσεις τρεις εκτόνωσεις, αλλά αυτά δεν συμβαίνουν σε καμία περίπτωση σε μόλις 60 λεπτά ραντεβού Δεν βγαίνει χρονικά και να το θέλαμε όλα πρέπει να λειτουργούν Όχι υπό το καθεστώς πίεσης για να το απολαύσουμε όλοι
Φιλιά πολλά
ΤΕΑ.
Αυτο θελω και γω μια στο μπανιο και μια μετα
Η ναγια φαινεται ωραιο μωρακι θα τιμηθει με τη πρωτη ευκαιρια
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
1.035
Πόντοι
86
Καλησπέρα.
Όταν υπάρχουν νέες προσθήκες στην ομάδα βγάζω σχετική ανακοίνωση,
οτιδήποτε άλλο θέλετε, διαθεσιμότητα,πληροφορίες, θεραπείες ,διάρκεια, κόστος ,υπηρεσίες,
φωτογραφικό υλικό και διαθέσιμες θεραπεύτριες με γραπτό μήνυμά σας στο
Viber
6979398952
Δευτέρα έως Παρασκευή
( κάποια Σάββατα εργασία Αθήνα)
11:00-00:00
Μόνο με κρατήσεις τελευταία στιγμή δεν υπάρχουν ραντεβού να δώσω γίνεται book.
Κυριακή κλειστά.
Οκ ΤΕα, απλά σε ρώτησα για τι είχες αναφέρεις ότι από την ημερομηνια αυτή θα είχε περάσει το τεστ και θα ήταν μάχιμη....οπότε αναμένουμε
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Καλημέρα σε όλα τα μέλη καλή Κυριακή!!
Νέα άφιξη
DARIA
Καταγωγή από τη Μολδαβία μιλάει ελληνικά μασάζ γυμνό σώμα με σώμα
Body to body massage, μπάνιο με τον πελάτη πριν και μετά εκτόνωση πριν και μετά... όλα όσα έχουμε συμφωνήσει με τα μέλη .
Και φυσικά
extra services :
blowjob
handjob
footjob

Μόνο με κρατήσεις τελευταία στιγμή δεν υπάρχουν ραντεβού με γραπτό μήνυμα στο
Viber
6979398952
 

OversizeX777

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2009
Μηνύματα
55
Κριτικές
8
Like
267
Πόντοι
0
Καλησπέρα παλιό μέλος δεν γράφω συχνά κριτικές αλλά για το συγκεκριμένο γραφείο αξίζουν όλες οι παρουσίες και έχω να το λέω γρήγορη επικοινωνία με το γραφείο.
Σάββατο μεσημέρι μου πρότεινε η Τεα να κάνω δοκιμαστικό με την Daria.
Και φυσικά την εμπιστεύτηκα όπως όλοι.
Εφόσον η ίδια μου εγγυήθηκε για τις υπηρεσίες πλέον παίρνω τυφλά.
Σάββατο στο ξενοδοχείο Bill μεσημέρι χτυπάει η πόρτα η ντάρια στην ώρα της ψηλά τακούνια μαύρο κοντό στενό φόρεμα ξανθά μαλλάκια Ωραία ελληνικά γλυκιά στην επικοινωνία ακριβώς ότι Είδα στις φωτογραφίες. Με πάει στο μπάνιο με κάνει μπάνιο και μου αρχίζει ένα στοματικό πραγματικά δεν το περίμενα η πρώτη κατάθεση ήρθε πολύ γρήγορα γιατί ήμουν αρκετά φορτωμένος και μου λέει Μην ανησυχείς θα σε τελειώσω κι άλλες φορές ήταν τόσο γλυκιά και αθώα πραγματικά.
Με τυλίγει με την πετσέτα με πάει στο κρεβάτι μπρούμυτα γυμνή, σωστές πιέσεις έχω θέμα με τον αυχένα και την πλάτη ζήτησα λίγο περισσότερο για να ανακουφιστώ και πραγματικά με βοήθησε πάρα πολύ.
Μετά από 30 λεπτά μου ζήτησε ψιθυριστά στο αυτί να γυρίσω το στήθος της και όλο το κορμί της πάνω στο σώμα μου ισπανικό εναλλαγές στοματικό βαθύ Όπως πρέπει δεν κλέβει ότι της ζητήσεις το κάνει πολύ δεκτική επέτρεψέ Χαδάκια αγγίγματα τα πάντα όλα δεύτερη κατάθεσή Προς το τέλος λίγο footjob καλλιτεχνικό στοματικό ελεύθερο και παρέδωσα.
Μπάνιο μαζί με την κοπέλα να φύγουν τα λάδια πολύ ευγενικό πλάσμα Ίσως και η καταγωγή βοηθάει και φυσικά η εκπαίδευση που έλαβε. Ξεκουράστηκα χαλάρωσα ερωτικό αισθησιακό το μασάζ πολύ καλή.
Πήρα το πρόγραμμα 90 λεπτών για να μην υπάρχει άγχος να απολαύσω το κορίτσι και πραγματικά πέρασα παραπάνω από τις προσδοκίες μου.
Τεά Σε ευχαριστώ για την όμορφη εμπειρία και που μου έδωσες την πρωτιά θα τα πούμε σύντομα επαναληπτικό.
 

tassos845

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
25
Like
18
Πόντοι
0
Καλημέρα ΚΙΡΑ έχει δοκιμάσει κανένας?? Η να κλείσω Νάγια, που ακούω από τους περισσότερους συναγωνιστες
 

charanaro3

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
22
Like
106
Πόντοι
0
Συνάντηση σήμερα με Kira από την Τέα, καινούργιο κορίτσι και μου το είπε Τέα και σαν δοκιμαστικό, μας τίμησε και πάλι! Όπως πάντα συνεννόηση άμεση με Τέα, το κορίτσι άργησε κανά δεκάλεπτο αλλά κάθισε 10 λεπτά μετά, οπότε κανένα πρόβλημα εκεί.
Από την πρώτη στιγμή που είδα την φωτογραφία της, κάτι με τράβηξε στην Kira και εν τέλη βγήκα σωστός. Η Kira είναι μια όμορφη γυναίκα, ψηλή, με ωραίο γυμνασμένο σώμα και σουλούπι. Φορούσε ένα σέξι μαύρο κοντό φόρεμα και είχε ένα ωραίο άρωμα. Κάτσαμε λίγο σαλόνι για την γνωριμία και μετά κατευθείαν στο μπάνιο, οπού καθώς έτρεχε το νερό, άρχισε να παίζει η Kira με το κάτω μέρος με μεγάλη μαεστρία. Λίγο έλειψε να τελειώσω εκεί, αλλά δεν ενέδωσα και πήγαμε στο δωμάτιο, οπού ξεκίνησε αμέσως στοματικό. Μου φιλούσε τις μπάλες και έγλειφε τον φίλο από κάτω μέχρι πάνω, το κεφάλι γύρω γύρω από την γλώσσα, χρησιμοποιούσε τόσο σάλιο όσο χρειάζοταν, κάτι που μου άρεσε πολύ. Το έπαιρνε αρκετά βαθιά κιόλας και φαινόταν ότι ήθελε να με ευχαριστήσει.
Ελεύθερα πιασιμάτα, πολύ ωραίο και στητό στήθος, όχι πολύ μεγάλο αλλά όχι και μικρό, μπορέσαμε και κάναμε λίγο ισπανικό, κάτι που φάνηκε να της αρέσει και εκείνης, καθώς έγλειφε το κεφάλι καθώς ανέβαινε ψηλά. Μετά με συνδυασμό χέρακι και στοματικό, τέλειωσα στο στόμα της. Πλυθήκαμε και μετά ξεκινήσαμε το μασάζ, που το ευχαριστήθηκα πιο πολύ εφόσον ήμουν ήδη ξαλαφρωμένος. Μιλάγαμε καθώς κάναμε το μασάζ, γνωριστήκαμε καλύτερα και την συμπάθησα γενικά, φάνηκε πολύ έξυπνη γυναίκα που μπορεί να μιλήσει. Ίσως ήθελα το μασάζ λίγο πιο δυνατό, αλλά φάνηκε ότι ήξερε να λύνει κόμπους, την άλλη φορά σίγουρα θα της πω να το κάνει λίγο πιο δυνατά. Όταν τελείωσε η ώρα μας, μπανάκι και πάλι, ντυθήκαμε, τα είπαμε λίγο και μέτα έφυγε. Έμεινα γενικά πολύ ευχαριστημένος με την εμπειρία.
Σίγουρα θα προτιμήσω ξανά, θέλω να ξαναδώ την Kira πολύ σύντομα, αν και θέλω να δοκιμάσω και τις άλλες δύο κοπέλες, την Νάγια που ήδη έχουν γραφτεί και την Daria που μου έδειξε η Τέα. Επιστροφή δυναμική η Τέα! Ανυπομονώ για την μεγάλη έξοδο της να την δούμε και από κοντά! Τιμή κάναμε μία ώρα, 80+20 όπως πάντα.
 

tassos845

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
25
Like
18
Πόντοι
0
Συνάντηση σήμερα με Kira από την Τέα, καινούργιο κορίτσι και μου το είπε Τέα και σαν δοκιμαστικό, μας τίμησε και πάλι! Όπως πάντα συνεννόηση άμεση με Τέα, το κορίτσι άργησε κανά δεκάλεπτο αλλά κάθισε 10 λεπτά μετά, οπότε κανένα πρόβλημα εκεί.
Από την πρώτη στιγμή που είδα την φωτογραφία της, κάτι με τράβηξε στην Kira και εν τέλη βγήκα σωστός. Η Kira είναι μια όμορφη γυναίκα, ψηλή, με ωραίο γυμνασμένο σώμα και σουλούπι. Φορούσε ένα σέξι μαύρο κοντό φόρεμα και είχε ένα ωραίο άρωμα. Κάτσαμε λίγο σαλόνι για την γνωριμία και μετά κατευθείαν στο μπάνιο, οπού καθώς έτρεχε το νερό, άρχισε να παίζει η Kira με το κάτω μέρος με μεγάλη μαεστρία. Λίγο έλειψε να τελειώσω εκεί, αλλά δεν ενέδωσα και πήγαμε στο δωμάτιο, οπού ξεκίνησε αμέσως στοματικό. Μου φιλούσε τις μπάλες και έγλειφε τον φίλο από κάτω μέχρι πάνω, το κεφάλι γύρω γύρω από την γλώσσα, χρησιμοποιούσε τόσο σάλιο όσο χρειάζοταν, κάτι που μου άρεσε πολύ. Το έπαιρνε αρκετά βαθιά κιόλας και φαινόταν ότι ήθελε να με ευχαριστήσει.
Ελεύθερα πιασιμάτα, πολύ ωραίο και στητό στήθος, όχι πολύ μεγάλο αλλά όχι και μικρό, μπορέσαμε και κάναμε λίγο ισπανικό, κάτι που φάνηκε να της αρέσει και εκείνης, καθώς έγλειφε το κεφάλι καθώς ανέβαινε ψηλά. Μετά με συνδυασμό χέρακι και στοματικό, τέλειωσα στο στόμα της. Πλυθήκαμε και μετά ξεκινήσαμε το μασάζ, που το ευχαριστήθηκα πιο πολύ εφόσον ήμουν ήδη ξαλαφρωμένος. Μιλάγαμε καθώς κάναμε το μασάζ, γνωριστήκαμε καλύτερα και την συμπάθησα γενικά, φάνηκε πολύ έξυπνη γυναίκα που μπορεί να μιλήσει. Ίσως ήθελα το μασάζ λίγο πιο δυνατό, αλλά φάνηκε ότι ήξερε να λύνει κόμπους, την άλλη φορά σίγουρα θα της πω να το κάνει λίγο πιο δυνατά. Όταν τελείωσε η ώρα μας, μπανάκι και πάλι, ντυθήκαμε, τα είπαμε λίγο και μέτα έφυγε. Έμεινα γενικά πολύ ευχαριστημένος με την εμπειρία.
Σίγουρα θα προτιμήσω ξανά, θέλω να ξαναδώ την Kira πολύ σύντομα, αν και θέλω να δοκιμάσω και τις άλλες δύο κοπέλες, την Νάγια που ήδη έχουν γραφτεί και την Daria που μου έδειξε η Τέα. Επιστροφή δυναμική η Τέα! Ανυπομονώ για την μεγάλη έξοδο της να την δούμε και από κοντά! Τιμή κάναμε μία ώρα, 80+20 όπως πάντα.
Και εγώ Την ΚΙΡΑ ΘΑ ΔΟΚΙΜΆΣΩ συναγωνιστή αλλά 1.30 η 2 ώρες χωρίς άγχος
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

Johnkls

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2017
Μηνύματα
24
Like
47
Πόντοι
0
Συνάντηση την Δευτέρα με την Daria,πρώτη φορά πελάτης στο γραφείο και εμπιστεύτηκα την Τεα που μου πρότεινε την Daria. Ενώ άργησα λιγο να βρεθώ στον πριαμο στο Παγκράτι λόγω κίνησης η τεα ήταν πολυ κομπλέ και μόλις ενημέρωσα ότι έφτασα και πήγα στο δωμάτιο η κοπέλα έφτασε σε 5 λεπτά. Μια όμορφη γυναίκα λίγο κοντουλα για μένα αλλά πολύ ευγενική και δοτικη. Κάτσαμε λίγο να γνωριστούμε και μετά πήγαμε στο ντουζ όπου με περιποιήθηκε πολύ καλά και ήρθε η πρώτη πιστολια μετά από μια εξαίσια πίπα . Στην συνέχεια στο κρεβάτι για μασάζ που ήταν πολύ χαλαρωτικό κάνοντας με να ηρεμήσω και να χαλαρώσω πολύ κοντά στα 45 λεπτά κράτησε το μασάζ που η daria περιποιήθηκε όλο μου το σώμα μέχρι να φτάσει στο αυτί μου και να πει να γυρίσω ώστε να συνεχίσουμε στο στήθος το οποίο με περιποιήθηκε πολύ καλά με ωραίο μασάζ και μετά ήρθε η ώρα για μια ωραία πίπα με θέα την κολάρα της και μετά από λίγα λεφτά ήρθε και η δεύτερη πιστόλια . Στο μπανιο για να φύγουν τα λάδια λίγη κουβέντα και μετά στο κρεβάτι για να κάτσουμε λίγο να χαλαρώσουμε και μετά η Daria με περιποιήθηκε με ένα ωραίο ισπανικό και μια ωραία πίπα μέχρι να φτάσει η ώρα της αποχώρησης. Μπορώ να πω ότι έμεινα πολύ ικανοποιημένος και σίγουρα θα ξανά συναντούσα την Daria αλλά δυστυχώς φεύγω πάλι πίσω ολλανδια. Ευχαριστώ και την Τεα για την γρήγορη επικοινωνία και για την προώθηση να πάω με την Daria.
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.938
Like
7.305
Συνάντηση την Δευτέρα με την Daria,πρώτη φορά πελάτης στο γραφείο και εμπιστεύτηκα την Τεα που μου πρότεινε την Daria. Ενώ άργησα λιγο να βρεθώ στον πριαμο στο Παγκράτι λόγω κίνησης η τεα ήταν πολυ κομπλέ και μόλις ενημέρωσα ότι έφτασα και πήγα στο δωμάτιο η κοπέλα έφτασε σε 5 λεπτά. Μια όμορφη γυναίκα λίγο κοντουλα για μένα αλλά πολύ ευγενική και δοτικη. Κάτσαμε λίγο να γνωριστούμε και μετά πήγαμε στο ντουζ όπου με περιποιήθηκε πολύ καλά και ήρθε η πρώτη πιστολια μετά από μια εξαίσια πίπα . Στην συνέχεια στο κρεβάτι για μασάζ που ήταν πολύ χαλαρωτικό κάνοντας με να ηρεμήσω και να χαλαρώσω πολύ κοντά στα 45 λεπτά κράτησε το μασάζ που η daria περιποιήθηκε όλο μου το σώμα μέχρι να φτάσει στο αυτί μου και να πει να γυρίσω ώστε να συνεχίσουμε στο στήθος το οποίο με περιποιήθηκε πολύ καλά με ωραίο μασάζ και μετά ήρθε η ώρα για μια ωραία πίπα με θέα την κολάρα της και μετά από λίγα λεφτά ήρθε και η δεύτερη πιστόλια . Στο μπανιο για να φύγουν τα λάδια λίγη κουβέντα και μετά στο κρεβάτι για να κάτσουμε λίγο να χαλαρώσουμε και μετά η Daria με περιποιήθηκε με ένα ωραίο ισπανικό και μια ωραία πίπα μέχρι να φτάσει η ώρα της αποχώρησης. Μπορώ να πω ότι έμεινα πολύ ικανοποιημένος και σίγουρα θα ξανά συναντούσα την Daria αλλά δυστυχώς φεύγω πάλι πίσω ολλανδια. Ευχαριστώ και την Τεα για την γρήγορη επικοινωνία και για την προώθηση να πάω με την Daria.
Αγαπημένε μου και πολύ αληθινό μου πλάσμα σε ευχαριστώ για τα τόσο όμορφα λόγια.
Πάνω από όλα χαίρομαι που το έγραψες και εσύ ότι πραγματικά τα κορίτσια ξέρουν μασάζ και όλο το υπόλοιπο πακέτο το χουμε και το δίνουμε όταν πρέπει όπως πρέπει.
Σε ευχαριστώ που βοηθάς με τόση υπέρ αναλυτική κριτική και όλοι σας βέβαια το κάνατε για να γνωρίζει ο κόσμος τι συμβαίνει πραγματικά και ποιες είμαστε.
Πάνω από όλα Χαίρομαι που πέρασες ωραία αλλά θα περάσεις και ακόμα καλύτερα και είναι υπόσχεση.
Να περάσεις όμορφα στην Ολλανδία και με προσμονή σε περιμένουμε να γυρίσεις πίσω να σε φροντίσουμε.
Άντε και για αυτούς που έχασαν και δεν πρόλαβαν...
Να δώσω και ένα δωράκι στον κόσμο επειδή δεν είδε την εξαίσια κολάρα της....
Τι να κάνουμε κάποιοι το αξίζουν κ έχουν προνόμια εδώ μέσα.
Φιλιά
Τεα
 

Συνημμένα

  • IMG-b5d66a2273021b279362b4cb3cd1ba58-V.jpg
    IMG-b5d66a2273021b279362b4cb3cd1ba58-V.jpg
    108,5 KB · Εμφανίσεις: 91
  • IMG-2e097a74b29182825c632edab0280631-V.jpg
    IMG-2e097a74b29182825c632edab0280631-V.jpg
    135,7 KB · Εμφανίσεις: 107
  • IMG-ea9dc6753c752bc7b0089cc0bf5cf0db-V.jpg
    IMG-ea9dc6753c752bc7b0089cc0bf5cf0db-V.jpg
    129,4 KB · Εμφανίσεις: 110
  • IMG-f2d6210d26b46809a2aa201abc7b91c1-V.jpg
    IMG-f2d6210d26b46809a2aa201abc7b91c1-V.jpg
    171,6 KB · Εμφανίσεις: 95

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom