Νέα

Σχολιασμός ημερησίων ενημερώσεων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 267K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.816
Κριτικές
101
Like
47.584
Πόντοι
21.661
δεν εντυπωσιαζομαι ευκολα τυπε... εισαι αρκετα αχρηστος για να τα καταφερεις

για να σε δω τι μπορεις να κανεις ομως.

το ποιος ειναι αχρηστος, φανηκε απο τα πρωτα μηνυματα pourboirακια λελο.
μεχρι τις αμυγδαλες εφτασε.
δε σε βλεπω σε φορμα ομως, τι εγινε ξεφορτιστηκες ???
μηπως να ξαναπας για... η' εκλεισε το μαγαζακι για σημερα????
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.204
Κριτικές
496
Like
62.937
Πόντοι
39.662
το ποιος ειναι αχρηστος, φανηκε απο τα πρωτα μηνυματα pourboirακια λελο.
μεχρι τις αμυγδαλες εφτασε.
δε σε βλεπω σε φορμα ομως, τι εγινε ξεφορτιστηκες ???
μηπως να ξαναπας για... η' εκλεισε το μαγαζακι για σημερα????

μου ειπε καποιος οτι δε εχει νοημα να ασχολεισαι με το μαλακα  :jerking: , εσενα δηλαδη .

εκατσα το σκεφτηκα το φιλοσοφησα και ειχε δικιο...

εισαι πολυ λιγος για να ασχολουμε μαζι σου...

παιξε μπαλα με το segovlax και το αλλο το κλωναρι τον claimain...

αν δεν ταιριαζατε δε θα συμπεθεριαζατε  :2funny: :2funny: :2funny:





 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.816
Κριτικές
101
Like
47.584
Πόντοι
21.661
μου ειπε καποιος οτι δε εχει νοημα να ασχολεισαι με το μαλακα  :jerking: , εσενα δηλαδη .

εκατσα το σκεφτηκα το φιλοσοφησα και ειχε δικιο...

εισαι πολυ λιγος για να ασχολουμε μαζι σου...

παιξε μπαλα με το segovlax και το αλλο το κλωναρι τον claimain...

αν δεν ταιριαζατε δε θα συμπεθεριαζατε  :2funny: :2funny: :2funny:

αυτος ο καποιος,
σου τα'πε αφου ειδε τα φυκια και τις μαλακιες που αραδειασες η' μετα???
τραβα στο μαγαζακι σου μωρη σουρλουλου που θες να μας αραδειασεις επιπλεον και τα φιλοσοφικα της σουφρας σου.
και που'σαι.... σε φορμαρει και αυτος τουλαχιστον η' τζαμπα τη βγαζει ???
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.204
Κριτικές
496
Like
62.937
Πόντοι
39.662
αυτος ο καποιος,
σου τα'πε αφου ειδε τα φυκια και τις μαλακιες που αραδειασες η' μετα???
τραβα στο μαγαζακι σου μωρη σουρλουλου που θες να μας αραδειασεις επιπλεον και τα φιλοσοφικα της σουφρας σου.
και που'σαι.... σε φορμαρει και αυτος τουλαχιστον η' τζαμπα τη βγαζει ???


:tired: :tired: :tired:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.849
Κριτικές
6
Like
9.188
Πόντοι
1.686

Τσακωθείτε, αλλά

μη μαλώνετε !  :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε παιδιά , η μοντέλα Λίζα από Φυλής 54 , πήρε
οριστική μεταγραφή στο φυλής 71 ;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.816
Κριτικές
101
Like
47.584
Πόντοι
21.661
Ρε παιδιά , η μοντέλα Λίζα από Φυλής 54 , πήρε
οριστική μεταγραφή στο φυλής 71 ;

αν σου περισσευουν και σενα 20euros (οπως περισσευανε και τα 50 του pourboirακια (aka της δημητρουλας) μας που εκανε τη φοβερη-τρομερη-επικη κληρωση που δεν δηλωσε συμμετοχη σχεδον κανεις βεβαια  :tooth:) και θελεις να τα φυτιλιασεις, ναι εκει ειναι πλεον.
βεβαια εξαρταται και το τι παιχτης εισαι.
αν εισαι κατω του 10λεπτου και δεν την εχεις τιμησει, να πας εννοειται.
εστω για μια φορα αξιζει για το ημερολογιο σου.
αν εισαι πανω ομως, καλυτερα ξανασκεψου το.
τα εχουμε πει στις ενημερωσεις αν παρακολουθεις.
εγω ιδιως πολλακις.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Πιστεύετε ότι η βιασύνη πολλών τσατσάδων αποδίδεται στο να βγάλουν όσο το δυνατόν περισσότερα 3ευρα; Ή φοβούνται τα αφεντικά τους που ισχυρίζονται ότι τις παρακολουθούν από τις κάμερες;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.816
Κριτικές
101
Like
47.584
Πόντοι
21.661
λοιπον αποφασισα να γραφω εδω πλεον για τσαρκες-ενημερωσεις μου, ωστε να εχω στο χερι μου τους παπατζηδες, προμοτορες, ρουφιανους κλπαδες, που δεν παραδεχονται τη μαλακια τους και να τους πετοσοκοβω πολυ σχολαστικα... εφοσων δεν ειναι "ΒΑΣΙΚΟ" θρεντ.
ολα τιμια λοιπον.

περασα και ειδα για την ιστορια.

στη φυλης
- 54 οροφος αναστασια = ζαμπονοειδες, νταρντανοειδες και αδιαφορο μπαζακι και η αλλη γνωστη μετριομπαζοκατασταση που παιζει τωρα και δε θυμαμαι το ονομα της (οχι η αλεξανδρα)
- 56 μαιρη = μελαχρινο χοντροειδες μπαζο με μικρα βυζια κιολας.
- 66 αριστερα κλαουντια μαυρουλα = παραδοξως σημερα την ειδα πιο καλη σωματικως, φοραγε και ενα σετ εσωρουχων καλυτερο απο την προηγουμενη φορα και ισως την ανεβασε λεβελ.
θα δειξει και ισως τιμηθει.
- 84 ισογειο ναντια (εχω κριτικη)
- 84 οροφος φολ/αννα ταϊ που εχει βαλει φρι πιπα στο προγραμμα της πλεον (εχω κριτικη)
- 86 ισογειο σαρα/σαριτα μελαχρινη μικροσκοπικη ομορφη σχετικα λατινα, φυσικο μικρο βυζι, ωραιο μαλακο ζυμαροειδες κωλαρακι, πιπα με προφυλαξη, που τιμηθηκε με μετριες εντυπωσεις, αλλα δε σηκωνει κριτικη. δεν ειχε καποιο ενδιαφερον δηλαδη. μια τυπικη και μετρια συνευρεση που δε θα ξαναγινει.
γενικα οι λατινες για μενα ειναι μετριοτατες στο σερβις τους, συμφωνα με αυτες που εχω περασει.
φαινεται απο το αοσμο και αδιαφορο σαλονι τους.
θελω να δοκιμασω δυο-τρια ωραια μωρακια τωρα που παιζουν παραταυτα, αν τα πετυχω (τονια-ελισα-ξενια απο τα 86αρια παν/κατ).
μοναδικη τοπ εξαιρεση, ειναι η μισελινα απο τα λιοσιων 73αρια (εχω κριτικη).
- 86 οροφος μελισα = μελαχρινη λατινιτσα και αυτη με ωραιο κορμι, καλη σχετικα φατσα, αλλα αοσμο σαλοναρισμα που δε με επεισε με τιποτα.
ξαναλεω οτι αυτες οι λατινες ισως ειναι στουδιοκοριτσα που παιζουν εναλλαξ και ειναι στη γυρα.
- 71 ρωξαννη (εχω κριτικη) και νικολ η οποια ειναι η παλια που δουλευε εκει προ καραντινας και απλα εχει παρει αρκετα κιλα.
μετρια συνευρεση οταν ηταν αδυνατη και παντελως ακυρη εικονα τωρα οπως εχει γινει.
- 69 βικυ = ρωφος πλαστικομουρα με τα φουντωτα παντοφλακια της και ολγα = αδιαφορο και μετριοτατο μπαζακι.
- 65 σκαλακια οι 2 χριστινες για τις οποιες εχω και για τις δυο κριτικες (κρυφο ταλεντακι/θεμα χρονου)
- 65 οροφος κατια (εχω κριτικη πλεον)

στη διδυμου
- 8 ελενη = ξανθια μιλφοκατασταση, καλη για την ηλικια της θα ελεγα, οχι μπαζο.
εμενα δε με επεισε παντως, γιατι προτιμω την βερονικα που απουσιαζε.
με καβλαντισε να τη δοκιμασω και αυτη παντως...

στη φιλιππιδου
- 11 οροφος μονικα = μελαχρινο ζαμπονοειδες αδιαφορο μπαζακι.
- 11 ισογειο καρολινα απο τα φωκαιας 27αρια. οπως εγραψα εχει παρει κιλα δυστυχως και παει για φακλανοποιηση δυστυχως, ενω παλια που ειχε χασει κιλα, ηταν πολυ δυνατο χαρτι (εχω κριτικη).

στη μαραθωνος
- 59 αριστερα κερι = καστανη, μετριου αναστηματος, αδυνατο κορμι με λιγο μεγαλη περιφερεια, καλη σχετικα φατσα, αλλα δε με επεισε για τα ενδοτερα και δε μου εκανε και σωματικως επισης.
- 59 μεσαιο οροφος μαρσελα (εχω κριτικη)

αυτα τα λιγα στην πρωτη βαρδια ενεκα δουλειας εκει στα περιξ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Milfomaniac

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
996
Κριτικές
133
Like
16.927
Πόντοι
19.306
λοιπον αποφασισα να γραφω εδω πλεον για τσαρκες-ενημερωσεις μου, ωστε να εχω στο χερι μου τους παπατζηδες, προμοτορες, ρουφιανους κλπαδες, που δεν παραδεχονται τη μαλακια τους και να τους πετοσοκοβω πολυ σχολαστικα... εφοσων δεν ειναι "ΒΑΣΙΚΟ" θρεντ.
ολα τιμια λοιπον.

περασα και ειδα για την ιστορια.

στη φυλης
- 54 οροφος αναστασια = ζαμπονοειδες, νταρντανοειδες και αδιαφορο μπαζακι και η αλλη γνωστη μετριομπαζοκατασταση που παιζει τωρα και δε θυμαμαι το ονομα της (οχι η αλεξανδρα)
- 56 μαιρη = μελαχρινο χοντροειδες μπαζο με μικρα βυζια κιολας.
- 66 αριστερα κλαουντια μαυρουλα = παραδοξως σημερα την ειδα πιο καλη σωματικως, φοραγε και ενα σετ εσωρουχων καλυτερο απο την προηγουμενη φορα και ισως την ανεβασε λεβελ.
θα δειξει και ισως τιμηθει.
- 84 ισογειο ναντια (εχω κριτικη)
- 84 οροφος φολ/αννα ταϊ που εχει βαλει φρι πιπα στο προγραμμα της πλεον (εχω κριτικη)
- 86 ισογειο σαρα/σαριτα μελαχρινη μικροσκοπικη ομορφη σχετικα λατινα, φυσικο μικρο βυζι, ωραιο μαλακο ζυμαροειδες κωλαρακι, πιπα με προφυλαξη, που τιμηθηκε με μετριες εντυπωσεις, αλλα δε σηκωνει κριτικη. δεν ειχε καποιο ενδιαφερον δηλαδη. μια τυπικη και μετρια συνευρεση που δε θα ξαναγινει.
γενικα οι λατινες για μενα ειναι μετριοτατες στο σερβις τους, συμφωνα με αυτες που εχω περασει.
φαινεται απο το αοσμο και αδιαφορο σαλονι τους.
θελω να δοκιμασω δυο-τρια ωραια μωρακια τωρα που παιζουν παραταυτα, αν τα πετυχω (τονια-ελισα-ξενια απο τα 86αρια παν/κατ).
μοναδικη τοπ εξαιρεση, ειναι η μισελινα απο τα λιοσιων 73αρια (εχω κριτικη).
- 86 οροφος μελισα = μελαχρινη λατινιτσα και αυτη με ωραιο κορμι, καλη σχετικα φατσα, αλλα αποσμο σαλοναρισμα που δε με επεισε με τιποτα.
- 71 ρωξαννη (εχω κριτικη) και νικολ η οποια ειναι η παλια που δουλευε εκει προ καραντινας και απλα εχει παρει αρκετα κιλα.
μετρια συνευρεση οταν ηταν αδυνατη και παντελως ακυρη εικονα τωρα οπως εχει γινει.
- 69 βικυ = ρωφος πλαστικομουρα με τα φουντωτα παντοφλακια της και ολγα = αδιαφορο και μετριοτατο μπαζακι.
- 65 σκαλακια οι 2 χριστινες για τις οποιες εχω και για τις δυο κριτικες (κρυφο ταλεντακι/θεμα χρονου)
- 65 οροφος κατια (εχω κριτικη πλεον)

στη διδυμου
- 8 ελενη = ξανθια μιλφοκατασταση, καλη για την ηλικια της θα ελεγα, οχι μπαζο.
εμενα δε με επεισε παντως, γιατι προτιμω την βερονικα, που απουσιαζε.

στη φιλιππιδου
- 11 οροφος μονικα = μελαχρινο ζαμπονοειδες αδιαφορο μπαζακι.
- 11 ισογειο καρολινα απο τα φωκαιας 27αρια. οπως εγραψα εχει παρει κιλα δυστυχως και παει για φακλανοποιηση δυστυχως, ενω παλια που ειχε χασει κιλα, ηταν πολυ δυνατο χαρτι (εχω κριτικη).

στη μαραθωνος
- 59 αριστερα κερι = καστανη, μετριου αναστηματος, αδυνατο κορμι με λιγο μεγαλη περιφερεια, καλη σχετικα φατσα, αλλα δε με επεισε για τα ενδοτερα και δε μου εκανε και σωματικως επισης.
- 59 μεσαιο οροφος μαρσελα (εχω κριτικη)

αυτα τα λιγα στην πρωτη βαρδια ενεκα δουλειας εκει στα περιξ.
Διδύμου 8. Κι εγώ την Βερόνικα προτιμώ που είναι πιο προστυχόφατσα. Πάντως και η Ελένη καλή είναι. Προσωπικά τις παίρνω πάντα παρτούζα. Αν λείπει η μία φεύγω. Στο δωμάτιο είναι πολύ καλές, πάντα χαμογελαστές με την πλάκα τους και ποτέ δεν βιάζονται. Οπότε προτείνω να τις πάρεις παρτούζα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.816
Κριτικές
101
Like
47.584
Πόντοι
21.661
Διδύμου 8. Κι εγώ την Βερόνικα προτιμώ που είναι πιο προστυχόφατσα. Πάντως και η Ελένη καλή είναι. Προσωπικά τις παίρνω πάντα παρτούζα. Αν λείπει η μία φεύγω. Στο δωμάτιο είναι πολύ καλές, πάντα χαμογελαστές με την πλάκα τους και ποτέ δεν βιάζονται. Οπότε προτείνω να τις πάρεις παρτούζα.
ωραιος μαν, αλλα προσωπικα, δεν ειναι οι κοπελες που μου βγαζουν γουστα για παρτουζα.
θελω κατι εκφυλο για παρτουζα και πιο νεανικο εννοειται.
θα προτιμουσα ιρινουσκα με μαρινα με τα φτερα, το μετριο τσιγγανακι που ειπε ο γνωστος παπατζης δηλαδη, που ειναι και παλιος κιολας.:confused:
αυτες μου βγαζουν τρελα γουστα συμφωνα με τις κριτικες μου.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.816
Κριτικές
101
Like
47.584
Πόντοι
21.661
στη φυλης
- 54 οροφος αναστασια = ζαμπονοειδες, νταρντανοειδες και αδιαφορο μπαζακι και η αλλη γνωστη μετριομπαζοκατασταση που παιζει τωρα και δε θυμαμαι το ονομα της (οχι η αλεξανδρα)

- 84 ισογειο ναντια (εχω κριτικη)
επειδη τωρα γυρισα σπιτι, κανω καποιες διορθωσεις.
- 54 οροφος αναστασια και ιζαμπελλα (τωρα τη θυμηθηκα)
και
- 84 ισογειο ντιανα και οχι ναντια (παιχτηκε μαλακια με το πληκτρολογιο).
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.816
Κριτικές
101
Like
47.584
Πόντοι
21.661
Το μόνο που έχω να δηλώσω είναι ένα μεγάλο μπράβο για την ακέραιη (κι απαλλαγμένη από δεκανικισμούς) εξαιρετική ενημέρωσή σου. :respect: Μαζί με τον ποιητή και καλλιτέχνη Borgia21, αποτελεις φάρο ελπίδας
και πόλο έλξης για τους τυραννισμένους και άμοιρους :confused: που ψάχνουν σαν καταραμένοι να μουσκέψουν
την βέργα τους, στα σακατεμένα πορνατζίδικα. :2funny: Δεν μπορώ όμως να πω, όλα τα μέλη καάάάάάάάτι προσφέρουν κι αυτά στο νήμα της ενημέρωσης :confused: και σίγουρα κουράζονται να βλέπουν πόρνες
που μοιάζουν με...

H0tlnKg.gif


Ας περάσουμε ευθύς αμέσως στην σχολιασμό μιας που το θρεντ, αυτό κι έχει ως αντικείμενο!!!

giphy.gif


Στο 86 όροφο καλά έκανες κι έφυγες με την Μελίνα διότι κοιμάται όρθια και βαριέται ενώ ως έμπειρος
που είσαι ορθώς αναφέρεις στο 84 όροφο την Άννα ως φόλα, όπου ακόμα αναζητείται πελάτης
που πέρασε καλά :confused: σε συνδυασμό με το μόνιμο κοπάνημα πόρτας του μαγαζιού. :badair:

Γεγονός σποτελεί ότι στα 84 και 86 την τελευταία φορά που πέρασε κάποιος καλά με νορμάλ σνθρώπινο χρόνο ήταν επί δραχμών. :2funny: Στην Διδύμου ήσουν τυχερός αλλά και μέγας γνώστης που δεν έφθειρες
τα παπούτσια σου να πας στο 27 και να ξεράσεις με τις χοντρέλες αλλά μάλλον θα ήταν κλειστό.
Συμφωνώ απόλυτα με την άκυρη εικόνα που βγάζει η Νικόλ στο 71 ενώ ορθώς αναφέρεις ότι η Καρολίνα
στο Φ11 ισόγειο, πάει για φακλανοποίηση. :confused:
Ήδη τετραγωνίζει το κεφάλι της λόγω πάχυνσης στα μάγουλα σαν χαμστεράκι. :2funny:
Τέλος στο 69 που πήγες, τσάμπα ο κόπος πλέον αφού τα έχουμε πει. Πως κατάντησε έτσι η Φυλής; :badair:
απορώ που βλέπουν ωραίες οι σημερινοί περιπλανώμενοι μάρτυρες που την περπατούν και γράφουν διθυράμβους. :confused: Που είναι η το διαμάντι Σαμπρίνα από Λιοσίων 278 που πήγε Φυλής 59 και έπρεπε
να πα-ρα-κα-λέ-σει κάποιος για να μπει σειρά να γαμήσει; που είναι η υπέροχη Ντέπυ με το χρυσό φίδι τατουάζ στο 65; που είναι το αεροπλάνο Μιλένα στον όροφο του 71 που θα έπρεπε να απαγορευτεί η χρήση του ονόματος εδώ και χρόνια :confused: μιας που θεωρείται γυναικάρα (θα σκίσω τα ρούχα μου)
το δίποδο μπαλόνι :2funny: από το δρακουλόσπιτο Διδυμου 27 όπως και η μπουχέσα Μπάρμπορα από το Βέργας 6 ή η πλαστικόβυζη αγριομούρα τάπα Εβελίνα από όροφο Περγάμου 1 με το κακοφτιαγμένο σκληρό βυζί :2funny:
και την πατομπούκαλη τσατσά σωματοφύλακα :confused: που τόσοι πολλοί συναγωνιστές έχουν παράπονα:badair:
που είναι η μικροσκοπική τσαχπίνα Πολωνέζα Ελενίτσα από το Φυλής 86Β που γινόταν χαμός στην βάρδια της ή η αρχοντομουνάρα Γερμανίδα Κόνι από το 54 που τώρα έχει καταντησει καφενείο :2funny: με κάτι ξινόφατσες; άσε ρε, ας γκρεμιστεί ο κωλ΄όδρομος να τελειώνουμε με τα ναυάγια που κουβαλήθηκαν
εδώ και χρόνια.

bulldozer-construction.gif


Έτσι έχει το μενού φουκαρά αναγνώστη. Τώρα μάλιστα θα σκας 30 ευρώ.
Έρχεται το τέλος. Μια πραγματική Πομπηία φίλοι μου ξεκινά αλλά δυστυχώς και πάλι θα πηγαίνετε
κάποιοι υποτακτικοί ακόμα και 100 ευρώ/λεπτό να πάει η τιμή διότι πολύ απλά...αυτοί είστε!

:hi:
παιχταρα μου σορρυ, αλλα δεν ειμαι τοσο παλιος και δε ξερω καμια απο ολες αυτες που ειπες.:lipsrsealed:
παρολα αυτα, πολλα συγχαρητηρια για τις γνωσεις και ελπιζω να δωσεις και αλλες στην πορεια, αρα να μεινεις εδω δηλαδη, για να γραφουμε τα πραγματα οπως εχουν και οχι να χαϊδευουμε αυτακια.
θα διαφωνησω μονο στο οτι υπαρχουν ακομα αξιολογες κοπελες, αλλα ειναι λιγες και θελει ρισκο και εμπειρια σαφως.
βγαζω εξω τα γουστα αποδοσης, για ευνοητους λογους.
:hi:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.816
Κριτικές
101
Like
47.584
Πόντοι
21.661
Στο μεταξύ είδα και το σαπίδι Μαγνησίας 23 που έχει γκρεμιστεί εδώ και χρόνια κι έβαλα τα γέλια.
Βέβαια, με τα σημερινά δεδομένα και παρά το γεγονός ότι έφερνε ναυάγια, θα δούλευε μέχρι κι αυτό
καθώς αρκετοί θα έβλεπαν κούκλες! :2funny:
:tooth:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.816
Κριτικές
101
Like
47.584
Πόντοι
21.661
Α...μην ξεχάσω, το Φυλής 105 ήταν ανοικτό με την ξανθιά Όλγα. Ξινή σπασμένη φάτσα με χωνευτό κώλο
και περπάτημα πάπιας. Ελεύθερο τρομπόνι.
οταν ειχα παρει την νικολ απο το φυλ.69 σκαλακια, μου ειχε πει οτι θα δουλευε εκει οταν θα ξανα-ανοιγε.
για να δουμε αν θα σκασει οντως η' οχι... μπας και καλυτερεψει δηλαδη.
επισης ο τσατσος που δουλευε στο 105 αριστερα (πριν κλεισει), ειναι στο μαραθωνος 59 αριστερα.
αρα μπορει και να παιξει νταραβερι μεταξυ τους λογικα.
την επομενη φορα που θα τονε πετυχω, θα τονε ρωτησω για μια ελενη που ειχε σκασει στο 105 και δουλεψε με αυτον για λιγο καιρο.
ενα μοντελακι μουρλια, εχω και κριτικη (Ελενιτσα ρωσικη μουνιτσα)
εκατσε λιγο απο οσο θυμαμαι και χαθηκε.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
52
Like
16.376
Πόντοι
9.426
οταν ειχα παρει την νικολ απο το φυλ.69 σκαλακια, μου ειχε πει οτι θα δουλευε εκει οταν θα ξανα-ανοιγε.
για να δουμε αν θα σκασει οντως η' οχι... μπας και καλυτερεψει δηλαδη.
επισης ο τσατσος που δουλευε στο 105 αριστερα (πριν κλεισει), ειναι στο μαραθωνος 59 αριστερα.
αρα μπορει και να παιξει νταραβερι μεταξυ τους λογικα.
την επομενη φορα που θα τονε πετυχω, θα τονε ρωτησω για μια ελενη που ειχε σκασει στο 105 και δουλεψε με αυτον για λιγο καιρο.
ενα μοντελακι μουρλια, εχω και κριτικη (Ελενιτσα ρωσικη μουνιτσα)
εκατσε λιγο απο οσο θυμαμαι και χαθηκε.
Όντως Μαραθώνος, Βέργας 3 και 105 έχουν συνεργασία!
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.062
Κριτικές
56
Like
19.451
Πόντοι
13.636
Ωραίο το θρεντ σχολιασμού και τώρα με τον ακέραιο παπαφίλιπς πλάι μου, έχει αξια η όλη προσπάθεια.
Έτσι κι αλλιώς τα μπουρδέλα καταρρέουν οπότε ας θυμόμαστε τις καλές εποχές να μην τυραννιόμαστε
κι άδικα μέσα στο κρύο. :confused: Ελάτε να σύρουμε τον χορό! Αν έρθει καμιά της προκοπής, θα σας το πούμε!
Που λέτε φίλοι μου, στην παλιά Φυλής (εκτός από κάποιες μουνάρες με φοβερές υπηρεσίες
...τι να πρωτοθυμηθώ...που έχω αναφέρει άνωθεν) δούλευε κι η Τζένη Χειλουδάκη με την Άντζελα Γιάννου (εγχειρισμένες τρανς κι οι δύο όπου η δεύτερη είχε παίξει και σε τσόντες όπως γνωρίζουμε).
Η πρώτη στο 218 κι η δεύτερη στο 214.
Με την βοήθεια της google, ιδού οι δύο φωτογραφίες (πιο πρόσφατες) από το 2019
όπου βέβαια ήδη είχαν κλείσει.

1.png


2.png



Εν ολίγοις η Φυλής, ήταν σαν ντεφιλέ μεγάλων ονομάτων προς κάθε γούστο.
Τώρα είναι κωλοχανείο και φακλανάδικο. :confused:
Επίσης είχε τιγκάρει η γη στις υπερ-μουνάρες όπου κάποιες είχαν καλές υπηρεσίες
παρόλο που οι υπερ-τέλειες συνήθως δεν κάνουν πολλά. Δυστυχώς κι οι πλουσιότερες υπηρεσίες
του πρόσφατου σήμερα με τις μετριότητες, σκάρτεψαν κι έχουμε πέσει πλέον σε βούρκο βιασύνης, αχρηστίας και φολομπαζίασης. :2funny: Τέτοιες γυναίκες σαν τότε, δεν υπάρχει καμία περίπτωση να δούμε πουθενά πια, ούτε στην φαντασία μας.

Αχαρνών 343 δίπλα στο παλιό μου σπίτι. Κάτι μεταξύ στούντιο και κυριλέ μπουρδέλο. Υπερ-μουνάρες!
Το έφαγαν κι αυτό όπως κι άλλα. Ιδού μία φώτο του 2019 (κλειστό) με την βοήθεια της google.

3.png


Αν προχωρήσετε τώρα προς τα αριστερά στην γωνία έχει ένα σουβλατζίδικο άσχετο με το θέμα
(λέγεται grilllo s) αλλά θα αναφέρω κάτι για να δούμε πόσο πολύ πίσω πάει το θέμα. :confused:
Ιδού το τωρινό σουβλατζίδικο πάντα με την βοήθεια της google. Δεν έχει αλλάξει.

4.png


Για την ιστορία λοιπόν, εκείνη την εποχή που δούλευε αυτό το σεξάδικο, δεν υπήρχε καν αυτό
το σουβλατζίδικο εκεί αλλά ένα άλλο κοτοπουλάδικο με αμερικάνικο στυλ, αργότερα το πήρε κάποιος
που το έκανε σουβλατζίδικο, ονομάζοντάς το grillo και δίπλα ακριβώς ο ίδιος άνοιξε κι ένα ζαχαροπλαστείο
που το ονόμασε Αρχοντικόν. Ακριβώς τα ίδια μαγαζιά άνοιξε και στην Πατησιών 212 όπως βλέπετε εδώ.

5.png


Διακρίνετε την ονομασία grillo κι όχι grillo s. Στην πορεία τα έκλεισε και τα 4 (2 στην Αχαρνών και 2 στην Πατησίων) κι αυτοί που ήρθαν, κράτησαν μόνο το σημερινό με την ονομασία grillo s.
Τώρα πια σχεδόν δεν φαίνονται οι επιγραφές. Φανταστείτε ότι όλα αυτά είναι κλειστά 20 χρόνια και βάλε. Πόσο πίσω λοιπόν έχουμε πάει για να βρούμε υπερ-μουνάρες στην ιστορία του αγοραίου. :confused:

Και βέβαια δεν πρέπει να παραλείψουμε το μαγαζί με τον στόλο υπερ-μουνάρων στην Αριστοτέλους 142
και Πιπίνου όπου βέβαια το έκλεισαν κι αυτό. Επίγειος παράδεισος και με καλές υπηρεσίες.
Ιδού κι η φωτογραφία που είναι κλειστό εδώ και πολλά χρόνια.

6.png


Όπως καταλαβαίνουμε λοιπόν σήμερα, η επιλογή είναι μία και μοναδική. Πας με μετριότητες ή φολόμπαζα μήήήήήπως και περάσεις καλά εκ των υπηρεσιών τους. Πιθανότητες για να περάσει κάποιος καλά
10% με το ζόρι. Τα υπόλοιπα είναι "χτένα" και "μάζεμα". Τελικά και τα 10-20 ευρώ είναι πολλά για αυτές
τις λινάτσες που τρώμε στην μάπα. Ας γκρεμίσουν τα μπουρδέλα να τελειώνουμε
κι ας τα ξαναφτιάξουν οι άχρηστοι!

giphy.gif


:confused:
ΗΛΊΑ !!!
Ρίχτο !!!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.816
Κριτικές
101
Like
47.584
Πόντοι
21.661
Πριν επιστρέψω στην ενημέρωση μέσα από αυτό εδώ το νήμα της αλήθειας
θα ήθελα να τονίσω ότι ανάμεσά μας κυκλοφορούν υποτακτικοί σε διατεταγμένη υπηρεσία
που για λίγο γλυφομούνι ή λίγα λεπτά παραπάνω στο δωμάτιο τα παρουσιάζουν όλα ρόδινα
ή σφυράνε ανέμελα. :2funny: Τους έχουμε αποκαλύψει και γι'αυτό μας απομάκρυναν
προστατεύοντας κάποιες αρρωστιάρες πόρνες. :badair:
Βλέπουν συνεχώς μουνάρες και περνούν τέλεια ενώ έχουν και μπόλικο σόσιαλ στο δωμάτιο. :2funny:
Καλά ρε...πως τα προλαβαίνουν όλα αυτά;
:tooth:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Όπως καταλαβαίνουμε λοιπόν σήμερα, η επιλογή είναι μία και μοναδική. Πας με μετριότητες ή φολόμπαζα μήήήήήπως και περάσεις καλά εκ των υπηρεσιών τους. Πιθανότητες για να περάσει κάποιος καλά
10% με το ζόρι. Τα υπόλοιπα είναι "χτένα" και "μάζεμα". Τελικά και τα 10-20 ευρώ είναι πολλά για αυτές
τις λινάτσες που τρώμε στην μάπα. Ας γκρεμίσουν τα μπουρδέλα να τελειώνουμε
κι ας τα ξαναφτιάξουν οι άχρηστοι!
Α ρε τύπε, παρόλο που δεν τις έχω προλάβει εκείνες τις εποχές, με έπιασε μια νοσταλγία. :confused:
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
861
Κριτικές
24
Like
8.344
Πόντοι
2.036
Πιστεύετε ότι η βιασύνη πολλών τσατσάδων αποδίδεται στο να βγάλουν όσο το δυνατόν περισσότερα 3ευρα; Ή φοβούνται τα αφεντικά τους που ισχυρίζονται ότι τις παρακολουθούν από τις κάμερες;
Προσωπικη αποψη....Πιστευω οτι το κανουν απο ζηλια επειδη δεν τις γαμαει σχεδον κανενας....εγω προσωπικα πρωτα κοιταζω να παω σε οικο με τσατσο και αν δεν βρω κατι τοτε αναγκαστικα παω σε οικο με τσατσα....το μονο παρηγορο ειναι οτι δεν ειναι ολες οι τσατσαδες κομπλεξικες....
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom