Νέα

Σχέσεις σε χώρο εργασίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Quasimodo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 44
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Xrononaytis1979

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
177
Like
104
Πόντοι
1
Αναλογως παντα , εγω που ειμαι φυλακας σε εταιριες , σε εργοστασια , σε εργοταξια μετρο ησαπ και αλλα , βλεπω τι βλεπω χ γυναικα να κατεβαινει απο το γραφειο της να παει στο αμαξι εξω την περιμενε ανδρας με αλλο αμαξι απο διπλανη εταιρια μετα απο μια ωρα και γυρισανε ... η τυπισα γυρισε λες και ηταν ξεσκισμενη ανεμελη ... αλλες φορες γυρνουσε μισοκλαμενη τσακωθηκαν ...... πολλα γινονται .... εγω εχω χωθει καπως αλλα σε καθαριστριες πιο προσιτες οχι ολες ... σε αλλες του γραφειου το παιζουν ψηλα αμανε
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.232
Like
10.692
Πόντοι
2.256
... σε αλλες του γραφειου το παιζουν ψηλα αμανε
Προφανώς. Στο φύλακα θα κάτσουν ή στο προϊστάμενο από τον οποίον έχουν να περιμένουν πολλά ανταλλάγματα για τον κώλο που θα του δώσουν;

Ως πρώην επαγγελματίας με κάποια θέση επιρροής σε middle management πολυεθνικής, έχω χαρεί αρκετά τέτοια "κλασσάτα" πουτανάκια. Πάντα με εχεμύθεια βέβαια, γιατί παντρεμένες οι περισσότερες. Τα δε εταιρικά ταξίδια (δυστυχώς περιορισμένα πλέον λόγω covid) ήταν το κατάλληλο πεδίο για να τις βλέπεις να ξεσαλώνουν.

Βέβαια το καλύτερο πάντα είναι να μην τον βρέχεις εκεί που τρως, γιατί μπορεί να βρεθείς σε μεγάλους μπελάδες. Σε περίπτωση που το αποφασίσεις πάντως, θέλει πολύ μεγάλη προσοχή και μια στρατηγική εξόδου και διαχείρισης κρίσης.
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: j 1973

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
Αυτό δεν είναι εφικτό γιατί το σεξ είναι παιχνίδι για δύο. Δεν μπορούμε να γαμαμε όλες τις γκομενες καλά, είναι θέμα χημείας
Εσυ ομως εχει την πουτσα,εσυ εισαι αυτος που πρεπει να γαμησει καλα,η γυναικα παθητικη ειναι,δεν κανει τιποτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom