Νέα

Στοίχημα

• Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

• Θα Κερδιζω

Ψήφοι: 311 32,3%
  • θα Χανω

Ψήφοι: 218 22,6%
  • Ειναι στημενα

Ψήφοι: 435 45,1%

• Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    964

TomK

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2018
Like
4
Πόντοι
0
Έχει κατεβάσει κανείς από εσάς την εφαρμογή Oddsium (AppStore / PlayStore); Είναι σαν το Betarades affiliates αλλά σε εφαρμογή και είναι πραγματικά πολύ καλό. Κατάφερα να συνδεθώ απευθείας σε όλους τους λογαριασμούς μου με τους bookmakers και δημιούργησα επίσης μερικούς νέους λογαριασμούς απλά από την προβολή σύγκρισης αποδόσεων για αγώνες. Ποντάρεις απευθείας από την εφαρμογή με bookmakers, κάνεις καταθέσεις κλπ.. Έχει μέχρι και τα live streams της Betsson, Stoiximan και Novibet μέσα!

Και έχουν επίσης ωραίες προσφορές σε ισχύ επίσης, αν και είναι το τέλος της σεζόν.

TomK

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2018
Like
4
Πόντοι
0
Αύριο λοιπόν είναι μια μεγάλη μέρα μπάσκετ στο Βερολίνο... Επειδή δεν είμαι ειδικός, έχω εμπιστοσύνη στις προβλέψεις μου στα bookmakers!

Φαίνεται πως ο Panathinaikos BC θα έπρεπε να περάσει και Olympiacos B.C. θα έχει περισσότερες δυσκολίες... Λίγη τύχη και θα δούμε έναν μεγάλο τελικό μεταξύ δύο ελληνικών ομάδων την Κυριακή!
Screenshot_20240523_102329_Oddsium.jpg
Screenshot_20240523_102343_Oddsium.jpg

TomK

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2018
Like
4
Πόντοι
0
Oddsium Hellas Landing Page

Αν δεν έχεις Nova συνδρομή, το live stream είναι στην εφαρμογή Oddsium... Μπορείς να δεις τα match και στην τηλεόραση σου αν θέλεις και να συνεχίσεις να ποντάρεις με οποιοδήποτε bookie.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom