Νέα

Σπέτσες baby!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
2 Μαΐ 2023
Μηνύματα
19
Like
58
Πόντοι
0
Με την πρώτη μου κοπέλα είχαμε κάνει σχεδόν τα πάντα στο κρεββάτι οπότε κάποια στιγμή βαρεθήκαμε και είπαμε να πειραματιστούμε κάνοντας <<παιχνίδια>>,Αναφέρω μερικά που θυμάμαι:
Είμαστε σε χοτελι στις Σπέτσες,καίγεται η λάμπα στο δωμάτιο και το λέμε στον ιδιοκτήτη,αυτός στέλνει τον βοηθό του,εναν ινδό,να την αλλαξει.
Πριν έρθει βάζει η δικιά μου ένα string βρακί και μια δικιά μου φανέλλα χωρις σουτιεν που κάλυπτε ίσα ίσα το κώλο,εγώ πάω και κρυβομαι στο μπανιο με μισάνοιχτη πόρτα,έρχεται αυτός με μια σκάλα και ανεβαίνει να αλλάξει τη λάμπα στο δωμάτιο.εκείνη τη στιγμή η κοπέλλα μου πάει και σκύβει επιδεικτικά μπροστά του δήθεν ότι ψαχνει κάτι στη βαλιτσα,βαζει αυτος τη λάμπα και το χέρι του αρχισε να τριβει το καβαλο.
Κατεβαινει λοιπον και πλησιαζοντας το κορίτσι βαζει το χέρι του στο κωλομέρι της,αυτη συνέχιζε να ψάχνει σαν να μην συμβαίνει τίποτα.Τότε βάζει και το δεύτερο χερι στο άλλο κωλομέρι και αρχιζει το μασάζ ,αυτη σηκώνεται και γυρίζοντας σηκώνει τη φανέλα.Τότε αυτος άρχισε να θηλάζει τα βυζια της έχοντας ένα χέρι στο κώλο και με το άλλο έτριβε το μουνί.Η δικιά μου ψιλοπάγωσε αλλά ανταποκρίθηκε και έχωσε το χέρι της μέσα απ το σορτς του.
Αυτό όλο κράτησε 7,8 λεπτά μέχρι που ο ινδός άρχισε να σπαρταράει:dancing:,σημάδι ότι έχυσε.Η δικιά μου καθ όλη τη διάρκεια γέλαγε σα χαζή .
Αφού έβγαλε το χέρι της και το σκούπισε στο σόρτς του:cheesy: της έδωσε ένα φιλί στο μάγουλο και έφυγε

Αυτο το σκηνικό το θυμάμαι χαρακτηριστικά γιατι ήταν το πρώτο μας
Αν θυμηθω θα σας πω κι άλλα,έχουν περάσει και +20 χρόνια

Υ.Γ:Τραβαγα και βίντεο με βιντεοκάμερα (κασσετα).Το που βρίσκεται η κασσέτα είναι άγνωστο
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.447
Πόντοι
506
Άργησες μια μέρα. Να μην ξαναεπαναλυφτεί :s&m_2:
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
2 Μαΐ 2023
Μηνύματα
19
Like
58
Πόντοι
0
:coffee:

Να ανεβει η κασσετα παρακαλω
Μου είχαν κάνει δώρο οι γονείς μου για τις πανελληνιες μια jvc βιντεοκάμερα σαν αυτη από τη ταινία επιστροφη στο μέλλον,επαιρνε μικρές κασσετες.Ευκαιρία για ανασκαφή στο παταρι στο πατρικό μου χαχαχ
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
2 Μαΐ 2023
Μηνύματα
19
Like
58
Πόντοι
0
Είχαμε βάλει κάποια όρια σε αυτα τα παιχνίδια,βασικά αυτή τα είχε βάλει:
Όχι γαμήσι,όχι φιλιά στο στόμα,όχι πίπες,όχι χύσια στη μάπα.Ναι στη μαλακία,ναι στο χούφτωμα από αγνώστους σε μ.μ.μ το οποίο ήταν δικιά μου ιδέα και της άρεσε,ναι στο παιχνίδι σε παραλίες γυμνιστων
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.652
Like
67.800
Πόντοι
12.756
Είχαμε βάλει κάποια όρια σε αυτα τα παιχνίδια,βασικά αυτή τα είχε βάλει:
Όχι γαμήσι,όχι φιλιά στο στόμα,όχι πίπες,όχι χύσια στη μάπα.Ναι στη μαλακία,ναι στο χούφτωμα από αγνώστους σε μ.μ.μ το οποίο ήταν δικιά μου ιδέα και της άρεσε,ναι στο παιχνίδι σε παραλίες γυμνιστων
πολυ "σφικτοι" και "μαζεμενοι" οροι ρε τυπε
Πως κι ετσι ; :coffee:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.165
Like
15.913
Πόντοι
3.556
Με την πρώτη μου κοπέλα είχαμε κάνει σχεδόν τα πάντα στο κρεββάτι οπότε κάποια στιγμή βαρεθήκαμε και είπαμε να πειραματιστούμε κάνοντας <<παιχνίδια>>,Αναφέρω μερικά που θυμάμαι:
Είμαστε σε χοτελι στις Σπέτσες,καίγεται η λάμπα στο δωμάτιο και το λέμε στον ιδιοκτήτη,αυτός στέλνει τον βοηθό του,εναν ινδό,να την αλλαξει.
Πριν έρθει βάζει η δικιά μου ένα string βρακί και μια δικιά μου φανέλλα χωρις σουτιεν που κάλυπτε ίσα ίσα το κώλο,εγώ πάω και κρυβομαι στο μπανιο με μισάνοιχτη πόρτα,έρχεται αυτός με μια σκάλα και ανεβαίνει να αλλάξει τη λάμπα στο δωμάτιο.εκείνη τη στιγμή η κοπέλλα μου πάει και σκύβει επιδεικτικά μπροστά του δήθεν ότι ψαχνει κάτι στη βαλιτσα,βαζει αυτος τη λάμπα και το χέρι του αρχισε να τριβει το καβαλο.
Κατεβαινει λοιπον και πλησιαζοντας το κορίτσι βαζει το χέρι του στο κωλομέρι της,αυτη συνέχιζε να ψάχνει σαν να μην συμβαίνει τίποτα.Τότε βάζει και το δεύτερο χερι στο άλλο κωλομέρι και αρχιζει το μασάζ ,αυτη σηκώνεται και γυρίζοντας σηκώνει τη φανέλα.Τότε αυτος άρχισε να θηλάζει τα βυζια της έχοντας ένα χέρι στο κώλο και με το άλλο έτριβε το μουνί.Η δικιά μου ψιλοπάγωσε αλλά ανταποκρίθηκε και έχωσε το χέρι της μέσα απ το σορτς του.
Αυτό όλο κράτησε 7,8 λεπτά μέχρι που ο ινδός άρχισε να σπαρταράει:dancing:,σημάδι ότι έχυσε.Η δικιά μου καθ όλη τη διάρκεια γέλαγε σα χαζή .
Αφού έβγαλε το χέρι της και το σκούπισε στο σόρτς του:cheesy: της έδωσε ένα φιλί στο μάγουλο και έφυγε

Αυτο το σκηνικό το θυμάμαι χαρακτηριστικά γιατι ήταν το πρώτο μας
Αν θυμηθω θα σας πω κι άλλα,έχουν περάσει και +20 χρόνια

Υ.Γ:Τραβαγα και βίντεο με βιντεοκάμερα (κασσετα).Το που βρίσκεται η κασσέτα είναι άγνωστο
τύπε με το μπαρδον, μηπως δεν υπαρχει κοπελα και ησουν μονο εσυ ο ινδοπακης και η χαλασμένη λάμπα; με ολο το σεβασμό ρωταω γιατι μια χούφτα ποστ εχεις στο σαη ολα για μαυρο κρέας :undecided::undecided::undecided: χωρις εξαιρεση.
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
697
Κριτικές
26
Like
3.400
Πόντοι
1.436
Κλαίω λέμε
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
776
Like
1.113
Πόντοι
206
Μην δείτε κανέναν Ινδό να γαμαει κατευθείαν να βγάλετε πούστη τον γκόμενο της
Δεν γαμάνε οι Ινδοί
Εχουνε πρόβλημα υπογεννητικότητας

Γνωστό σε όλο τον πλανήτη.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.697
Κριτικές
3
Like
4.161
Πόντοι
456
Ρε μαλάκες το έχουμε πει χίλιες φορές μην γαμάτε την εβδομάδα μόνο Κυριακή τέτοια θέματα.Και επιπλέον το έχω ξαναπεί λέτε που λέτε φανταστικές ιστορίες για να δείτε πόσο αγάμητοι είστε που δεν βαράτε ούτε μαλακία στον καμπινέ.Πριν 20 χρόνια δούλευε Ινδός σε τουριστικά καταλύματα στη Σκιάθο.Πόσες μαλακίες;Και ο Ινδός ευγενικότατος της έδωσε και φιλί.Αδιάβαστος.Κάτσε δες τις ταινίες τις Εμανουέλας τις παλιές με τη Σίλβια Κριστέλ και ξαναέλα να γράψεις.Κόβεσαι.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.966
Κριτικές
9
Like
3.281
Πόντοι
456
δεν τσουλαει
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
421
Κριτικές
1
Like
1.062
Πόντοι
201
Είμαστε σε χοτελι στις Σπέτσες,καίγεται η λάμπα στο δωμάτιο και το λέμε στον ιδιοκτήτη,αυτός στέλνει τον βοηθό του,εναν ινδό,να την αλλαξει.

Ολόκληρος μαντράχαλος δεν ξέρεις να αλλάξεις μία λάμπα; Και φώναξες τον βοηθό του ιδιοκτήτη;
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.733
Κριτικές
56
Like
17.905
Πόντοι
13.636
Είχαμε βάλει κάποια όρια σε αυτα τα παιχνίδια,βασικά αυτή τα είχε βάλει:
Όχι γαμήσι,όχι φιλιά στο στόμα,όχι πίπες,όχι χύσια στη μάπα.Ναι στη μαλακία,ναι στο χούφτωμα από αγνώστους σε μ.μ.μ το οποίο ήταν δικιά μου ιδέα και της άρεσε,ναι στο παιχνίδι σε παραλίες γυμνιστων
Βυζομαλακία ήταν στα ναι ή στα όχι τύπε μου ?
Χύσιμο στα πατουσάκια από λάθρους ? :think:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.514
Πόντοι
2.256
Ινδός επιβήτορας;;;; :think:
Πού τα σκέφτεστε ρε σατανάδες;;;;
:cheesy::cheesy::cheesy:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.168
Like
15.821
Πόντοι
3.656
Υ.Γ:Τραβαγα και βίντεο με βιντεοκάμερα (κασσετα).Το που βρίσκεται η κασσέτα είναι άγνωστο
Ήταν πολύ διακριτικές οι βίντεο κάμαρες, οπότε πέρναγες απαρατήρητος

maxresdefault.jpg
 

Zeus07

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2020
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
515
Πόντοι
21
Ερωτικές ιστορίες είναι η κατηγορία, όχι φανταστικές ιστορίες. Μέχρι την ομόνοια για κάνα πάκι σε βλέπω μπρο να πηγαίνεις εσυ.Σπετσες ούτε στον ύπνο σου δε τις έχεις δει , καλά για γκόμενα να χεις ή ειχες, ταινία επιστημονικης φαντασίας, κάνει μπαμ με αυτά που γράφεις. Αγαμητος και με φαντασία ανωμαλίας.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.245
Κριτικές
110
Like
17.706
Πόντοι
20.686
Περιμένουμε την κασέτα που σε πηδάει ο σκούρος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom