Νέα

Sugar Dating Sites Η Απατη του αιωνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SMARTBOY
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 150
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Το μεταφερω απο το Thread του Puta

Για να ειμαι δικαιος σε σχεση Putanona Vs Seeking θα πω δυο... πραγματα
Μιλαω μονο για Ελληνιδες... για τιποτα αλλο και μονο για Sugar
Ασχετα που τα θεωρω σχεδον ολα τα Profile Fake χαχα
Το Puta εχει περιπου 2500 Γυναικεια Profile και Online Καθημερινα 80-170 Profile
To Seeking λιγοτερα απο 1000 και Online 15-30 Profile
Το Look και το Styl που μου αρεσει ειναι των "Κοριτσιων" 18-22 χρονων και οχι των "Γυναικων" 23+
Δηλαδη με λιγα λογια το Styl... Lolita
Το Seeking οτι εχει απο αυτο το ειδος ειναι Μετριες εως και Πολυ καλες σε ελαχιστες περιπτωσεις αλλα πολυ λιγες (Εως... και τιποτα)
Το Puta εχει αρκετες θα ελεγα Styl Lolita (Τωρα το αν θα την βρεις αυτο ειναι... αλλο θεμα χαχα)
Αν καποιος εχει τετοια Γουστα στο Puta ειναι καλυτερα τα πραγματα... με πολλα φραγκα ομως
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Τουλαχιστον στο Puta δεν υπαρχουν δηλωσεις οτι οι Γκομενες ηταν Καλυτερες* (Οτι περνας καλυτερα μαζι τους) απο τα Call Girls
Ενω στο Seeking κατα καποιο περιεργο τροπο συμβαινει... ακομα και αυτο


*Που αυτες που ειναι Online τις πιο πολλες φορες ειναι ...και οι χειροτερες
Διοτι πολυ απλα οι Ωραιες... ουτε καν μπαινουν
 

Iraklis_agg

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2023
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
190
Πόντοι
0
Μετά από 3 μηνες συλλογής αρκετων εμπειρειων στο seeking έκανα κατάθεση 50 ευρωπουλα στο lounona. Καλυτερα να τα πέταγα. Έχασα παρά πολύ χρονο να μιλάω με κοπελες προσπαθώντας να κανονίσω συνάντηση . Τελικα αποδείχθηκε ότι ήταν μποτακια που μου μιλούσαν προκειμένου να μου φάνε όλα τα Luns. Όπως και έγινε.
Παιδιά μακριά
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.341
Κριτικές
7
Like
2.848
Πόντοι
736
Εννοείται πως το Lunona είναι απάτη, σχεδόν όλα τα προφιλ έχουν από πίσω εκπροσώπους της εταιρείας.
Τα έχουμε γράψει αυτά...
 

Iraklis_agg

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2023
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
190
Πόντοι
0
Όταν έχει βαλτώσει το seeking αναγκαστικά ψάχνουμε και κάτι άλλο. Παλαιότερα έχω προσπαθήσει και τιντερ μπαντου να κλεισω ραντεβού με δωρακι χωρίς ιδιαίτερη επιτυχεια
 

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
327
Like
876
Πόντοι
81
Όταν έχει βαλτώσει το seeking αναγκαστικά ψάχνουμε και κάτι άλλο. Παλαιότερα έχω προσπαθήσει και τιντερ μπαντου να κλεισω ραντεβού με δωρακι χωρίς ιδιαίτερη επιτυχεια
Το seeking έχει βαλτώσει προ πολλού. μπαντου/τιντερ άμα στοχεύσεις 30+ χωρισμένες με παιδιά κάτι βγαίνει, αλλά τρως κράξιμο μετά που δεν τις έχεις αποκαταστήσει. Αλλά πρέπει να τους διαφημίσεις και λίγο χρήμα κιόλας.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.564
Κριτικές
15
Like
6.260
Πόντοι
8.345
δεν ειναι απαραιτητα bots στο λουνονα. και κανονικες κοπελες δεν εχουν λογο να κανουν ραντεβου οταν βγαζουν λεφτα οτα ανοιγουμε τις φωτος τους
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.341
Κριτικές
7
Like
2.848
Πόντοι
736
δεν ειναι απαραιτητα bots στο λουνονα. και κανονικες κοπελες δεν εχουν λογο να κανουν ραντεβου οταν βγαζουν λεφτα οτα ανοιγουμε τις φωτος τους
Το αποτέλεσμα είναι το ίδιο. Μηδέν εις το πηλίκο για μας, όλο το χαρτί για την εταιρεία.
 

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
327
Like
876
Πόντοι
81
δεν ειναι απαραιτητα bots στο λουνονα. και κανονικες κοπελες δεν εχουν λογο να κανουν ραντεβου οταν βγαζουν λεφτα οτα ανοιγουμε τις φωτος τους
Βαριέμαι να το ξαναγράφω.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.564
Κριτικές
15
Like
6.260
Πόντοι
8.345
Βαριέμαι να το ξαναγράφω.

ειναι γνωστα αυτα, απο περυσι γινεται κουβεντα εδω μεσα για το lunona
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom